Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Мене више интересује шта ће бити с Јеремићем, очекивао сам да буде најјача опозиција на овим изборима, али ништа од тога.

    Јанковић, постоји та опција да преузме ДС, ту је и она орг. Не давимо БГ, свакако сумњам да ће сам нешто пробати..
    Jeremic je sjajno poceo kampanju ali onda ga je Vucic provukao kroz informer i ostale, i to bi bilo to.
    Jankovic je idealan kandidat za Vucica da su izbori svake godine nikad ga Jankovic nece pobediti.

    Comment


    • Da cestita coveku koji je vodio najprljaviju kampanju koju ja pamtim. Sta se sve za SJ pisalo, kako je proticala izborna tisina i slicno, plus i za Vuka, tj. Natasu sta je izjavio. Mozda mu i cestita kad njegovi prebroje sve, nadam se da nece. Uostalom, i nebitno je. A sto se tice tih bajki za Tomu
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Cek Miletic radio u kampanji za Vucica?

        Nek si brate, nadam se da si dobre pare uzeo.

        I ja bi radio Hitleru kampanju ako bi dobrio platio
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Da cestita coveku koji je vodio najprljaviju kampanju koju ja pamtim. Sta se sve za SJ pisalo, kako je proticala izborna tisina i slicno, plus i za Vuka, tj. Natasu sta je izjavio. Mozda mu i cestita kad njegovi prebroje sve, nadam se da nece. Uostalom, i nebitno je. A sto se tice tih bajki za Tomu
          Ne sporim da je bilo tako kao sto kazes ali to cestitanje je neki politicki protokol koji bi trebalo ispostovati po svaku cenu, ma koliko tesko bilo izaci i izjaviti to, progutas najvecu knedlu i izjavis...
          Daje i Vucic autogolove, ako zaista vrati Gasica na neku visoku funkciju to mu je ogroman minus, koga god postavi za premijera opet minus... Rejting opada

          Edit: Jeremic je debelo podbacio i treba da nestane jednostavno, to bi bilo dobro i za opoziciju jer bi se prakticno manje-vise sve svelo na Jankovica... Radulovic isto da se skloni posle debakla

          @Aki, zadovoljan sam

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          Last edited by Miletić; 03-04-17, 13:48.
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Znaci sa jedne strane trazis maksimalnu korektnost, a sa druge strane prelazis preko najprljavijih stvari.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ako neko igra prljavo, igraj ti prljavije, linija je predjena u trenutku kada je protivnik poceo da udara ispod pojasa. Tada je sve dozvoljeno. Ako ti uperi neko pistolj u lice, izvadi pusku.

              Ali ono sto je bitno jeste da se na kraju ne place o tome kako je prljav neko bio, kada si mogao i ti da igras prljavo.

              Ono sto je Vuk izjavio sinoc, je krajnje sramotno bilo, reci cestitam i odjebi sa pozornice, ne pravdaj se.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • kako neko od njih da igra prljavije kad nemaju nikakav medijski prostor, Vucko je to sve uzeo, nije on bez razloga bio Milosevicev ministar informisanja u najgorim trenucima, kad je mrak vladao u Srbiji
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post

                  Edit: Jeremic je debelo podbacio i treba da nestane jednostavno, to bi bilo dobro i za opoziciju jer bi se prakticno manje-vise sve svelo na Jankovica... Radulovic isto da se skloni posle debakla
                  Opet cu ponoviti....svi ispod Belog sto su se nasli treba da napuste politiku. Kako im se majstorski Beli usrao u (politicki) zivot
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • A ja ti opet odgovaram.. neće se povući, niti napustiti politiku. Imaju od toga fine koristi, malo medijske pažnje, kamerae uperene u njih i ko te pita ovde za ostalo....do sledećih izbora
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma znam ja to Nego ovo je moje licno misljenje nakon ovolikog useravanja u zivot od strane Belog

                      ----------------------------------

                      Inace.....

