Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Гретен?

    Comment


    • Ko je ova histericna budaletina i o cemu palamudi? I ko joj dade medijski prostor?

      Nisam u toku, ali dje god da udjem na netu ona iskace sa svih strana pa ako moze neko ukratko da mi objasni jer nemam namjeru da je slusam

      Comment


      • Danas u Rodi, zena se rasplace na kasi. Pored nje mala devojcica, nekih pet godina. Stojim na pet metara od njih o cujem kako vraca stvari jer nema novca, bukvalno je vratila pirinac, sir, salamu.

        Zena iza nje kaze da ce ona dodati novac, javi se neki momak, javim se ja, javi se devojka iza mene. Dodamo novac I jos nesto preko.
        Zena ostala bez muza, radi dva posla, odusevila me je, kakav borac
        Nije da ce njoj taj novac nesto znaciti ili ta prokleta salama ali hoce gest, da nastavi da se bori jos jace.

        Svaka cast ljudima, nama Srbima zapravo nista ne fali, dobar smo narod. Gde je onda problem, to ja vas pitam?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ko je ova histericna budaletina i o cemu palamudi? I ko joj dade medijski prostor?

          Nisam u toku, ali dje god da udjem na netu ona iskace sa svih strana pa ako moze neko ukratko da mi objasni jer nemam namjeru da je slusam

          Мислиш на Лошмија?
          Наш другар са форума.
          Last edited by mr.gold; 28-09-19, 23:16.

          Comment




          • Hahahahahahaha ne, ne.. na ovu sto ima ass burgers.

            Comment


            • Пипи дуга чарапа?

              Осим што је на скуп дошла ротшилдовом јахтом, и што јој је ментор нека милфара из отвореног друштва ђерђа сороша, сасвим просечна девојчица која пре подне мрзи себе а поподне цео свет.

              Имаш и тај моменат да просечан Србин који једе све што лети верује да је при томе и болесна.

              Мир у свету се подразумева.

              Comment


              • Auu sta napisa produhovljeni hahaha

                Ovo mozete naci na sajtu SrBske casti i ostalih intelektualnih grupa koje se "bore" za ovaj narod.

                Gde nalaze ove, od cega ovi ljudi zive? Ovo neko placa?

                Jos misli da je smesan i pametan sto lozi narod na forumu...neverovatno.
                Last edited by LosmiSK; 29-09-19, 00:05.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Danas u Rodi, zena se rasplace na kasi. Pored nje mala devojcica, nekih pet godina. Stojim na pet metara od njih o cujem kako vraca stvari jer nema novca, bukvalno je vratila pirinac, sir, salamu.

                  Zena iza nje kaze da ce ona dodati novac, javi se neki momak, javim se ja, javi se devojka iza mene. Dodamo novac I jos nesto preko.
                  Zena ostala bez muza, radi dva posla, odusevila me je, kakav borac
                  Nije da ce njoj taj novac nesto znaciti ili ta prokleta salama ali hoce gest, da nastavi da se bori jos jace.

                  Svaka cast ljudima, nama Srbima zapravo nista ne fali, dobar smo narod. Gde je onda problem, to ja vas pitam?
                  Kralju, ovo su ti gestovi koji mogu spasti dušu a boga mi i planetu (šta god mislio najobrazovaniji na ovom forumu). Iako te ne znam osetio sam ponos zbog tvog poteza i poteza tih osoba koje si pomenuo.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • @Indigo Problem je što to troje, četvoro ljudi u redu u Rodi nisu reprezentativni uzorak. Kad bi, recimo, neku skuplju biciklu od nekih 300€, dakle ne i najskuplju ostavio nezaključanu i sa opremom na njoj koja može da se skine (brzinomer i slično) bilo gde u gradu i otišao negde na duže od pola sata možeš da staviš sve što imaš da će je neko ukrasti ili barem da će neko poskidali tu opremu sa nje.
                    Last edited by dekkard; 29-09-19, 11:16.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ovi poznavaoci ove vrste autizma ne komentarišu jednu od bitnih elemenata te vrste autizma a to je nedostatak EMPATIJE.
                      U prevodu: osobe koje ne poseduju empatiju ne mogu da saosećaju sa drugim osobama a boga mi ni da osećaju bol, tugu za kimatskim promenama.
                      Zbog toga sam sklon da poverujem da je u pitanju samo farsično delovanje određene grupe ljudi zbog nekog meni nepoznatog razloga.
                      I dalje tvrdim da je DiKaprio mnogo svesnije to radio u emisijama NG, i sama NG je tim serijalom na mnoge stvari ukazala.
                      mr. Gold samo malo pregrubo pokušava da ukaže na (pretpostavljam) farsu krupnog kapitala. Meni podjednako smešnim kao i pojedinim inicijativama da se pušenje zabrani gde god a da se legalizuje marihuana (nisam pušač ali je to jedna prejadna diskriminacija).
                      Naravno da ova prica sa Gretom, tj.njena borba, performans, sta god da je, nema veze sa empatijom.

                      Empatija je sposobnost da emocije i zivot (probleme) sagledamo iz pozicije druge osobe, recimo one koja te probleme ima. Da li ce da te dodirne i zaboli ako neko padne pored tebe, pa ces da mu pomognes ili nastavis dalje, a sa druge strane da li tvojoj svesti smeta sto se okolina zagadjuje i priroda/planeta pate, a mi gusimo ili si apsolutno nezaintetesovan, totalno su dve razlicite stvari.

                      Eto i ovde vecina nema empatiju prema detetu koje je na neki nacin osteceno i ima problem, vec je izvrgava ruglu i podsmehu.

