Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Meni je to uvek bio najveći problem, jer svakako ne verujem ni jednom. Radi se o vrhunskim manipulatorima, patološkim lažovima bez savesti kojima cilj opravdava sredstva. Nemoguće je prepoznati ako se u moru takvih stvarno pojavi neko drugačiji, jer i svi oni koji to nisu su u stanju da prodaju istu priču.
    ALI, imati taj stav i odustati od pokušaja da se nešto promeni njima isto ide na ruku. Iako mnogima ne izgleda tako, postoji razlika između 100% i 99,99%. Elem, taj 0,01% se mora ostaviti otvorenim ako se desi neko čudo i neko nov zapravo uradi nešto dobro za ovu državu. Zato se ja aktivno trudim da ljude na koje imam neki uticaj ubedim da izađu da glasaju. Nebitno je za koga, samo je bitno dodati još jedan glas na drugu stranu da bi se došlo do drugog kruga. Do kog mislim da će doći, jer se čini da će nas izaći dosta više ovaj put. Beli možda bude odlučujući faktor za to i bravo za ovo njegovo.. šta god.

    Problem će biti da se ponovo izađe u drugom krugu. Po svemu sudeći tamo će se naći Janković ili Jeremić, a nisam siguran da neko od njih dvojice može da natera dovoljan broj ljudi da opet izađe. Po nekom ličnom iskustvu, rekao bih da je Janković bolja šansa, jer sam naišao na priličan broj ljudi koji ne mogu da smisle Jeremića. Svejedno, glasaću za bilo kog u drugom krugu, jer je jedna stvar makar jasna - od ove diktature ne može niko biti gori. Zapravo može, ali to bi bilo baš SPEKTAKULARNO.
    Što se tiče prvog kruga, glas ću verovatno dati Obradoviću, po onome što sam slušao, najviše mi se s njim podudaraju stavovi.
    Meni je najsmesniji argument kada cujem da ce neko glasati pre za Jankovica, nego li za Jeremica jer je ovaj bio u demokratskoj stranci. A ta ista DS javno podrzava Jankovica .

    Ako dodje do drugog kruga, to je jasan znak da je Vucic pobediv i za drugi krug ocekujem jos vecu izlasnost. Zato Alek sve sada ulaze ne bi li se sve ovo zavrsilo posle prvog kruga

    Comment


    • Alek ionako sve vreme koristi vladivinu straha i zaplasivanja da ce se ceo svet srusiti ako padne sa trona.

      Comment


      • Nova pesma:
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by princara View Post
          Meni je najsmesniji argument kada cujem da ce neko glasati pre za Jankovica, nego li za Jeremica jer je ovaj bio u demokratskoj stranci. A ta ista DS javno podrzava Jankovica .

          Ako dodje do drugog kruga, to je jasan znak da je Vucic pobediv i za drugi krug ocekujem jos vecu izlasnost. Zato Alek sve sada ulaze ne bi li se sve ovo zavrsilo posle prvog kruga
          Super ako bude tako, ja se plašim da imamo drugačiji mentalitet.. pre svega da će mnoge da mrzi opet da izlaze

          Originally posted by bojanaBG View Post
          Vucic je evropski Kim Jong Un


          Comment


          • Zapazi vijorenje zastave, tj. crvenog dela zastave i kakav oblik pravi... Može biti da je slučajno, ali s obzirom da mu Jevreji vode kampanju, u slučajnosti ne verujem.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Strasna je ona izjava da on ima od imovine samo garsonjeru. Strasna u tom smislu da ako je istina(a svi znamo da je "svemirskim" godinama daleko od istine) koja je onda to poruka za drzavu i obicne gradjane. Ako premijer moze sebi da priusti samo garsonjeru od tolikog rada, a da pritom ne daje milione za pomoc deci, cemu onda da se nada nor. radnik u pekari. Koji je to standard ako glavni covek u drzavi ne moze da kupi nista osim garsonjere posle godina i godina rada. Samo pokazuje koliko se on podsmeva narodu dok ga gleda u oci.

              Evo toliko od mene za danas Ognjenu zasto ne podrzavam AV. Vracam se na sportske teme.
              Hvala na tvojim odgovrima, ovo mi je sasvim ok.

