Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post

    ...Ricma i ja bas komentarisali kako si se promenio i da nikad nisi bio ovakav i dosli do zakljucka da imas devojku ili simpatiju..
    ...strejt zreli ljud i
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ja sam ozbiljan Urose. Ricma i ja bas komentarisali kako si se promenio i da nikad nisi bio ovakav i dosli do zakljucka da imas devojku ili simpatiju.

      Surlanje, sex, 5G i voznja biciklom je zabava za sirotinju i totalno nebitne teme.

      Mene je Uzice uvek fasciniralo sa onim brdima i ludilom ..ali nikad nisam ulazio u grad. Cuo sam za Oliveru Jeftic i to je to. Sta ima tu jos da se vidi?
      Hahahah smeo bih glavu na panj da sam do 20e više nego ti za života. Nemoj sine.

      A u Ue imaš da vidiš ljude iz UE. Nije kao iz NS gde ima iz Kolašina, Cg, Bosne, Like i pm, pa glume Novosadjane.

      Evo npr ti, kljuse jedno dinarsko koje nema veze sa autentičnim Vojvodjaninom glumi Vojvodjanina. Toga u Ue nema. Tu smo svi oridjidji.

      Pričam prošle godine sa likom iz Futoga on priča bosanski a rodjen u Futogu. Pravi ste vi Vojvodjani. Pogotovo oni gore kod Vrbasa što neguju običaje Vasojevića, praavi Vojvodjani.

      Mi smo sine za vas gospoda. Od Vojvodjana priznajem samo oridjinale autentične i oni su kul ljudi, jako jako prijatni i dobri, i naši i Madjari, i slično. Ali kad dodju Bosnje i ovi iz Kolašina, to je zeznuto.
      Last edited by Cassius Clay; 18-07-20, 07:47.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post


        Nepravda sto nije pobedila. Je l' da, Ivane?
        To samo pokazuje u kakvom je stanju ovo drustvo.
        Zrtve vise niko ne zali.
        Zadnji put kad je pravda zadovoljena je kad je Milos Bojanic pobjedio,imam jednu rodjaku stariju sto je kupila 7 8 vaučera i sve ispucala na njega.Inace je takva da joj centa ne mozes bez velike muke uzet iz ruku ali kad su nju uspjeli tad da navuku mogu mislit kakav je to haos bio.

        Comment


        • Originally posted by ... View Post
          To samo pokazuje u kakvom je stanju ovo drustvo.
          Zrtve vise niko ne zali.
          Zadnji put kad je pravda zadovoljena je kad je Milos Bojanic pobjedio,imam jednu rodjaku stariju sto je kupila 7 8 vaučera i sve ispucala na njega.Inace je takva da joj centa ne mozes bez velike muke uzet iz ruku ali kad su nju uspjeli tad da navuku mogu mislit kakav je to haos bio.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Hahahah smeo bih glavu na panj da sam do 20e više nego ti za života. Nemoj sine.

            A u Ue imaš da vidiš ljude iz UE. Nije kao iz NS gde ima iz Kolašina, Cg, Bosne, Like i pm, pa glume Novosadjane.

            Evo npr ti, kljuse jedno dinarsko koje nema veze sa autentičnim Vojvodjaninom glumi Vojvodjanina. Toga u Ue nema. Tu smo svi oridjidji.

            Pričam prošle godine sa likom iz Futoga on priča bosanski a rodjen u Futogu. Pravi ste vi Vojvodjani. Pogotovo oni gore kod Vrbasa što neguju običaje Vasojevića, praavi Vojvodjani.

            Mi smo sine za vas gospoda. Od Vojvodjana priznajem samo oridjinale autentične i oni su kul ljudi, jako jako prijatni i dobri, i naši i Madjari, i slično. Ali kad dodju Bosnje i ovi iz Kolašina, to je zeznuto.
            Nije da nema istine u ovome sto si napisao. Samo ti ne kontas da je to Vojvodina. Razlicitosti,sudar kultura i nekultura, nacija, vera itd....Kod vas je tesko naci da je neko iz druge ulice kamoli iz drugog grada o verama i nacijama da ne pricam. Da niste na putu za more, verovatno ne bi vecina ni videla Uzice

            Svakako, Vojvodina je nesto prelepo a prihvatamo cak i Bosance, Dinarce pa i vas Ere....To je velicina ovog regiona, grada i ljudi....

