Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јанковић је морао да искористи инфраструктуру ДСа, није он с њима ишао свуда јер их воли или поштује њихове резултате у политици.

    Comment


    • Nije poenta, koliko su oni stvarno dobri kandidati, vec da su uspeli da animiraju i pokrenu mlade ljude. Rezultat toga je ovo sto se desilo danas i sto ce se desavati narednih dana.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Nije poenta, koliko su oni stvarno dobri kandidati, vec da su uspeli da animiraju i pokrenu mlade ljude. Rezultat toga je ovo sto se desilo danas i sto ce se desavati narednih dana.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        Dobro, sta ti ocekujes kao krajnji ishod? Sta ce to budjenje doneti? I hoce li potrajati?
        Ili ce se nastaviti samo za svaki dan studenata, svake naredne godine.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Pozdravio te Alex Jones.

          Aki prvo, Bernie je mnogo uspesniji od Hillary i svih korporativnih demokrata kao politicar. Covek je bez name recognition za par meseci prisao na par procenata razlike, protiv najpoznatije politicarke sadasnjosti. Znaci ti hoces da kazes da su svi migranti pobegli zbog terorizma iako je takvih 0.00000000000000000001%. Ti ljudi na bliskom istoku nisu protiv ID zato sto sa druge strane nemaju prijatelje nego ih bombarduju. Kada bi im USA dala pomoc video bi kako bi se opredelili za njih i kako bi ID pukao u kratkom roku, ali nekim bogatasima i drzavama ocigledno odgovara ovo stanje nebitno sto normalni pate. Isto je sa Kosovom, ima profitera a narod ko j***. Ja nemam nikog u porodici muslimana ili nekog vec 10 kolena ko nije srbin pa ne mislim da smo mi bolji od bilo koga i da treba da imamo vise prava, a takvih je u USA milion.

          Trece Bernie se uvek borio za ono sto je smatrao ispravnim ma koliko to bilo nepopularno zbog prava ljudi je zavrsio i u zatvoru, zbog podrske crnkinji. Ti si kao Tramp, pre bi se zamerio svima i gradio zidove, umesto se ujedinio i pruzio pomoc.Samo gledas svoj interes i zato i pristajes za pare da radis u kampanji. Drugo vidim volis da izokreces istoriju rasizma. Sve sto si napisao je tacno, ali si zaboravio jednu jako BITNU stvar. CIVIL RIGHTS ACT OF 19. Vreme kada su stranke zamenile glasace. Do tada su liberalni moderni i progresivni glasaci (skolovani ljudi) glasali za Republikance, a rasisti i konzervativniji su bili u demokratskoj. Onda se desila zamena tim cinom. Procitaj malu taktiku Nixona priznatu od najblizih saradnika, kako je ponosno planirao kako da uzme glasove rasista sa juga. Demokrate su tada svesno izgubile podrsku juga u narednim decenijam mozda i vekovima. U tom trenutku (narednih godina) je republikanska partija postala konzervativna i rasisticka.

          Pa Ab Lincoln se upravo borio protiv takvih ljudi. Repuklanci imaju mnogo glasaci koji sa ponosom imaju parole "South will rise again", rasisticke stavove, zastave konfederacije itd. On je ratovao protiv takvih. On je bio repiblikanac i progresivan. U danasnje vreme sigurno ne bi bio u toj partiji. Svi Trumpovci se pozivaju na Reagana a on je bio susta suprotnost u imigracionoj politici. Veruj mi ovo nije samo moje misljenje i nije bazirano na TYT nego idem u njihovu skolu i nacitao sam se cele godine knjiga o njihovoj istoriji. Postoji cak i cas koji imamo svaki dan zove se American History. Znaci utemeljeno je cinjenicama.
          Last edited by colchonero; 03-04-17, 23:14.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Dobro, sta ti ocekujes kao krajnji ishod? Sta ce to budjenje doneti? I hoce li potrajati?
            Ili ce se nastaviti samo za svaki dan studenata, svake naredne godine.
            Сумњам ја да је ово данас било искључиво због дана студената, настало као догађај на фејсу, дошло 1500 људи и једноставни кренули да долазе људи. Нисам био, па не могу ти гарантујем да је овако 100%, али тако су ми рекли људи који су били и тако сам прочитао на друштвеним мрежама.

