Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dritan ima istorijsku sansu da koliko toliko pokaze da tenzije nisu potrebne. Da li je on sposoban videcemo.

    Generalno problem kod Srba je sto vole da gledaju u tudje dvoriste. Dok svoje apsolutno ne vide. Uci cE i CG pre nas u EU. CG

    Dritan moze da osavremeni odredjeni deo stanovnistva, ali za sad su to samo najave sta i kako.

    U principu CG treba da stane u dve partije, ima ih tacno za toliko. Primecuje se srpski uticaj, crno ili belo...


    Bice interesantno da li ce hapsti nekogi koga itd...da ne idem dalje. Ipak,Milo je jos uvk predsednik i ako nema neke nadleznosti...

    Da se nadovezem na KK Buducnost...Dritan je veliki navijac KKBuducnost...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Jeste ali mu je žena Srpkinja, a kad žena krene da mu kvoca otići će na par dana kod svog brata u Beograd da odmori malo i da mu naša udba donese poklone što je fašističku Milovu politiku porazio za sva vremena.

      Comment


      • Sad naleteh na ovo

        Tendeciozno pitanje i pravi odgovor cela 2min, "iznervira se" covek sa prqvom u drugom delu odgovora
        Dritan pokazuje da je bitno da l si covek ili govno, nebitno koje nacionalnosti. Niti je podrzao, a i drugoj strani je jasno objasnio stvari

        Last edited by colchonero; 02-09-20, 11:25.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          Generalno problem kod Srba je sto vole da gledaju u tudje dvoriste.
          Kako to mislis tudje?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Sad naleteh na ovo

            Tendeciozno pitanje i pravi odgovor cela 2min, "iznervira se" covek sa prqvom u drugom delu odgovora
            Dritan pokazuje da je bitno da l si covek ili govno, nebitno koje nacionalnosti. Niti je podrzao, a i drugoj strani je jasno objasnio stvari

            Ja ovakvu ejakulaciju nisam video za 25 godina života a odgledao sam filmova za odrasle ne zna im se broja.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Ja ovakvu ejakulaciju nisam video za 25 godina života a odgledao sam filmova za odrasle ne zna im se broja.
              Vrhunska izjava bas, da im ne das priliku ni za nikakva podpitanja i tumacenja izvrtanje, pokusaj zavade (na sta se ovde islo btw) itd.

              Comment


              • Pričaonica

                Pa da se ptica usrala u Crnoj Gori bila bi srpska ptica. Označili Srbe kao gradjane drugog reda jer ih ima skoro kao Crnogoraca, pa sad kad se kita više ne diže, kao što srbuju.

                Ima Madjara u Srbiji masu pa ih niko ne prokazuje. Siguran sam da ih prokazuje, da bi se i kod njih bunt probudio pa bi mahali zastavama po Vojvodini.

                Srbi se nisu bunili ni za otcepljenje nikada. Ali počeli su baš da svršavaju po njima dole pa se sada pahuljice nevine čude otkud srbovanje.

                Pa da ste ih integrisali a ne odvajali ko stoku ne bi ni bilo problema.

                Dritan je moj politički idol. Kakva ljudina, bolji je od ovih Srba dole.

                Pušićete vi svi Dritanu kurac na prvom spratu Splendida (dps)

                Sent from my iPhone using... using my brain cells
                Last edited by Cassius Clay; 02-09-20, 13:39.

                Comment


                • Vasojevići u transu..



                  Pa kažu:
                  "Nema Mila, nema Tita, vladika se odje pita"

                  Hahahaha..
                  Jaši jahače popova..

                  Comment


                  • Last edited by Mr. Wolf; 02-09-20, 14:33.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment






                      • Ova slika je biblijskih razmera...
                        Remek delo..

                        Treba izvezati goblene sa ovim motivom.
                        Last edited by Chiwwi; 02-09-20, 17:34.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Jbg, plata nije mala, a gazda mu izdao naređenje...

                          Comment


                          • http://balkans.aljazeera.net/video/d...ruze-i-aplauze

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                            Last edited by Samo Zvezda; 02-09-20, 17:57. Reason: "Nismo izašli iz 90-ih"

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Pozdrav za našu braću muslimane i ne damo ni njihove svetinje. Dritan je pokazao da je brat svih nas i da samo pičke smrdljive svadjaju ljude na bazi nacionalnosti i vere za lične interese.

                              Voleo bih da krenemo svi vernici na jedno zajedničko (ne ekumensko, zajedničko svako svome molilištu) moljenje.

                              Šetnja do crkava i džamija i svako u svom molilištu da se pomoli po svojim zakonima Bogu.

                              A ove splačine bezbožničke sa svih strans što nas teraju da se koljemo, jebati im mater!

                              Nema mesta primitivizmu i primitivcima.

                              Svaki Dritan je moja brat.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Pozdrav za našu braću muslimane i ne damo ni njihove svetinje. Dritan je pokazao da je brat svih nas i da samo pičke smrdljive svadjaju ljude na bazi nacionalnosti i vere za lične interese.

                                Voleo bih da krenemo svi vernici na jedno zajedničko (ne ekumensko, zajedničko svako svome molilištu) moljenje.

                                Šetnja do crkava i džamija i svako u svom molilištu da se pomoli po svojim zakonima Bogu.

                                A ove splačine bezbožničke sa svih strans što nas teraju da se koljemo, jebati im mater!

                                Nema mesta primitivizmu i primitivcima.

                                Svaki Dritan je moja brat.
                                Yup. I dobro je sto je Krivokapic otisao tamo pomirujuce. Pokusavace se sa raznim incidentima i provokacijama ovih dana.
                                Evo ti Uki najnoviji Playboy materijal.

                                Abazović: Đukanović bi trebalo da podnese ostavku

                                Juče sam bio u Pljevljima, nemili događaji i sinoć su se ponovili, ali šta ćete, mi nikada nismo ni izašli iz 90-ih. Mi smo prvi put u svojoj istoriji promenili vlast pre tri dana, ako je neko mislio da će se to desiti uz ruže, aplauze i fanfare, to nije bilo logično razmišljanje. Žao mi je što se sve dešava, ali ja ovde vidim i ruku vlasti", rekao je Abazović.
                                On kaže da nije siguran da je Đukanović spreman da se povuče na miran i dostojanstven način, iako sada, kako navodi, traži načine i putem podizanja tenzija vezano za nacionalne zajednice.

                                "Mislim da je DPS na izdisaju i da su ovo poslednji trzaji da pokušaju preko pritisaka na mene lično ili možda nekim incidentima da malo promeni volju, ali mislim da je to sve osuđeno na propast. Milo Đukanović je politicka prošlost i tu treba staviti tačku. Korektno bi bilo da podnese ostavku i da imamo nove predsedničke izbore. Evropski Lukašenko je propao

                                Mi se protiv te politike borimo, protiv politike koja je ratovala, koja je proizvela sve ovo što do sada nismo uspeli da prevaziđemo. Mnogo se negativnih emocija nataložilo na ljudima u 30 godina i mnogi koji su se osećali kao manjina, a koji se u ovom trenutku osećaju kao većina, imaju možda i neku frustraciju koju žele da demonstriraju, što ja apsolutno ne pozdravljam i kritikujem

                                Comment

                                Working...
                                X