Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kazem vam, ko zna koliko bi ovaj vladao da nije nagazio crkvu. Lud narod, trpio bi ga za navijek. Zato velim treba Vucic da se oklizne na to pitanje Kosova, inace mrka kapa.

    Comment


    • Greška Mila jeste što je krenuo na crkvu, tačnije rečeno na veru i zato je u situaciji nkad goroj po njega ALI ne bih ja njega otpisivao tako lako i slavio pobedu. Postizborni period sklapanja vlasti će biti baš zanimljiv i vredan (red veličina desetke miliona evra), davnih dana, dok su još bili u zajednici sa nama ministarsko mesto je vredelo milion evra...tako da...
      Pitanje je samo ko je iz opozicije popašan na evre.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nadam se da ćemo nekada saznati ko ga na to nagovori? [emoji23][emoji23][emoji23]
        Mislim na ideju da mjenja vjeru đedovima i da objašnjava ljudima kako su ih krstili, vjenčavali i sahranjivali pogrešni popovi, sve to deklatišući se kao ateista.
        Pa to je narod uplašilo. Svi ti običaji koštaju, a ako su popovi bili lažni, kao što Milo kaže, po dolasku pravih valja se sve ponoviti i opet platiti.

        Comment


        • Originally posted by Prince View Post
          Opozicija je isla i u vise kolona kod nas. Onda su krenuli sa pricom da treba svi zajedno da ae skupe pa da se uradi nesto. Nista od toga naravno nije proslo. Mislim da je kod nas najveci problem sto se jedni te isti motaju u politici, a i cim se neko novi pojavi, nacrne ga mediji pre nego li vecina i cuje za njega . Drugi problem je nepismenost nacije. Nisu ni Crnogorci nista iznad, i oni su ovog smrada trpeli sto godina.
          Nisu ni u Cg nova lica. Milo je najzasluzniji zasto koalicija oko DF ima skoro duplo vise glasova u odnosu na 2016.

          Nije gotovo ni prvo poluvreme jer nemamo kompletne rezultate, a tek ce da bude kidanja u drugom.

          Comment


          • Od cele price kako ce biti rata i kako ce Milo pokrasti izbore nista se posebno nije desilo. Cestitam gradjanima Crne Gore na svom demokratskom izboru i pokazali su da su i sa ovim diktatorom ipak veca demokratija od nas.

            Ono sto mi nje jasno je slavlje ovde, nisam jos video da se neko raduje ovoliko tudjim izborima na neki nacin.

            Ono sto mi je juce zaparalo usi jeste zjava ovog vodje DF kojem bi i sam dao glas posle a to je prvi zakon o poreklu imovine i expertskoj vladi...te dve stvari prosto ne mogu da zamislim i ako to uradi skinucu mu kapu. Samo to apsolutno neodgovora ni poziciji ni opoziciji.

            41-40 nije neki tas na vagi, sad rade milioni, ucene i ostala sranja. Ne treba zaboraviti ni da je Milo predsednik ali opozicija ce imati dovoljno vremena ako napravi vladu da mu zaveze ruke i sledeci put mnogo lakse izbori pobedu.

            Samo treba videti da li mogu izdrzati sve to, iskreno se nadam da kao ovaj vodja DF ostali bar slicno razmisljaju.

            Ne treba zaboraviti da je tu mnogo stranaka a mi nismo bas ovde poznati kao neki koji su gadljivi na pare. Ovom coveku ako ne daju sansu da uradi to sto je rekao,onda nek ide sve u 3pm...izrazito sumnjam u to, ali ajde da vidimo.

            Po toj njegovoj prici, apsolutno ne bi trebali da budu bliski vucicui njeogovoj korumpiranoj vladi....
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • I sad će nešto biti bolje u CG?

              Sjaši Kurta da uzjaši Murta.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ma izgubio je.

