Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by luka View Post
    Ma pusti te modne detalje. Ako si muško i znaš fino sa njom na pravi način, prestat će ona voliti te šešire, ako ih ti ne voliš.
    Aki govori iz tebe.

    Comment


    • Ne, ne može nitko osim mene govoriti iz mene. Ja sam potpuno neovisan i samostalan. Uvijek bio i uvijek ostao.
      Povodljiv nisam nikako.

      Comment


      • Originally posted by luka View Post
        Ovo valjda radiš i svim gostima.
        Jedino ako ih ispraćam doma.

        Ne ustaje se za muškarce, samo kad dame odlaze do wc-a npr. I kad se vrate. Koliko god puta. U teoriji.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ne, samo opovrgavam Dejanovu tvrdnju
          Olja tu nastaju veliki problemi,i ja sam u staru mislio sve super,Ona(moja cura) navija za Rogera,ja za Novaka sve super,i onda ti dodje AO i sve moje tvrdnje padnu u vodu,mjesec dana sam slusao gdje je Nolence,sto izgubi Nolence
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Jedino ako ih ispraćam doma.

            Ne ustaje se za muškarce, samo kad dame odlaze do wc-a npr. I kad se vrate. Koliko god puta. U teoriji.
            U teoriji si dobro potkovan ali ti fali inicijativa i odlucnost,to zene vole.

            Comment


            • Naravno žena treba biti u centru pažnje. Bitno je i da si dobar u krevetu.
              A ta erotičnost se gubi kada ti žena pere noge.

              Osim ako nisi neki fetišista ludi, ali to je već za neki psihološki topic

              Comment


              • Originally posted by ACM Dejan View Post
                Olja tu nastaju veliki problemi,i ja sam u staru mislio sve super,Ona(moja cura) navija za Rogera,ja za Novaka sve super,i onda ti dodje AO i sve moje tvrdnje padnu u vodu,mjesec dana sam slusao gdje je Nolence,sto izgubi Nolence
                Takve svadje mogu samo da razbuktaju vatru i strast.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  U teoriji si dobro potkovan ali ti fali inicijativa i odlucnost,to zene vole.
                  Takvi smo ti mi nad kojima vlada planeta Jupiter. Nema tu pomoći.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Jedino ako ih ispraćam doma.

                    Ne ustaje se za muškarce, samo kad dame odlaze do wc-a npr. I kad se vrate. Koliko god puta. U teoriji.
                    Gotov si ako negdje pijete, a ona ima mal mjehur

                    Comment


                    • Olja cuti i posmatra,razmatra stavove kandidata.

                      Comment


                      • Originally posted by ACM Dejan View Post
                        Olja tu nastaju veliki problemi,i ja sam u staru mislio sve super,Ona(moja cura) navija za Rogera,ja za Novaka sve super,i onda ti dodje AO i sve moje tvrdnje padnu u vodu,mjesec dana sam slusao gdje je Nolence,sto izgubi Nolence
                        Inače privlačim muškarce koji vole fudbal, a ne tenis..tako da nemam sa tim problema, pošto sam najveći izazov prebrodila i videla kako je to još pre par godina.. on navijao (navija i dalje valjda) za crno-bele i to ono baš pravo, a ja za one druge, lepiših boja.. ko me zna, onda shvata šta znači kada je navijam u fudbalu.. od deteta.. tako da... prosto je bilo zabranjeno govoriti o derbijima, osim sitnog peckanja, njih zajedno nismo gledali, ali sve ostale jesmo, reprezentaciju i strane lige
                        Postaviš pravila, naravno na obostrano zadovoljstvo i nema trzavica. Doduše ja sam nekako u to vreme i prestala da se def zanimam za srpski fudbal, pa mi je bilo malo i svejedno (iako je peckanja bilo)... a da mi dođe neki roleletovac ili rafista...gledajući vas ovde ..paaa ne znam baš
                        Nisu to dobre svađe da razbuktaju strast.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Au kakvih šarmera ima na našem forumu, bruka..
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Ma pusti te modne detalje. Ako si muško i znaš fino sa njom na pravi način, prestat će ona voliti te šešire, ako ih ti ne voliš.
                            Nisam bas siguran

                            Mada papi je u pravu totalno. Maniri su zicer, valjda zato sto su retki muskarci sa manirima u danasnjem vremenu

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Inače privlačim muškarce koji vole fudbal, a ne tenis..tako da nemam sa tim problema, pošto sam najveći izazov prebrodila i videla kako je to još pre par godina.. on navijao (navija i dalje valjda) za crno-bele i to ono baš pravo, a ja za one druge, lepiših boja.. ko me zna, onda shvata šta znači kada je navijam u fudbalu.. od deteta.. tako da... prosto je bilo zabranjeno govoriti o derbijima, osim sitnog peckanja, njih zajedno nismo gledali, ali sve ostale jesmo, reprezentaciju i strane lige
                              Postaviš pravila, naravno na obostrano zadovoljstvo i nema trzavica. Doduše ja sam nekako u to vreme i prestala da se def zanimam za srpski fudbal, pa mi je bilo malo i svejedno (iako je peckanja bilo)... a da mi dođe neki roleletovac ili rafista...gledajući vas ovde ..paaa ne znam baš
                              Nisu to dobre svađe da razbuktaju strast.
                              Ovisi čemu odvedu te razbuktane strasti.

                              Comment


                              • Originally posted by luka View Post
                                Gotov si ako negdje pijete, a ona ima mal mjehur
                                Skineš neku squats aplikaciju i na konju si

                                Comment

                                Working...
                                X