Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ja bih glasao za princaru, nama treba konstantnost a ne instant rezultati. Eto da budemo u top 4 Balkanske zemlje po snazi privrede ja zadovoljan.
    Ma kakav Princara, on bi otjerao tu konstantnost.

    On bi uzeo cijeli kredit MMF-a i stavio ga na crveno u Monte Karlu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Kupovina glasova za paket mesnih proizvoda, popravke po kuci, namestaju interfon na zgradi...
      Deset puta su mi vec bili na vratima I molili da im dam glas.
      Kad smo vec kod kupovine glasova, kod mojih u selu pred prosle izbore zakrpili sve rupe na putevima i prva kisa posle izbora sve rupe otvorila
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • @ajnstajne hajde uradi neke analize za izbore, planiram da odigram tiket neki +/- glasova, pa mi treba strucni savet, a gde ces boljeg strucanjaka za politiku na forumu od tebe
        Kao neka istrazivanja bila da je Vucko na 57% cak, mada nista to ne verujem dok ne vidim 2. aprila. Danas prolazio kroz KG, ceo grad zatvorili zbog njega...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Znači lik nije normalan

          Spoiler

          Comment


          • Da imam vremena fakat bi se zadao da pogledam, al ovako znam mozda samo 3 kandidata.

            Glavno mi je bilo Vucku da se smijem i to je to
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kotira se Vucko na kladionici na 50%, Jeremic oko 12, Jankovic 14.5, Seselj 8, Beli oko 5,5. Mnogo promena u odnosu na pocetne procente, mora da se hvata dok su jos realni
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ја сам уплатио да побеђују Јанковић или Јеремић. Квоте 35 и 40 у Моцарту, треба уплатити сада, јер ако буде другог круга то пада с 40 на 2.50 нпр. Такође сам ставио нешто ситно на Белог, квота 100, па ако се чудо догоди..
                Last edited by Победа; 21-03-17, 20:43.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Poenta price je da je ovo najgore sranje od svih sranja do sada.
                  Ti si malo stariji od mene ali se I ja vrlo dobro secam SPS-a i DoS-a.
                  Niko nije valjao ali su ovi najgori, to je sustina.
                  To je pričano i kada su odlazili Socijalisti ( ako su uopšte i otišli ), pa i kada su odlazile Demokrate i sada kada treba da odu ovi....tako ćemo pričati i za Belog kroz pet godina npr.

                  Comment


                  • Pa kada se nije desio onda 6. oktobar.. zato je sve ovo i otišlo dođavola i predaleko i preširoko. Nije bilo snage, volje, niti dovoljno jednoglasnih na istoj strani.. pohapsiti sve, skloniti ih zauvek i ćao...zato imamo sranja godinama, da ne kažem još malo 2 decenije od onog ispod one lipe.
                    Gde mi mladost ode
                    Last edited by miloolja; 21-03-17, 21:08.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pa kada se nije desio onda 6. oktobar.. zato je sve ovo i otišlo dođavola i predaleko i preširoko. Nije bilo snage, volje, niti dovoljno jednoglasnih na istoj strani.. pohapsiti sve, skloniti ih zauvek i ćao...zato imamo sranja godinama, da ne kažem još malo 2 decenije od onog ispod one lipe.
                      Gde mi mladost ode
                      u cekanju da sjase kurta...ali je problem sto je uvek neki murta tu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Najlepše godine

                        Spoiler
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Koji si broj Princoni da znam šta da zaokružim
                          2

                          Ljudi koji planiraju da izadju na izbore, najpre treba da procitaju koja ustavna ovlascena ima Predsednik RS, pa onda da se odluce za koga ce da glasaju. Koliko sam ispratio desavanja, svi moguci kandidati najmanje govore u okvirima tih ovlascenja i plasiraju price koje nisu ostvarive sa pozicije predsednika. Generalno je ta funkcija u velikoj meri marginalizovana i svedena na neku ulogu maskote naroda gde je najvece ovlacenje predsednika da predstavlja drzavu u zemlji i inostranstvu. I ako uzmemo ovo za kriterijum, ja nisam imao ni najmanju sumnju kome cu dati glas. S obzirom na dostugnuca Jeremica koja je postigao na medjunarodnom planu, pocev od ministra spoljnih poslova, precedavanja UN, pa do toga da je na kraju bio drugi u trci za generalnog sekretara UN, na medjunarodnom planu je postigao mnogostruko vise nego svi ostali kandidati zajedno. Drzao je skoro predavanja na pravnom faksu i amfiteatar je bio prepun da su ljudi stojali i sa strane. Danas sam ispratio i pink i vidim da su najvise njega pljuvali, cak i u onom delu gde pustaju kratke sazetke o svakom kandidatu, njega su izbacili. Jos kada sam video da je na ovom navodnom istrazivanju on peti, od tada sam siguran da ce Jeremic biti drugi u prvom krugu.

                          Danas sam definitivno shvatio da moram cesce da pratim Pink , jer onaj njihov informativni program pruza ubedljivo najvise zabave . Oni lagano u istom prilogu citaju i na pocetku i na kraju jedno isto saopstenje Vucica, kao da kerove dresiraju .
                          Last edited by Lion; 21-03-17, 21:21.

                          Comment


                          • Ovo je pravi kural, i nije za džabe u spojleru



                            Spoiler
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Šta ste zapeli sa ovolikim penisima brate mili , kao da gledam Wodmanov gangbang na Anđeli Veštici
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Zašto meni ne dođu pa ja bre molim boga da mi sendvičar dođe što u kafić što kući pa odma bi pustio kerove na njega života mi
                                Zato sto znaju da si opasan - ne smeju. Nas opasne ne diraju, ignorisu, racunaju da im ne trebamo, a u isto vreme ne mozemo mnogo da im naudimo. Da li grese?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X