                A najindikativnije je ono što niko neće da prizna i to zašto sam pričao da su se ovde vodili verski ratovi a ne nacionalni.

                Amfilohije je mnogo veći tata od bilo kog opozicionog političara.

                Isto tako, Irinej sutra da izadje i kaže nešto protiv pičke, ode pička. SPC ima moć da u 3 države upravlja narodom van političke volje, što ne radi sem kad je direktno napadnuta.

                Ali čisto da se zna ko je glavni tu.

                Sutra ujutru da izadje Irinej i da Vučića proglasi izdajnikom i da narod zakune nekom kletvom pred Bogom, prekosutra bi ovaj pao.

                Isto tako je i Vatikan najjača institucija na svetu, jača od bilo koje druge. Ne čudi izjava Vuka Draškovića u ćirilici onda da je papa nudio 1993. da dodje u Srbiju i da održe na srpskom zajedničku liturgiju i da se obustave i sankcije i delanja protiv Srbije.

                Ne treba zaboraviti ni da je Amfilohije rimski djak, ekumenista, i da on može van SPC i Mila direktno da komunicira sa onima koji drže predmet ovog mafijaša u fioci u Bariju.

                To samo govori koliku moć imaju religijske institucije, što neki analitičari neće da priznaju jer im izbija leb iz usta.

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  I sad će nešto biti bolje u CG?

                  Sjaši Kurta da uzjaši Murta.
                  Pa nek jebe malo Murta i jaše, dosta je Kurti jahao. Kurti sad može kod brata Rame.

                  Comment


                  • Kurta je svadjao narod, nismo mogli da razvijamo BDP zbog njega kako treba.

                    Evo ove godine nema ni paradajza u Crnoj Gori, dotle je došlo. Sve će to na zimu da se vrati u Beograd.

                    Da ne govorim da pucamo jedni na druge po Beogradu.

                    Sad kad se opet ujedinimo možemo da radimo u miru i da snabdevamo celu Evropu.

                    Nećemo valjda onim sladoledžijama to da dozvolimo. Mi kad smo proizvodili u kraljevini opijate i bili glavni bosovi na celom svetu kod njih je brat ženio sestru..

                    Comment


                    • Ma naša Crna Gora nezavisna i lepa nek je večna. Apliciraću po stablu za crnogorski pasoš pošto verujem da će uskoro biti omogućeno dvojno državljanstvo.

                      U jednoj sam u NATO u drugoj sam ruski sin, greh me prati, lutam gradom sitni sati, a kad kući ja se vratim, uplakana Chiwwi pati, aaaaaa, šta to radiš ruski sine, aaaaaa, hoćeš NATO da te skine

                      Comment




                      • Jebo sve koji mastermind je ovaj lunatik

                        Comment


                        • Ahahaha..

                          Uki, svidja mi se tvoj stil.

                          Mogućnosti su velike.
                          Kad se Vojvode i Serdari ujedine.

                          Comment





                          • Brat!

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Nisu ni u Cg nova lica. Milo je najzasluzniji zasto koalicija oko DF ima skoro duplo vise glasova u odnosu na 2016.

                              Nije gotovo ni prvo poluvreme jer nemamo kompletne rezultate, a tek ce da bude kidanja u drugom.
                              Novi u smislu nisu bili na vlasti.

                              Comment


                              • Meni je main to sto je rekao da ce odmah doneti zakon o preklu imovine....Ako to ne uradi, jasno je da od nekih sustinih promena nece biti i da ce Milo to lagano oboriti u veoma kratkom roku.

                                Imaju coveka pa cemo videti. Da je taj isti izasao kod nas protiv vucica...odredjeni bi cak i ovde se sprdali sa njim, da ne pisem o obozavateljima tv pinka itd...

                                Koliko god to tesko reci, CG je pokazala zavidan nivo demokratije....Nase ''patriote'' su konacno pobedile, doduse ne u Srbiji ali Tviter borbe se racunaju....
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X