            Сутра је дан студената, но небитно, поента је јасна.
            Last edited by Победа; 03-04-17, 23:13.

            Comment


            • Nema potrebe da diskutujemo vise, ja Alexa Jones-a ne gledam, frajer je opaljen po mozgu.

              Ne da je pogresno sve sto si napisao, nego je apsurdno. Civil rights je veoma specificna prica koja ide od Kennedya sve do Nixona. Zbog tog zakona je i uzeo najgori predsjednik u historiji Amerike drugi mandat(Johnson).

              Bernie je socijalista, moron i luzer. Reci za njega da je uspijesniji politicar od H. Clinton je sramtono. Ona je bila i senator i sec. of state iako je reprezentacija zla, apsolutno druga liga u odnosu na senilnog starca.

              Republikanci su oduvijek bili konzervativci.

              Pogledam ja cesto TYT i prosto se sokiram kakve gluposti ljudi pricaju. Nema potrebe da diskutujemo, jer to je prosto ropstvo mozga.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • @Indigo, nastace tu frka jer je Jankovic pokazao snagu na ovim izborima ali nece mu tako lako Sutanovac prepustiti stranku... Ili ce biti konflikta ili Jankovic nece ni pokusavati vec ide na osnivanje svoje nove zdrave price, mislim da mu je to i pametnije jer sve stranke koje su ikada bile u vlasti ljudi pamte uglavnom po losem pa tako i taj DS

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                Last edited by Miletić; 03-04-17, 23:21.
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Dobro, sta ti ocekujes kao krajnji ishod? Sta ce to budjenje doneti? I hoce li potrajati?
                  Ili ce se nastaviti samo za svaki dan studenata, svake naredne godine.
                  Sutra ce opet biti protest u 18h. A s obzirom kakvo odusevljenje i reakcije prolaznika smo izazvali, sutra(danas) ocekujem jos vise ljudi. Niko ne moze ostati imun na hiljade lepe i pametne dece, koja osmehom osvaja sve. Verujem da ce se i sendvicari u jednom trenutku masovno pridruziti ovim protestima. Cilj znamo koji je, bez nasilja naravno.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Сутра ће бити још више људи ако не буде кише, ако падне, а најављују исту, не пише се добро..

                    Comment


                    • Sutra ce se pokazati da li kisa moze da pokoleba gradjane da izadju na proteste. Aj jednom da iznenade.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ne pricam ja o TYT ja njih bas retko gledam, gledao sam ih za izbore jer prenose rezultate uzivo primariesa. Republikanci nisu bili konzervativna stranka u vreme Linkolna tako da to izmisljas. Svaka cinjenica to pokazuje. Cak i sami to priznaju. U stvari 90% njih to i ne polemise. HRC je jedan od najneuspelijih politicara ikada. Izgubila je izbore od coveka biznismena, sa tolikom kampanjom, blacenjem protivnika u medijima, njegovim skandalima i nepromisljenim izjavama. Ona je imala ogromnu masineriju i izgubila je. Ne da je uspesna nego... Svi su stali na njenu stranu cak i neki republikanski senatori i zvanicnici, to jest javno su blatili i napadali Trampa i to joj nije dovoljno bilo. Narod zna kakva je i ja koji ne podnosim stavove Trampa sam u srcu tog 8. novembra (iako protiv mozga) zeleo iz sve snage da je dobije. Ustvari da ona izgubi. Ona je Secretary of State samo zbog Billa koji je tamo imao visok rejting popularnisti, iako je ovde omrazen, ali to Amere boli uvo. Pa da je Bernie imao toliku kampanju i name recognition oduvao bi je. Kao i General Election, jer Tramp nije najbolje sto R partija moze da ponudi, ali je Hillary ono najgore sto prosecan Amer vidi. Cist establishment kandidat, tacno ono sto ih toliko iritira. Pa nju je crnac(obama kazem crnac ne rasisticki nego sto je to bilo nezamislivo u USA da crn covek bude predsednik) sa milion puta manje iskustva unistio 2008. Ne postoji kandidat koga bi ona pobedila. Nju bi i AV dobio.


