Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videh da su zločinci monstrumi doneli i preporuke za poze u seksu. Pa debili jedni kako da se ljubim sa devojkom bem vas u usta?

    Majko mila kakvi bolesnici, ko je izmislio ovaj virus i ko radi na štetu čoveka ruke mu se osušile noćas.

    Ne meremo više ni odnose imati kako hoćemo nego nam Happy propisuje poze

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Videh da su zločinci monstrumi doneli i preporuke za poze u seksu. Pa debili jedni kako da se ljubim sa devojkom bem vas u usta?

      Majko mila kakvi bolesnici, ko je izmislio ovaj virus i ko radi na štetu čoveka ruke mu se osušile noćas.

      Ne meremo više ni odnose imati kako hoćemo nego nam Happy propisuje poze
      Hoces da nam kazes da imas devojku? Treba da cestitamo? Kako da te nagradim,nekim sedmodnevnim samobanom?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Lošmi, je l te to žena drndala danas pa si nervozan? Mislio sam u globalu evo ispraviću "sa devojkama".

        Nemoj sine, znam da si prao sudove malopre ladnom vodom, ali nije ti Uroš ništa skrivio. Možda na tebe ove seksualne mere ne utiču ali veruj mi, mladom pastuvu kao što sam ja ne gode ograničenja

        Comment


        • https://nova.rs/ljubavisex/u-jutarnj...tstvo-za-seks/
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Upravo sam hteo da okacim, prestize me Bojana...

            Obzirom da je uputstvo prikazano na Maricevoj televiziji mene cudi da nije pokazano uputstvo za samozadovoljavanje.

            Comment


            • Ali sto je neko rekao, zasto zena nosi kisobran?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Boljesnici bi da zaustave reprodukciju po svaku cenu. Da li promocijom nastranosti, da li virusima, da li sterilitetom koji prave ko zna kako, smećem od hrane i slično.

                S druge strane to pada na svačija pleća a Kinezi i Indijci se nakotili za sve pare.

                Comment


                • Pa mozda oni zele vise devojcica da se radja, pa savetuju ovu pozu

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ko zna šta žele ali su preterali stvarno.

                    Video sam da će ljude koji ne drže distancu da proglase zvanično za psihopate

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Lošmi, je l te to žena drndala danas pa si nervozan? Mislio sam u globalu evo ispraviću "sa devojkama".

                      Nemoj sine, znam da si prao sudove malopre ladnom vodom, ali nije ti Uroš ništa skrivio. Možda na tebe ove seksualne mere ne utiču ali veruj mi, mladom pastuvu kao što sam ja ne gode ograničenja
                      Zapravo i nije. Rekoh samo da cestitam, mozda si skinuo mrak, ali vidim nista..
                      Last edited by LosmiSK; 17-07-20, 22:05.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Prvi opet podjebavaš, nemoj posle da bude žrtva ovo ono. Nisam skinuo mrak. Mraka ni nema. Ti tog tvog surlaša ni ne vidiš pa ti je uvek u mraku. Moj falus nije kao tvoj u kućici, to je puž golać, a cela čaršija zna da je golać veći šmeker od puža sa kućicom.

                        Comment


                        • Vreme je da se prekinu ove gluposti jednom mocnom pesmom i jos mocnijom pevacicom:

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Comment




                            • Nepravda sto nije pobedila. Je l' da, Ivane?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Prvi opet podjebavaš, nemoj posle da bude žrtva ovo ono. Nisam skinuo mrak. Mraka ni nema. Ti tog tvog surlaša ni ne vidiš pa ti je uvek u mraku. Moj falus nije kao tvoj u kućici, to je puž golać, a cela čaršija zna da je golać veći šmeker od puža sa kućicom.
                                Ja sam ozbiljan Urose. Ricma i ja bas komentarisali kako si se promenio i da nikad nisi bio ovakav i dosli do zakljucka da imas devojku ili simpatiju.

                                Surlanje, sex, 5G i voznja biciklom je zabava za sirotinju i totalno nebitne teme.

                                Mene je Uzice uvek fasciniralo sa onim brdima i ludilom ..ali nikad nisam ulazio u grad. Cuo sam za Oliveru Jeftic i to je to. Sta ima tu jos da se vidi?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X