Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za rutu je odličan, ali i ja mrzim što krade metre, i to onako lepo...

    Baš je smor kad je krug mali pa moraš da obiđeš jedno 30 krugova da bi dobio neku kilometražu...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Zato na olimp ne idem. Najveci krug 250m. Istrci 10km. poludis brate.

      Dobro je mislio sam samo ja da zanovetam za kilometrazu
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Hahah, 250 metara, to je baš malo jbte. To na pola može da ti se opasno zavrti u glavi od krugova... A da ne pričam što je monotono. Smoriš se kao plovak. Jedino ako ima neka dobra devojčica, pa je češće viđaš zbog krugova....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ali ako ne moze da istrci onda se smoris kada ode.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Haha, ima i toga. Dođu i istrče 2 km-a...

            Ali opet...

            Spoiler


            If you know what i mean...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Zola Zola. Perverznjaku jedan matori

              Obavezno u ovim slučajevima trcim dok i ona trci. Nemq veze ako umirem ali mora da se ispoštuje to
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Smem se kladim da je Limeni onaj tip što stalno trči iza nje,kad ona veže pertlu i njemu se odveže pa mora da stane
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Pa je pustim da me pretekne
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Marli odmori se zasluzio si.

                    Comment


                    • Ona me nervira
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Manje vinjaka ljubi te brat.

                        Comment




                        • Zna se ko ne voli slobodu govora, ljevicarski fasisti.

                          Tirada
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Aj po Bgu? Zola koristiš runkeeper?
                            Zdravo, ja sam l1m4r l1m4arevic.Koristim runkeeper i rezultate postavljam na netu kako bi trebe videle da imam kondiciju za tri sata. hehe

                            Spoiler

                            Comment


                            • A na šta li ih to l1m4(r) asocira?
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Kakva je ovo šega sa mojim bivšim avatarom, a sa sadašnjom profilnom?
                                Skidajte to! Kareeva je genijalna sa ovim fotkama, al ne stoji ona vama...


                                ​I onda da odgovorim ovde Lordu G. i ostalima...


                                Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Ja ću ovu situaciju sa Akijem i sa pojedincima sada i ovde da iskomentarišem i završio sam sa pisanjem u ovoj temi.
                                Na ovom forumu sam preko 7 godina i nagledao sam se i naslušao svakakvih ljudi,svakakve administracije i svakakvih mišljenja.Bio sam ovde i dok je forum bio najprijatniji u vreme kada su ovde bili aktivni Joe Cole,Wada,Akan,Mumi,Avram a bio sam tu i kada su bili pojedinci poput Henryr-a i drugih.
                                Da se odma razumemo Aki preterano psuje i ume da bude iritantan ja sam ga sam prijavljivao zbog tih stvari ali ovo šta mu vi radite i šta radite ostalima prelazi svaku meru normale.Ove provokacije i sitna vređanja koje šatro sakrivate iza smajlija i ove uvrede koje traju godinama izbacuju iz takta ne samo Akija,
                                nego i mnoge druge forumaše koji čak ne gledaju i ne vole PL nego prate druge lige ali čitaju naše teme.Podbadate ga i provocirate onako najniže moguće i to ne samo njega nego i ostale navijače drugih klubova i posle kada pukne ili opsuje udarate mu warninge i opominjete.

                                Hoćete iskreno ove vaše provokacije i kad kažem provokacije mislim na "navijače" iz Manchester United teme osim par izuzetaka kao što je Aleksa,Limeni i Bici iako i oni znaju da podbodu ali to rade kulturno i ne nisko kao pojedinci.
                                Mnogo su pojedinci podarili moć sebi i digli se u nebesa zaboravljaju ko su i šta su ali dobro tako je kad imaš neku moć makar bila i virtuelna.Ne želim da se svađam niti da vređam bilo koga vama ovo ide na čast ne ide meni,nastavite ovo da radite i rasterajte i ovo malo ljudi što piše u PL podforumu.
                                I bold: ako me sećanje dobro služi, a ne vara me... Erik je prve banove sve na ovu foru pobrao... provocirali ga (i to namerno, to sada svi znamo i ko i zašto), porvocirali i onda kad bi neprimereno odreagovao, opsovao, bio bi banovan.. i gde si bio da kažeš nešto slično, baš na ovu temu??? Gde? Koliko znam zdušno si se zalagao za te njegove banove, pa šta ti sada ovo znači? Ili se ipak sve u suštini svodi... na moje i na vaše... na simpatije i one anti, na drugare i na one koje manje podnosimo..? Selektivna neka pravičnost.

