Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Ima RTS i dobrog trola, mesec dana pred izbore neko "slucajno" pusti "Belu ladju"
    Hahahahahah i to sto kazes

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Samo je ona jos falila.

      Kakav pacenik ovaj bandit, zato je sada huligan par ekselans, da sve nadoknadi.

      On se na Maksimiru tada krio iza Andreja.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Ima RTS i dobrog trola, mesec dana pred izbore neko "slucajno" pusti "Belu ladju"
        I Vojnike
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment




        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            'Kvadratura kruga' itd.


            kvadratura je jedina nesenzacionalisticka emisija na svim televizijama,najbolja u svakom smislu...naravno da takvog novinara nece hteti nijedna komercijalna stanica...




            ova emisija ima vise od 10 godina,a nije izgubila nista od kvaliteta

            dedicka je odvratna,u rangu lee kis i sanje marinkovic...(dobro,NIKO nije gori od sanje )
            Wizard

            Comment


            • sloboda ili ništa

              Comment


              • I najbolja pica u gradu je [emoji3596][emoji3596][emoji3596]

                https://m.facebook.com/pizzamajstori...?locale2=sr_RS

                Ljubo, overi obavezno!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Kulambara View Post
                  kvadratura je jedina nesenzacionalisticka emisija na svim televizijama,najbolja u svakom smislu...naravno da takvog novinara nece hteti nijedna komercijalna stanica...




                  ova emisija ima vise od 10 godina,a nije izgubila nista od kvaliteta

                  dedicka je odvratna,u rangu lee kis i sanje marinkovic...(dobro,NIKO nije gori od sanje )
                  Ona i Sanja se i druže da si ti meni živ i zdrav, vidjao sam ih zajedno u lokal 1.0 na Voždovcu i u Piano Loco u Vojvode Stepe, inače tu najviše sedi onaj usmrdeli Marčelo sa laptopom glumi nekog spisatelja.

                  A onaj SK komentator Darko što prenosi košarku bleji u coffee dream na Vračaru na ćošku kod Cara Nikolaja.

                  Milenu Ćeranić sam vidjao na Voždovcu takodje u Kumodraškoj, Mina Kostić u Južnom Bulevaru. Ne znam što ovo pišem ali izvlačim iz malog mozga.

                  I Milena Ćeranić je uživo prelepa a deluje kao majmun na yt.

                  Comment


                  • oke,urke,to je za mene egzotika,ja sam iz provicije
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      I najbolja pica u gradu je [emoji3596][emoji3596][emoji3596]

                      https://m.facebook.com/pizzamajstori...?locale2=sr_RS

                      Ljubo, overi obavezno!
                      Hvala hvala

                      Comment


                      • Ajd što se Sanja i Vesna druže, nego što zajedno vode školu novinarstva, ili barem vodile..

                        Kad smo kod best pizza, čini mi se da niko nije pomenuo Pomodoro..

                        Comment


                        • ...mu na dalmatskom dodje paradajz...msm,nije da niste znali,al opet
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Kulambara View Post
                            ...mu na dalmatskom dodje paradajz...msm,nije da niste znali,al opet
                            I nije baš tako, dalmoši kažu pomidore

                            Comment


                            • zar nije pAmidore?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Kulambara View Post
                                ...mu na dalmatskom dodje paradajz...msm,nije da niste znali,al opet
                                Italijanskom, ne dalmatinskom...msm,nije da niste znali,al opet
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X