Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • forum1nick kao prvo nemoj da lažeš jer to niko ovde nije izjavio, kao drugo - jedi govna

    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Kulambara View Post
      ako on ima onakvo biracko telo ko sto skeptik kaze,sta je koj drek pravio izbore sad?da ih je napravio bilo kad,pobedio bi

      ne razumem koliki psiho moras da budes da sta...onaj koreanac

      sinoc rece vucinicka na AJ da je milosevic ne znam koje god imao 196 valjda mandata,ovaj 180,ne znam tacno...

      dakle,posle peak-a mora doci pad....samo je pitanje kako...
      Pa naravno da bi pobedio. Sloba nikad ne bi izgubio izbore da nije bilo sankcija i bombardovanja. Vucic moze da padne samo ako izgubi podrsku spolja. Do tada je miran sve dok je koperativan oko KIM, migranata i Republike Srpske.
      Last edited by skeptik; 08-07-20, 15:24.

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Meni je nerealno da neko podržava ljotićevce i ravnozemljaše
        meni je nerealno da neko moze da bude toliko jadan i glup istovremeno
        sloboda ili ništa

        Comment


        • pozdrav ljudi, ja sam forum1nick, i veoma sam cinican, ali nemam svoje misljenje

          iznad sam svake situacije, i popio sam svu pamet ovog sveta

          smisao zivota mi je navijacko prepucavanje na sportskom forumu
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Pa naravno da bi pobedio. Sloba nikad ne bi izgubio izbore da nije bilo sankcija i bombardovanja. Vucic moze da padne samo ako izgubi podrsku spolja. Do tada je miran sve dok je koperativan oko KIM, migranata i Republike Srpske.
            To je to. Ljudi moraju da shvate da nasim vlastodrscima nema kraja, nema smrti, sve dok su lojalni pioni zapada. Dzaba sve. Vucic sve i da izgubi na izborima, pobijedio bi. Okrenulo bi se. Zapad ne bi priznao izbore, desio bi se neki teroristicki napad, haos, pometnja, neregularnost...
            Kod nas je prije 4 godine trebalo opozicija da pobijedi. Pa u sred izbornog dana se gasi internet, viber, salju poruke zastrasivanja i panike, u toku je, kao, drzavni udar, gospodara Mila hoce neki teroristi da zarobe u skupstinu (?!) i da ga tu likvidiraju. Narod se smrzao, naglo pala izlaznost, Milo dobio izbore na misice.. Venecijanska komisija izlazi pred kamere i bez trunke srama govori kako je sve bilo regularno i demokratski. A da je izgubio izbore, sto posto bi ta ista komisija ponistila izbore.

            Shvatite, to je win-win situacija. Ne moze da se porazi neko koga zapad podrzava. Sve moze da izgori, ali taj neko ne smije da padne. Osim ako mu nisu nasli kvalitetnu zamjenu, a to nije slucaj ni kod vas, ni kod nas. Izuzetno su zadovoljni svojim sluskinjama i zato ce ostati tu do kraja svijeta.

            Ove stvari se, nazalost, jedino nasilno mijenjaju...

            Comment


            • Ali "on je za policijski ali Ana i Loncar i stab treba da donesu tu odluku sutra, pa zato misli da nece biti " je ipak pobeda. Pa sto to ne rece juce, sto se nije Ana javila na svoju ruku juce.

              Comment


              • Ne znam zašto me čudi ali eno zadnjih dana na tviteru išla teorija zavjere da Čeda fejkuje koronu i upalu pluća, zamisli taj mentalni sklop i način razmišljanja ljudi koji misle da će neko da lezi 7-8 dana na Infektivnoj da bi valjda isfolirao bolest?? I to ogroman broj ljudi vjeruje u to.. Onda su 5G mreza, migranti i ravna zemlja očekivano glavna tema.. Moraću staviti Titovu sliku u sobu na zid. Od kakvog materijala je pravio pitu stvarno je genijalac bio.