            Sto se tice djevojaka, nadam se da si u pravu i da smo Ricma i ja stekli pogresan utisak
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ovo moze da bude cudno samo nekom koji ne zna sta znaci biti pravi Lunator.To vi obicni smrtnici ne mozete da shvatite.

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Evo npr ti, kljuse jedno dinarsko koje nema veze sa autentičnim Vojvodjaninom glumi Vojvodjanina.

                Last edited by dekkard; 18-07-20, 08:52.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Meni uopste nije jasan Losmijev i Dekijev odnos.
                  Nekad mi se cini da su bff,da se podrzavaju a nekad podjebavaju jedan drugog ili je to samo prijateljski.
                  Cini mi se cak da ste se nedje dogovarali da pijete zajedno poslije neke utakmice.
                  Last edited by E1_PG; 18-07-20, 08:55.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ali sto je neko rekao, zasto zena nosi kisobran?
                    Srdjan Dincic, stand-up komicar.

                    Ima on puno bisera.

                    Comment


                    • Originally posted by ... View Post
                      Zadnji put kad je pravda zadovoljena je kad je Milos Bojanic pobjedio,imam jednu rodjaku stariju sto je kupila 7 8 vaučera i sve ispucala na njega.Inace je takva da joj centa ne mozes bez velike muke uzet iz ruku ali kad su nju uspjeli tad da navuku mogu mislit kakav je to haos bio.
                      Šteta što ga Firči nije jače zveknuo, nije ono bilo u rokerskom fazonu.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Šteta što ga Firči nije jače zveknuo, nije ono bilo u rokerskom fazonu.
                        Ja znam da ga je nedje polio nekakvom vodom pomijesanom sa fekalijama.
                        To je bio hit video 2010,kako ovo vrijeme leti.Danasnja djeca gledaju Baku Praseta a ja gledao Fircija kako sipa govna.

                        Izvinjavam se javnosti izgleda je samo voda u pitanju,false memories.
                        Last edited by E1_PG; 18-07-20, 09:08.

                        Comment


                        • Hahahahah, jesi gledao ono oko fake memories na yt?

                          Comment


                          • Originally posted by ... View Post
                            Ja znam da ga je nedje polio nekakvom vodom pomijesanom sa fekalijama.
                            To je bio hit video 2010,kako ovo vrijeme leti.Danasnja djeca gledaju Baku Praseta a ja gledao Fircija kako sipa govna.

                            Izvinjavam se javnosti izgleda je samo voda u pitanju,false memories.
                            Samo voda i to ladna iz bunara. Kasnije ga valjda gađao flašom.

                            Bilo je nemoguće tada ne znati dešavanja iz Farme. Na svakom koraku se o tome pričalo.

                            Ja mislio izbiće građanski rat zbog Bojanića.

                            Comment


                            • Originally posted by ... View Post
                              Meni uopste nije jasan Losmijev i Dekijev odnos.
                              Nekad mi se cini da su bff,da se podrzavaju a nekad podjebavaju jedan drugog ili je to samo prijateljski.
                              Cini mi se cak da ste se nedje dogovarali da pijete zajedno poslije neke utakmice.
                              Ne moze sad da prezali Hemofarm i Vrsac. Upokojio je Alimpija i Cedevitu i sad je u totalnom rasulu...Ubilo teoriju da zna nesto o kosarci tj po njemu da zna najbolje kosarku Vijace me sad non-stop
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Hahahahah, jesi gledao ono oko fake memories
                                Nisam,zanimljiv je to fenomen.Ja u zadnje vrijeme sve cesce imam i one dežavije,mozda jer zivim monotono i dosadno pa mi je svaki dan isti.

                                Moje sjecanje dopire do onog prvog velikog brata,pa kasnije je bila ona Zezelj,Burek,Dragica iz Niksica.Tad je rijaliti imao dusu.

                                Comment

                                Working...
                                X