Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Ех да је само то. Нелегано рушење у Савамали, потписивање Бриселског споразума, дружио се с Клинтоном, Блер му био саветник..Да не причамо о хеликоптеру где су оптужили пилота да је био под дејством алкохола.
    Ovo su mu takoreci spremali prethodnici i to se vec duze vreme sprema, mislim sve drugo sto si naveo ima mnogo vecu tezinu.A i mislim da isto vazi za Klintona tj da bi drugi isto postupili kao i on zato sto su im stranke americki sateliti samo, dok ovo sve ostalo su njegovi autogolovi i to ga stvarno cini drugacijim od drugih..

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ovo su mu takoreci spremali prethodnici i to se vec duze vreme sprema, mislim sve drugo sto si naveo ima mnogo vecu tezinu.A i mislim da isto vazi za Klintona tj da bi drugi isto postupili kao i on zato sto su im stranke americki sateliti samo, dok ovo sve ostalo su njegovi autogolovi i to ga stvarno cini drugacijim od drugih..
      Не слажем се баш, Тадића су склонили и ДС јер нису хтели баш тај споразум, они су довели их на власт па их склонили, тако ће и СНС да склоне кад тад.

      Comment


      • To sto su svi oni uradili je bilo samo odlaganje pre Vucica, pocevsi od trenutka kada je DOS dosao na vlast.Bacanje vruceg kropira, neko bi pre ili kasnije to potpisao jer bi ostao bez izlaza.To odlaganje su maksimalno razvukli, a da ja krivim Vucica zbog toga(pored zilion stvari koje su mogli da budu izbegnute, a ipak su se desile) ne pada mi na pamet jer su to trebali da urade njegovi prethodnici a ne on iako sam naravno protiv tog sporazuma.DS je precenio samog sebe, zbog toga i zbog Tadiceve tvrdoglavosti su pali.Vucko je pristao vlast po svaku cenu, privuko Tadicevu bivsu Vladu da bi neke oterao 2014 godine.Ti izbori po meni sa danasnje tacke gledista su imali svoju svrhu.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post


          Drakula je dva puta na spisku, opet 650

          Comment


          • Da vam Mladenovcanin objasni da ce Luka da sabije na ovim izborima. A moj licni hir je da ima vise od Seselja.

            A kad budu parlamentarni, videcete Mladenovcane i u parlamentu. Nemo da bude da vam nisam rek'o.

            Comment


            • Originally posted by wanderer View Post
              Drakula je dva puta na spisku, opet 650
              Jes Drakula dva puta na spisku, ali su se zato Prle i Tihi potpisali kao jedan. Tako da ti dodje na isto.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Paja i Jare, Del Boj i Rodni, Stani i Olio, Popaj i Oliva, Teletabisi porodica Kramenko (sa Dinom ili bez? ) itd, itd
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jasta ... ima Preletacevic i te kako cifru koja je navedena pa cak i podosta preko.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Znači i Dino?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • I Dino i Dino.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Baš ti krivo što ne možeš da glasaš
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Eh

                              sigpic

                              Comment


                              • Бели је већ победио. Ово што је он успео је невероватно, узеће човек преко 200.000 гласова.

                                Comment

                                Working...
                                X