              Najveci problem ovih predsjednickih kampanja je sto kandidati obecavanju vise nego sto bi im nadleznosti te funkcije dozvoljavale da sprovedu, nije to samo slucaj sada vec generalno pred izbore.

              Comment


              • Hteo sam da napisem dugacak post kada sam procitao Ognjenov post kada sam ga procitao pre par sati i zaboravio sam veci deo tj prosla me je inspiracija.Uglavnom sustina je kao sto vrtim u prethodnih par postova, bio on predsednik ili ne, da bude drugog kruga i da nas ne maltretiraju ponovo sa prevremenim izborima i da postanu svesni da svaki sledeci izbori pre redovnih parlamentarnih 2020 mogu da budu pogubni po njih.Pritom drugar spomenuo da pobedniku prvog kruga idu u dzep 1500000 evra tj ako ne bude drugog kruga.Nekima to moze da bude motiv vise da popizdi Psiho.Realno vec mi postaje muka ovakvo stalno cimanje za (vanredne) izbore i propaganda koja nam se redovno plasira pre izbora.Meni je izmedju Jankovica i Jeremica svejedno, iako se ovako vidi da Jankovic nije klasican politicar i da pricu koju plasira se vise svidja narodu i odstupa od politickog sablona.

                Treba sada izaci na izbore i glasati za bilo koga sem za Vucica kako bi se povecale sanse za drugi krug.Naprednjaci trebaju da postanu svesni da su prosli svoj vrhunac i da polako gube moc, pravi pokazatelj za to mogu da budu proslogodisnji izbori.Ovo sto sada rade normalnom narodu je jebanje u zdrav mozak.Potencijalna pobeda u prvom krugu je jos nekoliko godina njihove strahovlade, sada je pravo vreme da ih jos vise uzdrmamo, da polako gube kontrolu nad medijima i da ce Beli da bude taj presudan faktor(ili jedan od faktora) koji ce da nam donese drugi krug.Kad bi samo dobar deo apstinenata shvatio koliku razliku pravi prvi i drugi krug i koliko to bitno utice na buducnost SNS-a.U stvari ako protivkandidat u drugom krugu ne budu Jankovic ili Jeremic, pisi ubedljivu pobedu Vucica i ko da su slavili u prvom krugu.Svakako ce da bude razocaranih glasaca kao i nakon svakih izbora, najgori je scenario da oni koji su glasali protiv Vucica budu razocarani zato sto ce sve da bude gotovo u prvom krugu i sto ce to da ih obeshrabri da glasaju na sledecim izborima jer znaju kakav ce ishod da bude i ponovo ce da upadnu u letargiju i pasivnost.Pobeda Vucica u prvom krugu znacice verovatno nove izbore 2019 zato sto njima rejtinzi tada nece da budu puno slabiji u odnosu na sadasnje i ponovo ce oni najvise da se pitaju ukoliko do toga dodje.Naravno dok god su u mogucnosti, oni ce zeleti da produze sebi vlast na jos dve godine.Cim jednom padne rejting, prestace tako da kalkulisu i pomirice se sa svojom sudbinom.Mislim da bolja sansa od trenutno nece da se ukaze u skorije vreme.

                Kada pogledam noviju istoriju, od 5. oktobra pa na ovamo mislim da hipoteticki ne bih glasao protiv vladajuce stranke kako bih im video ledja po svaku cenu.Zapravo tesko mi je da procenim da li bih tada uopste glasao.DS nisam voleo, ali uopste me nije sramota da kazem da sam glasao 2012 za njih kako SNS na celu sa Nikolicem ne bi dosao na vlast.Malo veoma znam o mnogim stvarima koje su se desile tokom devedesetih sem najosnovnijih cinjenica i stvarno ne znam da li bih tada glasao protiv vladajuce stranke po svaku cenu.Animozitet prema SNS-u vlada od trenutka kada su krenuli previse da laju pre izbora 2012 godine i na koji dzukacki nacin su dosli na vlast, doduse sa neke strane mi je drago sto su se pokazali da su ljudska deponija.Nikako nisam za smenu aktuelne garniture, ako su njihovi politicki protivnici jos gori a meni se tako cinilo na svim izborima od 2003 pa do 2012.