                                II bold: neodgovori ti meni šta ovo znači? Kakva ti to moja MOĆ smeta, jer ovde sem mene koja se povremeno mešala u fudbalski deo, ne vidim druge sa "moćima" dakle obraćaš se meni? Sa čime se to tačno moje ponašanje kosi ovde i koga ja to tačno teram odatle i takoreći uništavam taj pdf? Ajde, pošto otvoreno svima sve kažeš, da čujem...nemoj mi se kriti tu iza nekih floskula i uopštenih fraza.. i ono ko Tito, svašta kaže a ništa konkretno.

                                Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Ako je neko na ovom forumu nekome nešto rekao u lice to sam bio ja.Govorio sam njemu lično da smiri svoje frustracije kad je vas prozivao,govorio sam mu da smiri frustracije kada je opleo po Čelsiju i Murinju,Princu u lice kažem da zabada nož u leđa klubu pljuvanjem Wengera i sad mi ti kažeš da sam licemer ? Bravo Olja ajde sad izdramiši i prodaj Vučkove fore da svi hoće na tebe i da se vodi neka hajka na tebe,ne vodi se ali činjenica koju sad mogu da ti potvrde 20 članova foruma da su pojedinci sa MU teme previše toksični i da podbadaju i provociraju izvan granica normale.Šta mi je bio cilj kad sam ga prijavljivao? Ništa mi nije bio cilj kršio je pravila foruma kao što je možda i sad ali nemojte da mi glumite vile svetice da ga podbadate i kada pukne da mu pretite,isprovociran je sad i više nego što je granica normale a za to ćutite ali bitno je da njega okrivljujete da psuje.Niko za njega nije rekao da je svetac , ume da opsuje,umem i ja ali nemojte da ga toliko podbadate i posle da ga kažnjavate.
                                I bold:
                                Šta je bilo nekada bilo, ne možeš se svakih nekolliko meseci kada imaš većih nesuglasica sa navijačima MU pozovati na ono što si nekad dobro uradio, pa dolazio konkretno na MU temu i terao Akija i ostale provokatore...Svaka ti čast za to tada, dobio si pohvale i zahvalnost, znam prva da sam ti ih uručila... ali nikada ti nisam rekla da si u ovom slučaju licemer, a nisam ti na kraju ni rekla da si licemer, to je mnogo teže i ružnije od licemernog ponašnja, za koje te prozivam... koje se u ovom tvom slučaju pored prvog bolda sastoji i u sledećem.....pa dolazimo do

                                II bolda... Akijeve postove ti si prijavljivao (kao što vidimo tvoji su te drugari odali) ... ali nisi odgovorio u prethodnom zašto si ih tačno prijavljivao, pitala sam te lepo... Kažeš on je kršio tada pravila, bla, bla... i šta sa tim što je kršio pravila, šta je trebalo da se radi sa tim prijavljenim porukama, i kršenjem pravila, koja je svrha svega? Mogu samo da pretpostavim da si očekivao neku našu reakciju i to za tada mnogo manje psovke, tačnije manje vulgarne reči nego što je bila ova u nedelju... znači hteo si sigurno da se taj konkretan post ili obriše ili on opomene, jer stvarno ne vidim drugi smisao stizanja prijave postova adminima.... možda si hteo i da nam kažeš da ti se post ne sviđa, da se ne slažeš sa njim, ograđuješ od njega... ali i sam znaš da to nema veze... tako da sada što si digo frku o nekoj svojoj bog zna kakvoj pravičnosti, svaka tebi čast kao i svima nama uostalom, ali ne spinuj čoveče.
                                Ili...ili... zapravo tada ti je samo smetalo što je Aki preterivao u Ars temi, odnonos PL ponekad, neke igrače bi potkačio, koje opet ti sa druge strane gotiviš ili ko zna iz kog razloga ti nije odgovarlao tada, pa si ih prijavljivao, dok ova situacija od nedelje ipak ima veze sa drugim članom, pa je ona sasvim druga priča po tebi, tu je Aki jadan isprovociran?

