Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitaj moj predlog u prethodnom komentaru.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      U Bosni i Hercegovini ja sam da se Zenica Sarajevo i Tuzla postanu jedna drzava, ovo ostalo moze odjebat kome god hoce, napravit zid ko Izrael laganice. Ukinut 280 hiljada ministarstava i picki materina. Napisat ustav iz pocetka i laganice. Sarajevski kanton ima prihode vece od oko 80% ostatka drzave kombinovano.
      Iz tvojih usta u božije uši. I mi bi se rado vas riješili al ne ide.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Vulin imperator
        M kakav Vulin. Palma za premijera.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ja bi od Bojaninog labradora predsjednika napravio u ovim parodija drzavama sa Vuckovim resursima.
          Herojska linija, potomak Lajke.

          Ako se princara odluci za kandidaturu ja cu mu pisati govore za dzabe, bicemo princarini aktivisti, sendvicari.

          Ako ne vidis svetlo na kraju tunela, ili su ti samo isekli struju;
          Ako nemas za hleba ili si na dijeti;
          Ako si samohrana majka ili klinka koja se za izlazak sprema;
          Ako si obican covek kojeg javni izvrsitelj goni
          Samo jedan covek, samo Princoni!

          Aki odradi neku reklamu na ovu temu I vec smo ubili 5%.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ma Stefanovic ce biti premijer, taj je idealan...

            Sent from my Z3 compact <3
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              M kakav Vulin. Palma za premijera.
              Palma je buduci ministar kulture i informisanja,ipak je mjesto premijera za nekog harizmaticnijeg

              Comment


              • Pa sa AV AVom i Princonijem na celu uz nasu pomoc od Sekija tesko da bismo bili gori.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Iz tvojih usta u božije uši. I mi bi se rado vas riješili al ne ide.
                  Mi smo zarobljeni u carobni krug i to je obavijeno nekom medjusobnom mrznjom koja je dobro ispropagirana. 50 godina se zivjelo kako treba, u socijalizmu, ali se zivjelo, tamo pocetkom 90-tih se naglo pocesmo mrzit. Nidje veze s vezom.

                  Zarobljeni cemo biti zauvijek, zato odjebat odavde, cim prije, inace xanaxi i vinjak do kraja zivota.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Palma je buduci ministar kulture i informisanja,ipak je mjesto premijera za nekog harizmaticnijeg
                    To mesto kaparisala Ceca.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Pa sa AV AVom i Princonijem na celu uz nasu pomoc od Sekija tesko da bismo bili gori.
                      A ova je za bilborde



                      I da, mlad je, ima 14 meseci

                      Sent from my Z3 compact <3
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A ova je za bilborde



                        I da, mlad je, ima 14 meseci

                        Sent from my Z3 compact <3
                        Lakše je tebi okrenuti sliku nego nama monitor

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Mi smo zarobljeni u carobni krug i to je obavijeno nekom medjusobnom mrznjom koja je dobro ispropagirana. 50 godina se zivjelo kako treba, u socijalizmu, ali se zivjelo, tamo pocetkom 90-tih se naglo pocesmo mrzit. Nidje veze s vezom.

                          Zarobljeni cemo biti zauvijek, zato odjebat odavde, cim prije, inace xanaxi i vinjak do kraja zivota.
                          Mi smo Jugoslavija u malom, svi nam zavide na tome i ti bi to dirao

                          Comment


                          • Ostavi mu jednom hranu bez nadzora i reci mu da ne jede. Ako ukrade TAJ JE. AKo ne isto je dobro, poslusan je , moze se manipulisati njim, kao i ovim narodom.

                            Comment


                            • Зна ли неко где се могу наћи резултати РИКа? Пре 2 сата је било 16% обрађеног, немогуће је да нису дошли до 30% нпр.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                A ova je za bilborde



                                I da, mlad je, ima 14 meseci

                                Sent from my Z3 compact <3
                                Ima bistriji pogled no pola parlamenta

                                Comment

                                Working...
                                X