                Comment


                • Sve objasnio.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Ne znam zašto me čudi ali eno zadnjih dana na tviteru išla teorija zavjere da Čeda fejkuje koronu i upalu pluća, zamisli taj mentalni sklop i način razmišljanja ljudi koji misle da će neko da lezi 7-8 dana na Infektivnoj da bi valjda isfolirao bolest?? I to ogroman broj ljudi vjeruje u to.. Onda su 5G mreza, migranti i ravna zemlja očekivano glavna tema.. Moraću staviti Titovu sliku u sobu na zid. Od kakvog materijala je pravio pitu stvarno je genijalac bio.
                    Ajoj
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Sve objasnio.

                      Ljudi koji se pozivaju na ovog čovjeka debelo ga ne poznaju.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Kakve veze ima da li sam ginuo ispred skupstine sa onim sto si napisao? Ko je i gde spominjao skupstinu? Naveo sam da to svi su isti je prica koja dobacuje do ljudi koje veze sa zivotom nemaju i prosto mene zanima koja pamet treba da sastavis takvu prostu recenicu?

                        I onda kaze poserem ti se na misljenje koje nema veze sa fabulom radnje. Bukvalno razlike izmedju tebe i onih sendvicara nema, tj ima,oni bar znaju sta hoce..

                        Ti se drzi slamenog sesira, to ti je najdalje sto mozes da dobacis.
                        Imam 32. Godine i od kad znam za sebe u politici se vuku isti ljudi sa kracim ili duzim smenama uloga....tu se jasno radi o licnom interesu jer kad jedna grupacija ljudi ne uradi nista za drzvau 30 godina a postaju iz dana u dan sve bogatiji jasno je o cemu se radi, a da je narod glup.

                        E pa ja necu da me vise koristi neki Vucic, Djilas, Seselj, Draskovic zarad njihovog licnog bogacenja, jebe mi se, gledam da zaradim postenim radom za svoju porodicu i sebe sto vise, da im obezbedim sto vise mogu da se mlatim po ulici sa policijom vala vise ne pada mi na pamet.

                        Pa 48 sati sam sedeo na dasci kad je bila prva gej parada i sta sam dobio, sta sma promenio...nista. pederi sad svake godine paradiraju i sve ih je vise, pa Pink pun pedera, svaka serija na tvu jedan od pozitivnijih likova peder...globalni trend je to, ko mene sta pita.

                        Tako je i danas.

                        A ti foliraj ovde koliko ti je volja kako si neki kul lik jer zastupas neki stav koji je protiv ovih primitivaca a ne znas da ces dovesti iste suse da opet jasu jednog dana, i opet ce kontrkrati i dozivati sada samo Vucica da se vrati.


                        Da vratimo likove koji su isli rame uz rame Dinkicu, Labusu i ostalima....pa tacno smo budale.

                        Taj Djilas u mom selu otvarao vodovod, oostavio pumpe dosao studio B slikali se, otvoren vodovod, ode djilas ode i vodovod, pokupise ljudi pumpu i odose, dan danas tu nema vodovoda gradskog....i on da mi soli pamet.

                        Puna je Srbija takvih kao ti, busaju se po netu, prave se pametni....dodju izbori ne mogu da prebace 3%, oko mene su svi takvi kao ti, svi mrze diktatora....a gde su glasovi ? Svinglasaju za diktatora, nema izgovora, koga vi farbate.
                        Last edited by Brajkula; 08-07-20, 16:09.

                        Comment


                        • Smem li da kažem da ne gotivim bosanske Srbe? Ok. Koji se mešaju u posla Srbije kao Mile Dodik. Ne etnički svakog.

                          Comment


                          • Losmi tako svakog unizi ko ima stav kao ti, neće da shvati drugačiju perspektivu. Toliko ružna stvar, nepoštovanje sagovornika. Mene je napao jer sam Vučića nazvao Vučko jer je to po njemu pozitivan nadimak
                            Last edited by BorisUnited99; 08-07-20, 16:20.

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Smem li da kažem da ne gotivim bosanske Srbe? Ok. Koji se mešaju u posla Srbije kao Mile Dodik. Ne etnički svakog.
                              Isti slučaj ž
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Uroše nemoj da pišes bosanski Srbi doći će bijesni Dodik da ti objašnjava da mi nismo bosanski itd Normalno da će da se miješa kad nema čime da se bavi, investicija nigdje, tiho propadanje.

                                Comment

                                Working...
                                X