                        Aki nemoj pogresno da me shvatis, nisam ja ljut na tebe ili neki problem daleko od toga, nego vidim ti si u toj prici, volis da pises, pa sam ti zato pisao svoje misljenje. ja postujem razlicita misljenja isto kao kad radite za AV (ne ti nego inace sendvicari)i za pare, ne slazem se ali nemam problem sa vama, niti to utice na moj odnos sa vama ili bilo kim, kad bi se druzio sa mnom u realnom svetu. Necu ja da branim nikome da misli kako hoce, ja kazem svoje misljenje poslusa-poslusa, ako ne, ako je tvrdoglav ili jednostavno ima drugacije prioritete(kao sto si ti rekao da za tebe u politici nema mesta moralu i postenju) odustanem od ubedjivanja. Meni je iskreno drago sto smo popricali. Jedina zamerka je prebacivanje glasace kod partija posle Civil Rights Acta, jer to nije misljenje nego cinjenica. Inace sve ok.
                        Last edited by colchonero; 03-04-17, 23:41.

                        Comment


                        • Ne znam jesi li bio na forumu, ali poznato je ovdje kada sam ja rekao da ce Trump pobjediti. Cak sam se bio kladio u dozivotni ban sa jednim clanom.

                          Inace, kada sam vrsio predikciju za Trumpa, Bernie u okrsaju protiv Trumpa ne bi nikad uzeo. Jednostavno, sanse nema, po svim mogucim parametrima koje sam pratio, nije bilo sanse.

                          Ja sam Trumpa podrzavao otkako je najavio. San mi je bio vrhunski biznismen na celu neke drzave i vidjet ces kako ce ovo biti najbolji predsjednicki mandat ikad, s obzirom da je iza Obame ostao nenormalan nered i pocetak welfare drzave.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Sutra ce opet biti protest u 18h. A s obzirom kakvo odusevljenje i reakcije prolaznika smo izazvali, sutra(danas) ocekujem jos vise ljudi. Niko ne moze ostati imun na hiljade lepe i pametne dece, koja osmehom osvaja sve. Verujem da ce se i sendvicari u jednom trenutku masovno pridruziti ovim protestima. Cilj znamo koji je, bez nasilja naravno.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            A koji je razlog protesta?

                            Comment


                            • Diktatura.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Evo videcemo njegove rejtinge na kraju. Po svim istrazivanjima za vreme primaries je Bernie bio u dvocifrenoj procentualnoj prednosti u odnosu na Donalda, dok je HRC malo malo pa padala iza, a znamo da su joj pumpali procente i u primaries, gde je izgubila preko 20 drzava, a nije smela ni 2. Naravno niko iz establishmenta nije se obazirao na upozorenja i nastavili su da guraju HRC. Tramp ne bi imao zasta da se uhvati kod Bernia zato sto je i on kao i Trump populista samo potpuno suprotna strana. Nijedan ni drugi nisu career politician kao HRC sa toliko politickih skandal i preletanja stavova. Trumpa bi unistili njegovi stavovi prema manjinama, kao i njegovi sprivatni skandali. Covek je bio laka meta. Ne bi toliko belaca glasalo za njega, mnogo ih je glasalo jer su bili ljuti i ogorceni na establishment i zato je pobedio, kao sto bi svako. Da je bio neko drugi ko nije iz te price drugi bi rezultat bio.

                                Ali hajde da nemaltretiramo ljude ovde poslao sam ti PP.

                                Comment

                                Working...
                                X