Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Danas dao ponudu nekim ljudima I sreli se da dogovorimo detalje oko posla I oni predloze da odemo do stana pa ce poruciti hranu iz "najboljeg" restorana u gradu. Ja reko ajde.

    Posle sat vremena stize redom:
    - neka corba crvene boje sa socivom ( nije jestiva jer nije zacinjena, bljutavstina )

    Karfiol sa nekim pekmezom I spagete sirove I slabo kuvane.

    Ananda veganski restoran, znaci zalim ljude koji to jedu.
    Napasi se trave brate, jeftinije je i sigurno ukusnije.

    Odvalio sam pljeskavicu u Boki grillu da se isperem. Jos me proganja taj karfiol.
    Ima odvratnih stvari u Anandi ali ima i ok sendvica i salata nisam neki ljubitelj ali volim da probam nove stvari...

    Inace u NS ko zeli da jede stvarno odlicnu hranu, restoran Cubo kod Stranda preporucujem... Sef kuhinje je medju 3 najbolja kuvara u Srbiji, bas razbija a specijalnost su mu poslastice tako da desert obavezno

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      More like, dream time.
      isto kao i onda kada sam tvrdio prije godinu dana da ce biti predsjednik?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sem sto volis da masiras svoj ego, kakve veze ima jednu stvar koju si pogodio sa totalno drugom stvari koju zelis da pogodis a vise sanjas da jedinu stvar na koju vise siljis od svog ega uradi nesto blizu nemoguceg?!

        Comment


        • Ima veze s time da se vidi trend i strategija sta radi i kako radi.

          Figure su na mjestu i desit ce se vrlo vjerovatno.


          Potpuno je pogresna premisa da ja nesto hocu da pogodim, ja ako nesto kazem da ce se desiti, ja to ocekujem da ce se desiti. Moje predikcije nisu snovi, vec realni zakljucak svih informacija koje ja imam.

          Kada se Brexit desio, ja sam htio da se desi, ali sam napravio predvidjanje da se nece desiti, odnosno da ce London izvuci situaciju, sto znaci da sam pogrijesio.

          U posljednjih 10 dana kampanje kod Francuza, predvidjao sam da ce Le Penova ipak nadoknaditi zaostatak i imati sansu, pogrijesio sam.

          Sada na osnovu informacija koje imam, zakljucio sam da ce se desiti ugovor izmedju Palestine i Izraela.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kada se ovako "vole" u javnosti, kako li tek žive zajedno ... koji joj je ovo gaf.. drugi?

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Previse se ulazi u njihov odnos, al bas previse.

              Ove male gluposti sa drzanjem za ruku u javnosti su preglupe. A i sto ljude generalno interesuje sta se u tudjoj spavacoj sobi desava?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Gotivio sam Trampinja ali kad sam video kako se uvlaču u zadnjicu ovim šeicima iz Saudijske Arabije a pre nekoliko meseci ili ti godina je pričao kako oni stoje iza 11 septembra i kako finansiraju terorizam
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Jel mu ona odgurnula ruku, ili je on nju izčašio?

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Stoje arapi iza 9/11, kako ne stoje.

                    Metalna konstrukcija od 100 spratova da se srusi ko kula od karata od jednog aviona, prosto nemoguce.

                    Kontrolisane ekspolozije, eksploziv ugradjen u kljucne zidove, nikakav avion, posebno jer je konstrukcija zgrade bila da je ne moze avion srusit ako se slucajno zabije u nju.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Stoje arapi iza 9/11, kako ne stoje.

                      Metalna konstrukcija od 100 spratova da se srusi ko kula od karata od jednog aviona, prosto nemoguce.

                      Kontrolisane ekspolozije, eksploziv ugradjen u kljucne zidove, nikakav avion, posebno jer je konstrukcija zgrade bila da je ne moze avion srusit ako se slucajno zabije u nju.
                      Nije to poenta svi znamo ko stoji ali ovamo pre godinu dana daje jednu izjavu a sada im ljubi zadnjicu i dobija ordenje od njih, licemersko ponašanje moraš priznati
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ma nije im bas ljubio dupe, napravio je arapski NATO prakticno da se bori protiv terorizma, uzeo oko 20 milijardi dolara investicija za infrastrukturu, od toga moze zid da napravi. Potpisao prodaju oruzija u vrijednosti 100 milijardi, a u narednih 10 godina trebalo bi da ode ta cifra na oko 300 mlrd.

                        Otisao i otpuhao ih, prakticno.

                        Sve je to dio plana da se izvede mirovni ugovor Palestina-Izrael.

                        Napravis stratesku alijansu 50ak arapskih zemalja. Onda odes u Izreal, napadnes Iran i kazes da Amerika stoji iza Izraela, ali da se moraju potruditi da ostvare mirovni sporazum. Sutra ide u Betlehem i sastaje se sa Abbasom. Njemu je prakticno vratio moc i stavio ga u poprilicno ravnopravnu poziciju za stolom. Sve je spremno da se desi sporazum, jer Trump ima previse moci i prednosti u odnosu na Izrael i Palestinu.