                @madrid

                Gresis, spomenuo je on tog poginulog aktivistu na jednoj od konferencija.Roditelji mi drze ukljucen tv, pa sam taman tada cuo.Sramni su oni po mnogim stvarima, samo se to toliko nagomilalo da treba covek da se pomuci kako bi to sve taksativno nabrojao.Sustinu je napisao Pobeda pre neki dan.


                Edit:U stvari kada bolje razmislim glasao bih i protiv Milosevica, svaka vlast koja ima ogroman procenat pristalica ima i veliku moc koja se neretko zloupotrebljava.Izdignu se iznad svega i misle da su nedodirljivi i treba im otreznjenje sto je pre moguce.
                Last edited by Ricma; 30-03-17, 19:19.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Mićko kralj!

                  2 puta sam isla da ga gledam, genijalac
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Cuj ako ne bude drugog kruga pobjedniku milja i po eura??

                    Comment


                    • Nisam gledao ankete, nisam pratio, samo znam da je Vucku ozbiljna firma radila marketing, al su se obrukali vrhunski i da mu je budzet kao GDP Kameruna.

                      Uzima to Vucko, ako nista, vec na silu, da sam mozda pratio malo vise, pa se ukljucio u propagandnu masinu da izlobiram za nekoga onako na silu, al jok.

                      Najtuznije od svega je sto ga je se moglo dobiti, da je bio kandidat koji bi targetirao ovako online komjunitije. Evo ovdje jedna osoba bi glasala za Vucica, svi ostali ne. Izvuces taj online komjuniti na izbore i ode Vucko nazad u biblioteku, da ga teta bibliotekarka posalje u cosak.

                      Ne glasa se jezikom, glasa se nogama. (Motivacija je kljuc.)
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Cuj ako ne bude drugog kruga pobjedniku milja i po eura??
                        Aha, zato sto te pare idu na drugi krug ukoliko ga bude.Ovako je ''usteda''.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nisam gledao ankete, nisam pratio, samo znam da je Vucku ozbiljna firma radila marketing, al su se obrukali vrhunski i da mu je budzet kao GDP Kameruna.

                          Uzima to Vucko, ako nista, vec na silu, da sam mozda pratio malo vise, pa se ukljucio u propagandnu masinu da izlobiram za nekoga onako na silu, al jok.

                          Najtuznije od svega je sto ga je se moglo dobiti, da je bio kandidat koji bi targetirao ovako online komjunitije. Evo ovdje jedna osoba bi glasala za Vucica, svi ostali ne. Izvuces taj online komjuniti na izbore i ode Vucko nazad u biblioteku, da ga teta bibliotekarka posalje u cosak.

                          Ne glasa se jezikom, glasa se nogama. (Motivacija je kljuc.)
                          Evo ti samo mali prikaz, Južne vesti
                          Spoiler


                          A čitam komentar ispod
                          Zvali me telefonom kazu anketa..i pitali za koga cu glasati..ja pitah zar nije to krivicno delo..gusenje gradjanskih sloboda ..pravo na opredeljenje .tajnost glasanja..to najmanje par godina zatvora..Zena kaze valjda nije cim su nam nalozili..Ja njoj kako nije ja sam okruzni tutilac..molim vas dajte mi vase podatke...ona prekide...hahaha..a ja obican seljak..poljoprivrednik..Doslo vreme, niko ne ume da se zeza..

                          Comment


                          • Ono sto sad kazem, malo je nemoralno

                            Kod nas je dusu dalo da uzmes 100k eura i krhnes ih u troll farmu.

                            Mozes je cak i profitabilnom napraviti jer mozes prodavati usluge vani, al haj uzmes fino 2-3 hiljade ljudi sa 50 naloga i laganice trolovanje po forumima, portalima u cilju pobjede. Ono sto Vucko radi sa sendvicarima, odradis fino sa online trolovima i naravno reachujes milionski broj ljudi i ugasis ga na izborima.

                            Pa jedan od razloga sto je Trump dobio jeste 'Meme community', povazdan su one memes radili i ubijali hahah
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Aki, Srbija nije Amerika, a druga stvar, kradja glasova je ovde normalna stvar
                              najbitnije je da izadje puno ljudi, da se podigne granica sto je vise moguce, tj. toliko da on ne moze da ukrade
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Zato kazem, ne glasa se jezikom, glasa se nogama.

                                Kad je izlaznost preko 75%, nema sanse za kradju glasova.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X