Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da pazi to on nece da mu predsenik zvoca. A predsednika bira vecina naroda. To pokazuje da njega ne zanima volja naroda i da je on u stanju da gazi preko mrtvih. Onaj covek je poginuo lepeci plakate na Autoputu. Ej na autoputu. Naravno AV to nije ni spomenuo. Ko mu je naredio da tamo lepi posto on to sigurno nije sam odlucio? To pokazuje sam koliko je Vucicu stalo za njih i za botove i za ljude iz stranke, koje ce da trpi dok mu trebaju, ali ga boli uvo za njih.

    @Bojana

    Najjace je sto on pominje proslost i vezuje druge kandidate za to, a ne seca se da je on sam bio ministar u vreme bombardovanja. Napali Jankovica kao dao je ostavku na mesto zastitnika da bi se kandidovao, a niko ne pominje da je AV aktuelni premijer, a kandiduje se za predsednika. Kladim se da se nece povuci ako izgubi.
    Last edited by colchonero; 30-03-17, 15:00.

    Comment


    • Бојана, па он је учио од Милошевића, само је усавршио његов систем.

      Comment


      • On zna da nece izgubiti, pa zato i nize takve izjave.
        Njima odgovara sto manja izlaznost - jer ce njihovi svakako izaci i glasati. Tako da ovaj neodlucni narod treba da se opredeli i da glasa. Pa sta bude.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • A ne, ne, učio je i od Slobe i od Šešelja, najgora kombinacija. Pa do skoro je koristio Vojinu retoriku, dok mu metode ostale skoro iste.

          Ni jedna jedina predsednička debata nije održana, kao što se radi u svim normalnim društvima mesecima pre izbora, samo zahvaljujući njemu, jer vrlo dobro zna da on tu, gde su potrebni konkretni argumenti, kao i određena inteligencija i znanje... nema šta da traži.
          Last edited by miloolja; 30-03-17, 15:10.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sad sam se setio jos 2 razloga zasto ga ne volim.

            1. Omiljena recenica mu je kad neko nesto zabrlja od njegovih ljudi- ja podnosim odgovornost za njega. To uvek kaze. Ja ne znam sta mu to uopste znaci, sta on uopste misli da to znaci. Kada neko nesto napravi sto zasluzuje ostavku(helikopter, Savamala, tuneli itd.) i ti kazes da ti preuzimas odgovornost, to znaci da ti podnosis ostavku. Kod AV ocigledno ne.

            2. Konstantna igra recima tipa ono cuveno "zna narod" ( a narod, posebno njegovi biraci pojma nemaju, ali vole to da cuju vise nego hleba da jedu) ili jos bolji primer igre recima "Penzije su nikada vece. Spustili smo ih juce za 10% a danas smo ih podigli za 10.5%." Matematika kaze da ako je penzija bila 100 000 nekome i otkinuto mu je juce 10% znaci da je pao na 90 000. Danas mu je podignuto 10.5% to je 90 000+ 10.5%= 99.450
            Znaci idalje mu je manja nego sto je bila pre smanjenja. Ali AV je majstor igara recima i manipulacije.
            Last edited by colchonero; 30-03-17, 15:14.

            Comment


            • Додуше смањио је пензије 15%, а повећао типа 1.5%.

              Comment


              • Strasna je ona izjava da on ima od imovine samo garsonjeru. Strasna u tom smislu da ako je istina(a svi znamo da je "svemirskim" godinama daleko od istine) koja je onda to poruka za drzavu i obicne gradjane. Ako premijer moze sebi da priusti samo garsonjeru od tolikog rada, a da pritom ne daje milione za pomoc deci, cemu onda da se nada nor. radnik u pekari. Koji je to standard ako glavni covek u drzavi ne moze da kupi nista osim garsonjere posle godina i godina rada. Samo pokazuje koliko se on podsmeva narodu dok ga gleda u oci.

                Evo toliko od mene za danas Ognjenu zasto ne podrzavam AV. Vracam se na sportske teme.
                Last edited by colchonero; 30-03-17, 15:21.

