Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    RIK je uvek bio spor i kaskao..tek posle par dana bi imali konacne, kada su svi vec sve prebrojali i objavili.

    tapatalk
    То је истина, али су у 22:30 објавили 16% пребројаних, и до сада нису ништа више објавили што је чудно. Колико се сећам прошле године на парламентарним када је била фрка да ли ће Двери да уђу у парламент, у ово доба су имали неких 30-40% пребројаних.

    Comment


    • Imao je RIK konferenciju u ponoć

      http://www.rik.parlament.gov.rs/akti...rencije.php#a5
      sigpic

      Comment


      • Na ovoj mapi se tacno vidi ko kako glasa. Ovo kazem onima koji su pitali Olju kako zna.

        EDIT: 51.74 na 30.42% obradjenih
        Last edited by colchonero; 03-04-17, 00:22.

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          То је то.

          Comment


          • Znaci mozemo na spavanje.

            Comment


            • Mora čudo da se desi, bukvalno.

              Neće.

              Ali je na dobrom putu da ima manje od 2 miliona glasova, uporedivši sa 2,2 od prošle godine, na istoj izlaznosti. U nekoj "zdravijoj" demokratiji i parlamentarizmu, parlamentarni i predsednički izbori ne bi mogli da se "preklapaju" i izvlače zaključci na taj način. Ali kod nas ne važe takva pravila. Dobro je videti da gubi glasove.
              Last edited by Crni Đorđe; 03-04-17, 00:30.
              sigpic

              Comment


              • Nece nazalost. Krenuo AV da se oporavlja sada je na 51,76

                Ocekujem kad se sve zavrsi nekih 53-54%

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Vulin novi premijer,provjerena informacija
                  Hahahaha, pricao sa covekom danas u NS, insistira samo na tome da zadrzi svoje ministrarstvo i vrlo verovatno da ce uspeti. Sto se tice premijera, uglavnom sve na nivou nagadjanja, bukvalno samo vrh SNS-a zna i odlucuje o tome...

                  Potrudio sam se sve da procitam sad kada sam konacno stigao kuci, neko mi je pozeleo srecan put, cini mi se Indigo, sad da li sarkasticno i zlonamerno ili ne, nema veze, hvala u svakom slucaju
                  Bice road trip pa gde me put odnese s tim sto je obavezna stanica Kopenhagen

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • I ja ti želim srećan put druže Plus iako te ne poznajem, divim ti se sa kim sve možeš da pričaš

                    Ovo za Bg ste u pravu, u mojoj palanci (Oš Zaga Malivuk, Krnjača) Janković 212, Beli 122, AvAv 493.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Beli objasnio:

                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Baš sad gledam ovaj klip uz kafu,ma Bekan je legenda stvarno juče sam od toliko mlađih ljudi čuo da su glasali za njega i stvarno se popišao u lice kvazi političarima poput Šekija i Jeremića
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Jednostavno nemamo opoziciju nikakvu. Vucic diktira sve i radi sta mu se prohte.
                          Jankovica jeste podrzao DS, ali pitanje je koliko oni udela imaju u njegovim glasovima, ako imaju ikakvog.
                          Beli je takodje grupa gradjana.
                          Jeremic isto.
                          Znaci prvi kandidat neke opozicione partije je Seselj (Radikali) sa manje od 5% glasova.

                          To je najbolji primer koliko nam je opozicija smesna.

                          SAMO JAKO!
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • https://twitter.com/zadnji__vezni/st...958611969?s=09

                            tapatalk
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • koliko sugav ponedeljak
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Jedina svetla strana što sam juče imao duplo veći pazar nego obično
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X