Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga Losmi poceo opet da soli pamet ljudima....
    A taman sam mislio da se malo aktiviram na forumu.
    Medjutim - dovidjenja cao!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Je l' ima imnstagram?
      Hahahah, ima fejs, ne znam za instagram
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Što se korone tiče ne znam šta da milsim....a što se Vučića tiče više puta sam pričao da je to sve isto, Vučić, Đilas, Boško.....svima se njima jebe za sirotinju, tako da se ja lično ne brecam oko toga. Komentarišem, ali ne dajem značaju.
        Slušaj Brajkić, sve su to ista govna. Zato ću posle ako vidim Djilasa prići da ga pljunem u facu. I da mu kažem da znam da je pička prodana.

        Treba svu bagru oterati iz politike

        Comment


        • Što se korone tiče ne znam šta da milsim....a što se Vučića tiče više puta sam pričao da je to sve isto, Vučić, Đilas, Boško.....svima se njima jebe za sirotinju, tako da se ja lično ne brecam oko toga. Komentarišem, ali ne dajem značaju


          Objasnio si vrednost tvog misljenja. Nepotrebno je bilo sta objasnjavati oko tvog i slicnih stavova..

          Cuj njima se jebe za sirotinju...grlom u jagode xD svi su isti i tipa ja znam xD

          Originally posted by Brajkula View Post
          Verujem da si sinoć ginuo ispred skupštine i da si evo ovaj post koji citiram okačio iz Urgentnog obzirom da si dobio pendrek, jer jbg boriš se za promene.

          Ah da, ti si sedeo ispred računara i navijao....onda ti se poserem u mišljenje, nevrednije je od mog.
          Kakve veze ima da li sam ginuo ispred skupstine sa onim sto si napisao? Ko je i gde spominjao skupstinu? Naveo sam da to svi su isti je prica koja dobacuje do ljudi koje veze sa zivotom nemaju i prosto mene zanima koja pamet treba da sastavis takvu prostu recenicu?

          I onda kaze poserem ti se na misljenje koje nema veze sa fabulom radnje. Bukvalno razlike izmedju tebe i onih sendvicara nema, tj ima,oni bar znaju sta hoce..

          Ti se drzi slamenog sesira, to ti je najdalje sto mozes da dobacis.
          Last edited by LosmiSK; 08-07-20, 14:00.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Apsoultno su svi isti

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Apsoultno su svi isti
              Niko na svetu nije isti
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Evo ga smrdljivko na tv

                Comment


                • Zamena teza je napravljena. Da ljudi alo su protiv Vucica da su za Noga i ostale. Da je ovaj skup bio za Noga bilo bi 20 ljudi maks. Nije ovo skup podrske nekom, nego ljutnja naroda na AV.

                  Comment


                  • velemajstor spina,to mu se mora priznati
                    Wizard

                    Comment


                    • Kaze Vucic da ce zastititi pristojnu Srbiju.
                      Je li ovo proziva i Kavčane ili Skaljare?To Uki zna sa kim od njih je on u sukobu.

                      Comment


                      • Velemajstor pušenja k

                        Comment


                        • Originally posted by Kulambara View Post
                          velemajstor spina,to mu se mora priznati
                          Koga on to spinuje?

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Bio sam preneražen, razočaran i ne znam kako još da opišem stanje u kojem sam bio kada sam pogledao klip gde žandarmi onako peglaju ona tri momka na klupi...koja je to brutalna sila, koje prekoračenje upotrebe sile? Za to neko mora odgovarati.
                            (Pomislio sam da ima još nešto što snimak ne pokazuje pre peglanja ali izgleda da su momci zaista samo sedeli uz pivo da prate žurku)..
                            Ono što mi se ne sviđa jeste upad u skupštinu i nasilnost demonstranata (dela)... sluđen sam još jednom činjenicom .
                            Ko je organizator protesta?
                            Ne bih prihvatao da je sve spontano jer kako se sinoć odmah organizovao prevoz busevima iz Vranja?
                            Lepo je što su otkačili Jeremića, nadam se takođe da će i Đikija i DS. E onda će biti narodni bunt.
                            P.S. Ovaj će kao i sinoć pokušati sa grupama navijačkim da se odupre narodu.
                            Suzavac je najbolje neutralisati sa crnim lukom.
                            to sa vranjem je bila bukvalno zajebancija koja je krenula od lika OMLET SA SLANIOM-primilo se ko pelcer i nije istina

                            i meni deluje bas da je bilo spontano
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Koga on to spinuje?
                              ne razumem sta hoces da kazes...da su ono9 sinoc bili banditi?

                              edit-madrid objasnio
                              Last edited by Beocca; 08-07-20, 14:17.
                              Wizard

                              Comment


                              • Ne, pitam te fino koga spinuje? Tebe? Koga?

                                Comment

                                Working...
                                X