Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg. Tako to ide kod nas.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Totalno je nebitna činjnica koliko je budući premijer-ka sposoban ili sposobna, odnosno koliko to nisu.
      To stoji, copy/paste Tadic-Cvetkovic samo da ne bude neki tezak idiot tipa Stefanovic ili druga bas neprijatna pojava koja nema veze sa zivotom.Jer ce takve izjave odzvanjati da ce doci do mene, a ja skoro nikad ne palim tv i izolovan sam od nasih medija.Samo slusam na poslu Radio Sputnjik i citam 2/3 teme na forumima koje su vezane za politiku.Nemam zivaca da trpim idiote koji pisu na nasim sajtovima ili one koji komentarisu vesti.
      Last edited by Ricma; 15-04-17, 07:15.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Totalno je nebitna činjnica koliko je budući premijer-ka sposoban ili sposobna, odnosno koliko to nisu.
        Apsolutno. Najbitnije je koliko je poslušan. A u ovom trenutku najposlušniji, a i najmanje ga ima u javnosti je Mali...Neša će da dobije vojsku, keramičar policiju...Tri najposlušnija lika imaće ključne pozicije.

        P.S.Za momke i njihove zubarke
        Spoiler
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Po informacijama koje imam novi-stari premijer ce biti Ivica Dačić... Videćemo koliko je pouzdana informacija
          Covek ima iskustvo, vec bio na poziciji premijera, bavi se diplomatijom jako dugo i pokazao je cojones kada je trebalo tako da je donekle i logican izbor...

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Po informacijama koje imam novi-stari premijer ce biti Ivica Dačić... Videćemo koliko je pouzdana informacija
            Covek ima iskustvo, vec bio na poziciji premijera, bavi se diplomatijom jako dugo i pokazao je cojones kada je trebalo tako da je donekle i logican izbor...

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            Daj da zategnem u Meridijanu neke pare, fina kvota
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Sad baš čitam vaše postove o zubima,Aki ne smem da zamislim na kojim si mukama.Sva sreća imam tu dobru genetiku u životu sam samo jedan zub popravio ali idem redovno na preglede i normalno pranje 2,3 puta na dan.Ali zato imam problem sa kolenom koje sam operisao dva puta,jbg genetika je čudo.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Samo pitanje za Gangaru:"Voliš li me kad sam mrtav pijan?"

                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Sad baš čitam vaše postove o zubima,Aki ne smem da zamislim na kojim si mukama.Sva sreća imam tu dobru genetiku u životu sam samo jedan zub popravio ali idem redovno na preglede i normalno pranje 2,3 puta na dan.Ali zato imam problem sa kolenom koje sam operisao dva puta,jbg genetika je čudo.
                  Imam zdrave zube ja vrhunski, ono prvi put popravio zub s 18.

                  Problem je sto nemam ta 2 zuba pa ima prostora na gornjoj vilici, al sad ce se to sve srediti.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Samo pitanje za Gangaru:"Voliš li me kad sam mrtav pijan?"

                    Kakva su to homoseksualna pitanja Limeni,nemoj mene ja sam zenjen covek
                    Last edited by Lord Gangarić; 16-04-17, 00:53.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kad smo već kod homoseksualizma, ova izdajnička vlast hoće da se u školama uči da je to normalno, obratite pažnju na sliku kako dečak dečaku poklanja cveće.

                      Inače roditelji neće smeti ni kupati decu kad napune 3 godine ako ona to ne žele. Sad su krenuli i direktno da uništavaju porodicu kao poslednje uporište.

                      http://srbin.info/2017/04/15/prirucn...ksu-a-stariji/

                      Ovi protesti ne smeju stati i moraju da rastu iz dana u dan. Ovo nije samo protiv diktature, ovo je bukvalno protiv svega što rade za njihove strane nalogodavce. Istorija će ih zapamtiti kao najveće izdajnike svoga naroda.

                      Comment


                      • Јебига, сви смо исти. То су та људска права.

                        Сутра ћемо педофиле да сматрамо нормалнима, да интегришемо у друштво итд.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Kakva su to homoseksualna pitanja Limeni,nemoj mene ja sam zenjen covek
                          Gde ti da ne razumeš ovo? mora ujutru ozbiljno da pričamo.

                          Ps: Hristos Vaskrs
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Samo pitanje za Gangaru:"Voliš li me kad sam mrtav pijan?"

                            Koncert Ace Lukasa je za 13 dana, malo si poranio.

                            Najveca zurka na Balkanu

                            Comment


                            • Ricpa prati donekle.. Iznenadjenje
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Svim vjernicima pravoslavne/katoličke vjeroispovijesti, želim srećan Vaskrs/Uskrs, da u miru i blagostanju proslave sa svojim najmilijima.
                                Hristos Vaskrse.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X