                                Ja ga jesam opomenula, ali ga ja nisam provocirala.. tako da ne znam zašto to dovodiš u vezu.... i opet govoriš u drugom licu množine, ovde se opet ne obraćaš meni direktno ili kako kažeš ne govoriš meni u lice, a očigledno da sa mnom imaš neki žešći problem, nije prvi put... traje to već poduže.

                                ali nemojte da mi glumite vile svetice da ga podbadate i kada pukne da mu pretite
                                nemojte da ga toliko podbadate i posle da ga kažnjavate
                                Ko to mi?

                                Opet sa druge strane da sam ga banovala pa da dignete ovoliku galamu, ovako je besmisleno totalno...vidimo Aki živ i zdrav hvala bogu, postuje po forumu, a rekao je da odlazi sa istog... ti si napisao isto tako koliko vidim da nećeš više pisati na PL temi, pa si nastavio celo veče, ali zato ja dramim ko Vučić???... to onako da malo začiniš dodatno, šta li, da me poniziš još jer u suštini nema veze ko je kada šta rekao i napisao, bitno je da to bude što efektnije i dramatičnije...
                                Da nije tužno, možda bi bilo smešno.

                                Aaaaloooolo ljudi.. nisu vam drugi krivi za vaše postupke..pogledajte se malo, zagledajte u sebe i svoju dušu, svoje unutrašnji ego ako vam dozvoljava, budute malo samokritični ponekad.... Ponekad samo... Nikada ovde nisam doživela da je neko javno rekao da je pogrešio, nikada..... Za sve ste uvek, ali uvek u pravu i stalno su vam drugi neki krivi, drugi vas porvociraju, drugi si pokvareni, drugi dovode do problema, drugi su nikakvi, glupi, lupaju gluposti, a vi ste jel zaboga kratkog fitilja i žrtve... mislim stvarno...
                                I šta sad... malo ćete da se ljutite, malo da optužujete okolo za svašta, bez ikakvog smisla i reda, jer su naravno uvek drugi krivi... i onda do nekog sledećeg puta, Jovo nanovo?

                                Koliko znam Aki je bio banovan samo pre nekoliko dana od strane Bojane zbog rečinka, pa nisam razumela da ste tada nešto to loše shvatili, a sada kada ga ja OPOMINJEM SAMO vi podižete ovde revoluciju, pravda za Akija i sl gluposti, jer ja prosipam mudrosti i pravim se fina, a ovamo privatno sigurno sam neko đubre, volim da imama makar virtuelnu moć... i posle nije hajka ili dovedeno sve do neke lične netrpeljivosti...plus što teram ljude sa foruma??? Pa mislim stvarno!!!

                                Samo zaboravljate jednu stvar, da često banujem i junajtedovce i novakovce (njih pogotovu), a velika sam i odana pripadnica oba klana.

                                I evo malo još moje mudrosti za kraj..... uživajte u fudbalu i na njegovom pdf-u i nemojte se međusobno provocirati i vređati, kao i nasedati na te iste budalaštine i sranja.
                                Zapamtite da nisu svi ljudi isti, ne možemo svi misliti isto, ne mogu nas svi voleti, niti mi sve da volimo... ali možemo da se poštujemo.
                                Ovu mudrost često prosipam, al niko da je čuje
                                Last edited by miloolja; 02-05-17, 22:53.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X