Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pored Princonfobije...izgleda da pobeda ima jos jednu, a to je da svi zele da mu nameste ban...nemam kreativan naziv za tu vrstu fobije
    Last edited by 61563; 30-08-17, 22:15.

    Comment


    • Koga boli dupe za Tačerovom, Trampom i ostalim bjelosvjetskim hoHštaplerima - imamo mi dovoljno naših. Prvo ispred svojih vrata treba poraditi, mene su danas izvukli polugolog iz kuće - trebao im kvorum da održe satanak ZEV-a (zajednica etažnih vlasnika) Nema otići dok se ne glasa oni iz potkrovlja (nadogradnja) hoće da mjenjaju krov a ovi drugi nedaju - luda kuća

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Naravno da jesu, samo danas klimatske promjene su izgovor da se ekonomija regulise.

        Klima se mijenja oduvijek i uvijek ce se mjenjati.

        Kad mi neki naucnik kaze tacnu stopu koliko su ljudi pogorsali klimatske promjene ili ih ubrzali, tada cu njihovim predikcijama vjerovati, do tada, cisto laprdanje, iz supljeg u prazno.
        Isto se može reći i za ekonomiju, s obzirom da je to nauka koja je zasnovana na predviđanjima, čisto laprdanje.
        sigpic

        Comment


        • Sva sreca pa sam nocna ptica
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Koga boli dupe za Tačerovom, Trampom i ostalim bjelosvjetskim hoHštaplerima - imamo mi dovoljno naših. Prvo ispred svojih vrata treba poraditi, mene su danas izvukli polugolog iz kuće - trebao im kvorum da održe satanak ZEV-a (zajednica etažnih vlasnika) Nema otići dok se ne glasa [emoji3]oni iz potkrovlja (nadogradnja) hoće da mjenjaju krov a ovi drugi nedaju - luda kuća
            Akcenat je naravno na..polugolog..[emoji3]

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Pored Princonfobije...izgleda da pobeda ima jos jednu, a to je da svi zele da mu nameste ban...nemam kreativan naziv za tu vrstu fobije
              Bilo bi lepo da imaš nešto da napišeš, a da mene ne spomeneš.

              Comment


              • Pricali su ovde svi o temperaturi/vremenu...dok su to ajnstajn/pobeda danas digli na jedan visi nivo i sad su klimatske promene na tapetu

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Izvinjavam se zbog prethodnih postova nije mi dobro danas.
                  Ne znam što se sprdaš sa tim stvarima? Ako si se sprdao. Mrzim kad tako ljudi ismevaju očigledne stvari kao što je postojanje crnog pape još od Ignjacija Lojole.

                  Ako želiš dokumentovano da ti pošaljem sa slikama na par stotina strana, samo ću za tebe napraviti to, ne mogu javno da objavljujem, ne želim da se nadje uvredjen neko katoličke vere.

                  Ta petokraka i zastava mi govore da se sprdaš sa jednom veoma ozbiljnom temom u koju si upućen. Samo sukob ne postoji, masonerija je kreirana i kontrolisana od jezuita. Poslednje osvojena Rusija 1917. Jbg, morali su da smene monarhije i uspostave parlamentarne demokratije, jer su ih mnogi monarsi terali. Konačno su uspeli da zajašu.

                  Mnogo su pipave teme bolje na pm da nastavimo, volim da razmenjujem znanje čak iako je neko ironičan.

                  Comment


                  • Ili jedan drugog stavite na ignore ili prestanite svako malo da peckate jedan drugog. Trecu opciju znate.
                    Tolerancija se smanjuje
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Sta se s vama desava kad se priblizi ponoc?
                      U pravu je Pobeda ovde, ovaj put je na drugi nacin spomenuo tu pesmu, tj. samo kao cinjenicu, za razliku od onog juce.
                      Ne brini Pobeda, ne zeli Mara da navuce ban.
                      Nisam imala nameru, nego bolje sprečiti nego lečiti...Čisto da ne upadne u iskušenje da je ponovi
                      Neš' spavati...

                      P.S.Pobeda i ti bi isto postupio na njenom mestu
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ahahahahahaha....

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Kako ti se zove ta na avatar,znam da je neka poznata glumica ili sta li vec iz 60-ih brutalna je,ti i Sandu imate najbolje avatare na forum.

                        Comment


                        • Marin sledeći avatar ?

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Kako ti se zove ta na avatar,znam da je neka poznata glumica ili sta li vec iz 60-ih brutalna je,ti i Sandu imate najbolje avatare na forum.
                            Ni ti ne znas...ccccccc....
                            BB

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Olja bas zna da ubode sa avatarima.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Marin sledeći avatar ?

                                To ona što ima dobre butkice
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X