                        Prvi put americki predsjednik ima moc da uskrati finansiranje Izraela, a Izrael bez tih finansija, ne moze prezivjeti. Zbog toga ce se i vjerovatno desiti taj sporazum, jer ce prisiliti sve strane bukvalno da se dogovore.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ma nije im bas ljubio dupe, napravio je arapski NATO prakticno da se bori protiv terorizma, uzeo oko 20 milijardi dolara investicija za infrastrukturu, od toga moze zid da napravi. Potpisao prodaju oruzija u vrijednosti 100 milijardi, a u narednih 10 godina trebalo bi da ode ta cifra na oko 300 mlrd.

                          Otisao i otpuhao ih, prakticno.

                          Sve je to dio plana da se izvede mirovni ugovor Palestina-Izrael.

                          Napravis stratesku alijansu 50ak arapskih zemalja. Onda odes u Izreal, napadnes Iran i kazes da Amerika stoji iza Izraela, ali da se moraju potruditi da ostvare mirovni sporazum. Sutra ide u Betlehem i sastaje se sa Abbasom. Njemu je prakticno vratio moc i stavio ga u poprilicno ravnopravnu poziciju za stolom. Sve je spremno da se desi sporazum, jer Trump ima previse moci i prednosti u odnosu na Izrael i Palestinu.

                          Prvi put americki predsjednik ima moc da uskrati finansiranje Izraela, a Izrael bez tih finansija, ne moze prezivjeti. Zbog toga ce se i vjerovatno desiti taj sporazum, jer ce prisiliti sve strane bukvalno da se dogovore.


                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Previse se ulazi u njihov odnos, al bas previse.

                            Ove male gluposti sa drzanjem za ruku u javnosti su preglupe. A i sto ljude generalno interesuje sta se u tudjoj spavacoj sobi desava?
                            Ma jedino ako me zanima šta drugi rade u svojim spavaćim sobama... hahahaha
                            A šta ćeš, živimo u takvom vremenu gde se sve snima i prati.. ni oni anonimusi nisu pošteđeni toga, tek ovakve face prate i kada trepnu.
                            U svačiji se odnos ulazi.. nažalost.

                            Ali ovo je degutantno, i šta ću vrti se po vasceli dan... ono kada se on okreće ka njoj, a ona mu stoji iza leđa i smeška (sa inaguracije?) i njen grozni preobražaj i užasna faca kada se okreće od nje.. je odvratno. Jbg ljudi bar glume u javnosti, ovo je vašarište... naravno, apsolutno njihova stvar, samo retko viđamo ovako nešto od ljudi na tako visokom položaju, pogotovu kod Amera kojima su puna usta licemernih porodičnih vrednosti, pa još od njihovog predsdnika.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ma nije im bas ljubio dupe, napravio je arapski NATO prakticno da se bori protiv terorizma, uzeo oko 20 milijardi dolara investicija za infrastrukturu, od toga moze zid da napravi. Potpisao prodaju oruzija u vrijednosti 100 milijardi, a u narednih 10 godina trebalo bi da ode ta cifra na oko 300 mlrd.

                              Otisao i otpuhao ih, prakticno.

                              Sve je to dio plana da se izvede mirovni ugovor Palestina-Izrael.

                              Napravis stratesku alijansu 50ak arapskih zemalja. Onda odes u Izreal, napadnes Iran i kazes da Amerika stoji iza Izraela, ali da se moraju potruditi da ostvare mirovni sporazum. Sutra ide u Betlehem i sastaje se sa Abbasom. Njemu je prakticno vratio moc i stavio ga u poprilicno ravnopravnu poziciju za stolom. Sve je spremno da se desi sporazum, jer Trump ima previse moci i prednosti u odnosu na Izrael i Palestinu.

                              Prvi put americki predsjednik ima moc da uskrati finansiranje Izraela, a Izrael bez tih finansija, ne moze prezivjeti. Zbog toga ce se i vjerovatno desiti taj sporazum, jer ce prisiliti sve strane bukvalno da se dogovore.
                              Нећу да улазим у овај други део текста, али морам питати ког тероризма?

                              Па Саудијска Арабија је главни подржавалац ИСИСа, Амери им продали за време Обаме и Клинтонове 600 тона оружја, а ови касније ИДу.

                              Comment


                              • Nista lepse kad posmatras ljude kad se zapale za nekog politicara kako ce da uradi nesto, i onda se debelo trudis da ne priznas sebi da radi isto sto i Klintonova, Obama. Jedno pricali (pa cak i da su hteli to sto su pricali), a onda realnost.

                                Ekonomista, inzenjer, znanje svetske politike, sociologija, psihologija, itd, itd. Kako je zajebano kad si ekspert u svim ovim poljima.

                                @ Olja

                                Najklasicniji odgovor, al nije se udala za njega iz ljubavi to je sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X