                      Kako nasilnici iz srpske napredne stranke sakupljaju informaciju ko je glasao za gospodara vucica

                      PREDSEDNIČKI IZBOR 2017 - SRBIJA
                      PRENOSIMO:
                      "Maločas su mi dvoje aktivista SNS- a bili na vratima sa spiskom da pitaju da li smo i za koga glasali. Uzeo sam im ga kao trofej; tu je i broj "gospođe Marine" koja ih je poslala; na poleđini ceduljice sa brojem je logo SNS- a... Dvadeset minuta kasnije mi je došao tip i počeo da preti kako će me iseliti iz kuće; te kako je on ključar, pa će mi obiti i pokrasti kuću i da nemam pojma sa kim imam posla. Sve to se jasno vidi i čuje u video snimku ..."
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        kako neko od njih da igra prljavije kad nemaju nikakav medijski prostor, Vucko je to sve uzeo, nije on bez razloga bio Milosevicev ministar informisanja u najgorim trenucima, kad je mrak vladao u Srbiji
                        Mediji su kurve. Ko donosi vise para, taj ce dobit medijski prostor.

                        Naucis komunikaciju sa medijima, izvrnes pricu.

                        Pocnes govoriti gluposti, lazi o drugima, pljuvanja na taj nacin dobijes prostor.

                        Zamisli naslov u medijima: Jeremic obecao Vucku da ce ga poslat u zatvor, pa prodalo bi se zilijarda svega. Ne bi silazilo sa TV-a.

                        Fazon je komunikacije prema medijima, jer su mediji postar poruke do odredjenih demografija. Napravi od medija protivnike, svi penzioneri kad gledaju TV deru se 'lazu picke, lazuuuu'

                        Napravi medije protivnikom, igraj prljavije kad oni hoce da igraju tako.

                        Sve se moze, ali je do budzeta. Vuk je imao solidan budzet, mogao je pristojno da se takmici, a on ni 10% nije probio kolko sam vidio, sramotno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Mediji su kurve. Ko donosi vise para, taj ce dobit medijski prostor.

                          Naucis komunikaciju sa medijima, izvrnes pricu.

                          Pocnes govoriti gluposti, lazi o drugima, pljuvanja na taj nacin dobijes prostor.

                          Zamisli naslov u medijima: Jeremic obecao Vucku da ce ga poslat u zatvor, pa prodalo bi se zilijarda svega. Ne bi silazilo sa TV-a.

                          Fazon je komunikacije prema medijima, jer su mediji postar poruke do odredjenih demografija. Napravi od medija protivnike, svi penzioneri kad gledaju TV deru se 'lazu picke, lazuuuu'

                          Napravi medije protivnikom, igraj prljavije kad oni hoce da igraju tako.

                          Sve se moze, ali je do budzeta. Vuk je imao solidan budzet, mogao je pristojno da se takmici, a on ni 10% nije probio kolko sam vidio, sramotno.
                          Aki, ti si bas naivan i mlad
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Nema ovo veze sa naivnoscu i mladoscu, da je bilo blize, pa da se moze Vuk zalit nesto na prljavu igru, covjek je potrosio GDP Ruande i nije probio 10%.

                            Ja bi se zapitao jel do mene ili do prljave kampanje?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ниси у праву Аки, медији су на страни СНСа јер су уцењени. Пинк је његов да власников син не би ишао у затвор нпр., на РТСу када би пустили нешто тако за Јеремића као што си написао, пола редакције би добило отказ итд..

                              Слажем се да треба играти прљаво као и они, али медији нису на његовој страни због пара.
                              Last edited by Победа; 03-04-17, 14:10.

                              Comment


                              • Ne znam otkud ljudima ideja da je Jeremić bilo šta mogao da uradi ovde ...jer kad imaš i trunku putera na glavi, kada te godinama provlače po tzv. medijama nemaš apsolutno nikakve šanse, ma kakav u suštini bio. A nešto je i meni ta njegova suština totalno mlaka i neubedljiva.
                                Ovde su potrebne nove face i likovi, ideje manje-više, kao što su Janković i Beli... e to je onda neki druga priča.

                                A medijski mrak sigurno ne zavisi niti je na snazi isključivo zato što sns i njegovi sateliti imaju više para, već se to malo drugačije radi u diktatorskim zemljama.. malo pretnjama, malo silom, malo postavljenjem svojih ljudi, malo beneficijama...za sada doduše samo u pokušaju (mislim na diktatorski režim), videćemo dokle će to sve da odvede.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X