Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Melania i Donald su power couple. Nikada njih dvoje nisu u javnosti izrazavali njeznosti. Meni se cak i cini da je ona alergicna poprilicno na njegove njeznije ispade u javnosti, jer on je mocan muskarac i ne smije izgledati mekano u javnosti.

    A Trump je jos uvijek san miliona zena na svijetu, evo samo primjer kako ga gleda novinarka koja ga stalno napada

    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma svi znaju da je SA glavni sponzor terorizma posle Amerike i da su krivi skoro koliko i Amerika za sva ova sra*a u tim predelima.A ovo što Trampinjo sada radi sa njima je politika SAD-a i njihov glavni priliv novca svako to zna,meni je samo jadno kako ih je pre godinu dana prozivao a ovamo prima ordenje sa njima i prodaje im oružije i to rekordnu cifru.Sramota Trampinjo..
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • NIje u pitanju da li je on nežan u javnosti... nema trika da ga zamislim takvog, već njena netrpeljivost koju otvoreno pokazuje. To su dve stvari i nemaju veze jedna sa drugom.
        Pokazuješ poštovanje i pristojnost, a ne očekujem da se ljubakaju ili zajašu negde, bože me oprosti, pred očima sveta.

        Ma ok, nije ljubav, nije ni prva ni poslednja... ali zna se kao to već ide. Degutantno je ovo u svakom slučaju.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Нећу да улазим у овај други део текста, али морам питати ког тероризма?

          Па Саудијска Арабија је главни подржавалац ИСИСа, Амери им продали за време Обаме и Клинтонове 600 тона оружја, а ови касније ИДу.
          To sto su uradili za vrijeme Obame i Klintonke to je taj back-channel sto su naoruzavali ko fol 'moderate extremists', jer ne moze ispast da Amerika direktno naoruzava nekoga, vec moraju preko nekoga. Ovaj sad paket oruzija je za odbranu SA, ali generalno ja sam protiv ovih stvari iako sa ekonomskog aspekta, totalno ok odluka.

          Sto se tice napada na moj integritet:

          1. Ekonomista sam,
          2. Otac mi je gradjevinski inzinjer, staticar i on mi je objasnio ovo oko tornjeva
          3. Sociologija i psihologija su pseudo nauke, nastale iz filozofije, tako da mozes cisto da me zoves velikim ucenikom filozofije.
          4. Trump nije politcar, Trump je biznismen.
          5. Ni za koga se ja nisam zapalio, situacija se gleda objektivno sta ce uraditi i sta nece, sta moze i sta ne moze i sta ja mislim da ce uraditi i desiti se. Politicari su sljam, koji obecava i nikad nista ne isprati. Trump je skoro 80% obecanja vec ispunio. Ostale su mu jos 3-4 zakonodavne stvari i zid i ostvario je sva obecanja, ona ozbiljna. Zato ga i mediji ovako napadaju, jer nikad u zivotu ovakav tempo nisu vidjeli.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Ma svi znaju da je SA glavni sponzor terorizma posle Amerike i da su krivi skoro koliko i Amerika za sva ova sra*a u tim predelima.A ovo što Trampinjo sada radi sa njima je politika SAD-a i njihov glavni priliv novca svako to zna,meni je samo jadno kako ih je pre godinu dana prozivao a ovamo prima ordenje sa njima i prodaje im oružije i to rekordnu cifru.Sramota Trampinjo..



            JEdno je licno misljenje mozda, drugo je politika. Heroj amerike je kao i svi ostali politicari.
            Last edited by Seoski Terminator; 22-05-17, 21:15.

            Comment


            • Aki i Tramp

              a uzalud trosite reci, aki ce da opravda Trampa sta god ovaj da uradi ili ne uradi...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Evo Seoski, sta ces reci ako ispregovara mirovni sporazum izmedju Izraela i Palestine do kraja mandata?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Aki i Tramp

                  a uzalud trosite reci, aki ce da opravda Trampa sta god ovaj da uradi ili ne uradi...
                  Meni je jače kako menja temu i spinuje priču u nekom desetom pravcu Ali dobro
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Postacu precednik Amerike.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Meni je jače kako menja temu i spinuje priču u nekom desetom pravcu Ali dobro
                      Ja pljujem Saudijsku Arabiju povazdan. Jedna je stvar moja licna predrasuda protiv njih, a druga je vanjska politika zdravog razuma. Ljudi su vlasnici 18% americkog duga, zamisli oni povecaju zatezne kamate, ode ne samo americka ekonomija, vec svjetska u vraziju mater.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • А шта би на крају с оном забраном муслимана из појединих држава, је л' успео Трамп да издејствује то, или се завршило када је суд поништио ту одлуку?
                        Last edited by Победа; 22-05-17, 21:19.

                        Comment


                        • To nije zabrana Muslimanima. To je zabrana ulaska bilo kojim ljudima iz 6 zemalja, koje su cisto slucajno vecinski muslimankse.

                          Jos uvijek je to na sudu, jer imas aktiviste sudije koji blatantno kreiraju politiku drzave i to ce biti vjerovatno sve odblokirano sada na ovim appellate sudovima ili na Vrhovnom. Al na Vrhovnom sigurno, jer je tekst uredbe savrseno kreiran i ustavan.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ja pljujem Saudijsku Arabiju povazdan. Jedna je stvar moja licna predrasuda protiv njih, a druga je vanjska politika zdravog razuma. Ljudi su vlasnici 18% americkog duga, zamisli oni povecaju zatezne kamate, ode ne samo americka ekonomija, vec svjetska u vraziju mater.
                            Ali u čemu se on onda razlikuje od ostalih predsednika ako nastavlja njihovu politiku? Potpisaće Palestina i Izrael mir,pomiriće se samo zbog njega? Ma daj bre taj mir će da potraje koliko i moj vinjak u špajzu Bolji je on od Klintonke to stoji ali je isto sranje kao i 95 njihovih političara,ista politike drugačija lica.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ne mozes jednostavno se zajebavat sa Saudijom, ljudi kontrolisu naftu i imaju previse moci nad americkom ekonomijom.

                              Mozes ih pritisnuti, ali ih ne mozes bas odjebat. Moras ih malo pripazit, al nece ni to dugo, jer ako nafta ostane ovakva, Saudija ce bankrotirati u narednih 10 godina.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dakle misliš da je to samo trenutan potez kako bi ih držao na lancu i eventualno rešio u bliskoj budućnosti ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X