                      Sto se tice fasizma, naravno da nije pobogu rec o toj ideologiji ili drustvenom uredjenju, vec ponasanju pojedinca, koje je sve zastupljenije u savremenom svetu. Bas kao i odsustvo empatije, prema svima i svemu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Danas u Rodi, zena se rasplace na kasi. Pored nje mala devojcica, nekih pet godina. Stojim na pet metara od njih o cujem kako vraca stvari jer nema novca, bukvalno je vratila pirinac, sir, salamu.

                        Zena iza nje kaze da ce ona dodati novac, javi se neki momak, javim se ja, javi se devojka iza mene. Dodamo novac I jos nesto preko.
                        Zena ostala bez muza, radi dva posla, odusevila me je, kakav borac
                        Nije da ce njoj taj novac nesto znaciti ili ta prokleta salama ali hoce gest, da nastavi da se bori jos jace.

                        Svaka cast ljudima, nama Srbima zapravo nista ne fali, dobar smo narod. Gde je onda problem, to ja vas pitam?
                        Evo, ova tvoja prica ima bas veze sa empatijom, sto je u danasnje vreme retkost, i to ne samo kod nas. Desavaju se i lepe stvari, samo tada na njih reagujemo ko na osmo svetsko cudo.
                        A vec smo pricali o tome vise puta secas se, kako se kulminacija ove civilizacije priblizava, vrhunac je blizu, a posle toga zna se sta sledi....(ono kad proroci progovore )

                        Zato uzivajte sto vise i dozvolite da empatija udje u vase zivote, obogatite ga mada se to uci, vezba, usadjeno je od malena
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Evo, ova tvoja prica ima bas veze sa empatijom, sto je u danasnje vreme retkost, i to ne samo kod nas. Desavaju se i lepe stvari, samo tada na njih reagujemo ko na osmo svetsko cudo.
                          A vec smo pricali o tome vise puta secas se, kako se kulminacija ove civilizacije priblizava, vrhunac je blizu, a posle toga zna se sta sledi....(ono kad proroci progovore )

                          Zato uzivajte sto vise i dozvolite da empatija udje u vase zivote, obogatite ga mada se to uci, vezba, usadjeno je od malena
                          Mislim da je to vise urodjeno, nesto sto sto dobijes, kao karakterna crta. Mada nije to samo empatija, dosta toga ima veze sa savescu i moralom. To su stvari koje su najvise zanemarene na nasem podneblju. Ljudi nemaju savest i takav obrazac ponasanja postaje prihvacen kao nesto normalno, kako na makro tako i u nasim mikro svetovima.

                          Da ljudi imaju savest u Srbiji nikada se nasa prirodna bogatstva ne bi unistavala na onakav nacin. Toliku kolicinu besa i nemoci osecam zbog toga da je to neopisivo. Evo ti primer, hoce da sjebu LImanski park koji je mala oaza za opustanje, za odlazak na piknik, za setnju sa decom, itd. I to sve zbog cega, kako bi se izgradio ugostiteljski objekat od 300m2 i kako bi tzv kinesku cetvrt povezali sa mostom Slobode.

                          Svi smo nazalost postali robovi kapitalizma, samo novac, samo profit to je ono sto pokrece svet. Evo ti najsveziji primer, gradnja autoputa i industrijske zone kroz Amazon Amazonska prasuma koja su pluca planete ti ces da poseces. Zbog cega? Zbog novca. Klosari, sve im jebem.

                          Da ljudi imaju vise savesti, morala, empatije ovaj svet, al ajde da suzimo fokus, ova drzava bi bila idealna za zivot. Ma ne drzava, citav region.
                          Jebote imamo sve, istoriju, fenomenalnu prirodu, odlicnu kuhinju, prelepe zene, imamo dusu. A opet se trudimo da to sve izgubimo, kao da nije bitno uopste.

                          Dalje, sto se tice autizma, nisam neki strucnjak i ne zelim da filozofiram ali danas naci coveka koji je psihcki apsolutno stabilan je prakticno i teorijski nemoguce. Svi smo mi na neki nacin osteceni.

                          Eto ja sam pravi primer "robe sa ostecenjem", znas vec i sama. Ima stvari u nasem umu koje ni sav kapital ovog trulog sveta ne moze izleciti.
                          I naravno da sve ovo ide u ambis, samo je pitanje vremena. Cak ne znam ni da li bih zalio da sutra sve nestane.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Svaka psihicka bolest je ustvari disbalans neurotransmitera. Ne moze covek biti u balansu i bolestan istovremeno.

                            Greti ocigledno manjka oksitosin ili ga uopste nema.

                            Comment


                            • Управо ти не волиш то дете јер подржаваш да је користе у пропагандне сврхе и да јој се смеју и аплаудирају они који све што она не жели - раде.

                              Дете је исмејано пред целим светом, не због садржаја говора, него што као мечка у циркусу прича власницима циркуса о томе како је ружно користити животиње за циркус.

                              Овај перформанс је чисто храњење простих маса да мисле да се нешто негде дешава, а никога не боли уво шта ће дете да каже, шта ће јединка да каже јер нема моћ да им угрози систем.

                              И уместо да се има емпатије према детету и њеним годинама, стању итд, она се потстрекује и даје јој се ветар у леђа. Од кога? Од оних што пишу под лажним никовима по твитеру и глуме ребеловце.

                              Ово коришћење детета са неком девијацијом, шта год да је она, је дегутантно, и свако ко не схвата апсурд и исмевање читаве ситуације од елита је и непаметан и слеп.

                              Comment


                              • Nikakve zivotne radosti u vama nema,svi nesto mračite odje.
                                Koji vam je kurac.

                                Comment

                                Working...
                                X