                Comment


                • 2. Konstantna igra recima tipa ono cuveno "zna narod" ( a narod, posebno njegovi biraci pojma nemaju, ali vole to da cuju vise nego hleba da jedu) ili jos bolji primer igre recima "Penzije su nikada vece. Spustili smo ih juce za 10% a danas smo ih podigli za 10.5%." Matematika kaze da ako je penzija bila 100 000 nekome i otkinuto mu je juce 10% znaci da je pao na 90 000. Danas mu je podignuto 10.5% to je 90 000+ 10.5%= 99.450
                  Znaci idalje mu je manja nego sto je bila pre smanjenja. Ali AV je majstor igara recima i manipulacije.
                  https://sr.wikipedia.org/sr/Демагогија

                  Svaka sličnost je namerna
                  sigpic

                  Comment


                  • Vucic mi je mnogo slican kao Gruevski kod nas. Ne moze pasti sa vlast pa sta hoce neka bude...

                    Zamislite, Zaev ( opozicija u MK ), izasao pre odprilike 2 godine sa prisliskuvanim razgovorima vlasti, odnosno Gruevki, Ahmeti i ostali.. Ono sto su radili i pricali preko telefona, skrivali ubistva, pljackali narod i rusili im imot nasilno dinamitima jer nisu im po volji... i opet Gruevski je dobio mnozinstvo glasova na predvremenih izbora u Dekemvri 2016. Ali nije mogao da napravi vladu, jer navodno nije prihvatio Tiransku platformu. I sada Zaev ima pravo da pravi vladu, ali mu ne daju jer je navodno prihvatio tu Tiransku platformu ( inace ova platforma se odnosi na binacionalnost drzave, moguca federalizacija, dvojazicnost na celu teritoriju, menjanje Grba, Himne i Zname Makedonije), kakvi se propagandi vode, to nije istina...

                    I opet ce se odrzati predvremeni izbori za neki mesec, dobice tu VMRO odnosno Gruevski, i posle onih silnih razgovora on nece u zatvoru...

                    Vucic je slican po mnoge stvari.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Da li mislim da bi on nesto promenio, radio bolje? Mislim da bi, ali necu verovati sve dok tako ne pocne da radi (ako nekim cudom postane predsednik), ovako sve jos ostaje na recima.
                      Meni je to uvek bio najveći problem, jer svakako ne verujem ni jednom. Radi se o vrhunskim manipulatorima, patološkim lažovima bez savesti kojima cilj opravdava sredstva. Nemoguće je prepoznati ako se u moru takvih stvarno pojavi neko drugačiji, jer i svi oni koji to nisu su u stanju da prodaju istu priču.
                      ALI, imati taj stav i odustati od pokušaja da se nešto promeni njima isto ide na ruku. Iako mnogima ne izgleda tako, postoji razlika između 100% i 99,99%. Elem, taj 0,01% se mora ostaviti otvorenim ako se desi neko čudo i neko nov zapravo uradi nešto dobro za ovu državu. Zato se ja aktivno trudim da ljude na koje imam neki uticaj ubedim da izađu da glasaju. Nebitno je za koga, samo je bitno dodati još jedan glas na drugu stranu da bi se došlo do drugog kruga. Do kog mislim da će doći, jer se čini da će nas izaći dosta više ovaj put. Beli možda bude odlučujući faktor za to i bravo za ovo njegovo.. šta god.

                      Problem će biti da se ponovo izađe u drugom krugu. Po svemu sudeći tamo će se naći Janković ili Jeremić, a nisam siguran da neko od njih dvojice može da natera dovoljan broj ljudi da opet izađe. Po nekom ličnom iskustvu, rekao bih da je Janković bolja šansa, jer sam naišao na priličan broj ljudi koji ne mogu da smisle Jeremića. Svejedno, glasaću za bilo kog u drugom krugu, jer je jedna stvar makar jasna - od ove diktature ne može niko biti gori. Zapravo može, ali to bi bilo baš SPEKTAKULARNO.
                      Što se tiče prvog kruga, glas ću verovatno dati Obradoviću, po onome što sam slušao, najviše mi se s njim podudaraju stavovi.

                      Comment


                      • Vucko je Srpski Putin nema tu price malo bi da se igra predsjednika pa malo premijera

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Vucko je Srpski Putin nema tu price malo bi da se igra predsjednika pa malo premijera
                          Vucic je evropski Kim Jong Un
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Je l' ko gledo sad ovaj intervju sa Radomirom Antićem na SK1?

                            Pa ja bih ovakve emisije mog'o satima gledati. Ne daj Bože da sretnem ovakvu gromadu negdje, opro bih ga kroz sedam voda raznim pitanjima..

                            Comment



                            • "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Mićko kralj!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X