Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Nego imam jedno ozbiljno pitanje. Zašto mi danas, popodne, na oba računara, koja nisu povezana, pokazuje +1 vreme? Ponavljam danas.
    Na forumu? Moguće da je do skina, probaj neki drugi
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Aki ja sam rekao moze da spori sta je dobra ideja a sta ne, i da to nije bila poenta ovog, nego da Hillary nije ono sto se predstavlja nego je klasicni career politician.

      A mnogo dobar biznismen kome su vise puta bankrotirale kompanije. Koji da je ostavio samo pare u banci i da nije ulagao ni usta imao bi vise nego sada. Svi znamo da ima mnogo manje nego sto kaze, mada ce na kraju mandata imati tacno toliko.
      1. Hillary je zlo
      2. Covjek je tezak 3.5 milijardi dolara. Ko mi kaze da mu je svaki biznis uspio, taj nikakav biznismen nije. U nekretninama bankroti su realna stvar, ali Trump je pokazao da zna sta je kalkulisani rizik i nikada licno nije bakrotirao. Ta prica je kretenska.
      3. Da je ostavio pare u banci i nije nista ulagao po kamati 1% godisnje, imao bi manje s obzirom da je ukupna inflacija zadnjih 40 godina bila oko 60%.
      4. Da je stavio na S&P 500 sve pare koje je nasljedio po nekim principima imao bi isto kao sada, ali spekulacija je najgori moguci biznis plan i trziste je krahiralo 7 puta od 1970.

      5. Reci mi koje politicke pozicije Bernia su dobre i zasto. Bit ce mi veoma drago da unistim sve i jednu od njih, jer nisam odavno unistio nekog liberala.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by realnost View Post
        Na forumu? Moguće da je do skina, probaj neki drugi
        Ne, na računarima, dole desno u uglu, na jednom je W7, na drugom W10.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pravda za baku.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            5. Reci mi koje politicke pozicije Bernia su dobre i zasto. Bit ce mi veoma drago da unistim sve i jednu od njih, jer nisam odavno unistio nekog liberala.
            Не сматрам се либералом, нити се слажем с Сендерсом око свега, али не можеш да плаћаш порез 53% на примања, да плаћаш факултет 20-40к евра годишње с каматом од 7% нпр. и да плаћаш 600 долара месечно за здравство.

            Comment


            • Napisacu ti za petnaest minuta idem do maksija.

              Comment


              • Nije bio nikakav stranacki protest. Spontani skup, izazvan iventom na fejsu. Bio sam tamo oko pola 7 i nije bilo vise od 1500 ljudi, masa je krenula da se lepi tek oko 7-pola 8 kad se krenulo u setnju. Odlazilo se i dolazilo se, u Nemanjinoj je brojka, prilicno sam siguran, probila 10k. Nikakav ovo organizivan protest nije bio, bez konkretnih ciljeva i bilo kakvih govora i bez vodje. bez obzira na to, mnogo raduje jer pokazuje da Srbija ne mora da bude masa najimpotentnijih ljudi na planeti. Protesti su bili i u Nisu i Novom Sadu. 85% ljudi ispod 30 godina, tako i treba, i studenti su Slobi vazda pravili najvece probleme.

                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Da mi je znati po cemu je Vucic slican sa Trampom.

                  Ima vise zajednickih tacaka sa nekim drugim politicarima nego sa Vucicem, skoro pa dijametralno suprotne licnosti.

                  Comment


                  • @madrid, stednja u banci je najgora stvar koju mozes da uradis sa svojim novcem osim trosenja na kockanje i drogu recimo

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Не сматрам се либералом, нити се слажем с Сендерсом око свега, али не можеш да плаћаш порез 53% на примања, да плаћаш факултет 20-40к евра годишње с каматом од 7% нпр. и да плаћаш 600 долара месечно за здравство.
                      Porez 53% je apsolutni nonsens, to treba ici daleko nize, cak bi ga i ukinuo.

                      Zar nije zanimljivo da su cijene fakulteta skocile toliko onog trenutka kada je Federalna vlada garantovala subvencije na studentske kredite, sto znaci da taj kredit ne mozes ni bankrotom otpisati. I zasto ljudi upisuju liberalne umjetnosti, fakultete sa kojima nece naci poslove i ne mogu otplatiti. Zasto je proucavanje gender studies cijena 40k, pricamo o tome da postoje 2 gendera, a oni izmisljaju 70 novih.

                      Zdravstveno je jako komplikovano u Americi za objasniti na forumu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Где пратиш?
                        N1 će se uskoro uključiti , a ide lajv na njihovom fb.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Valjda postoje dva pola. Dok god takvi kao ti pišu da postoje dva gendera, upitan je broj polova.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                            Valjda postoje dva pola. Dok god takvi kao ti pišu da postoje dva gendera, upitan je broj polova.
                            Jos uvijek cekam da mi objasnis inflaciju.

                            A sto se tice polova ili ti gender-a(eng.), postoje samo 2.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ne, na računarima, dole desno u uglu, na jednom je W7, na drugom W10.
                              Jesi sigurna da ti je juče bilo dobro vreme
                              Pogledaj šta ti je u timezone namešteno
                              Last edited by torpedo; 03-04-17, 21:17.

                              Comment


                              • Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X