Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ja se vama divim kako možete reč jednu izgovorenu da mu slušate? Taj glas, ton, to samoljublje, taj ponos na sebe i svoj "rad i uspeh"...
    Ni u "normalnim i mirnodopskim" uslovima ne mogu da ga smislim...a kamoli sada..Još dok sam vrtela kanale čuh ga samo..."dok će penzije i plate"...
    Dno!
    i ja se divim kako imaju zeludac, cim sam videla da se spremaju da se ukljuce tamo, prebacila sam
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Opet su nam penzioneri odredili sudbinu, ovo I zasluzujemo.

      Srecan put Mileticu
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        i ja se divim kako imaju zeludac, cim sam videla da se spremaju da se ukljuce tamo, prebacila sam
        Ma ja... ovo je čist mazohizam što rade
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Dati kredti koji ne mozes otplatiti, onda ti ga restruktuira sa jos gorim uslovima i tako u krug do kraja zivota. Na kraju ce ti uzeti sve koncesije na prirodne resurse i neces imat nista svoje drzave, a onda ide kontrola, kako je njima cejf.
          I zato je mmf prenosioc kuge?

          Ko te tjera da se zaduzujes kod njih? Medjutim, da nije mmfa 50% drzave bi glodalo kosti i zivjelo u parku. Da ne govorim da mmf daje kredite i sa kamatama od 0.5%, a naravno da hoce nesto i da se pitaju s obzirom koliko para daju.
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            i ja se divim kako imaju zeludac, cim sam videla da se spremaju da se ukljuce tamo, prebacila sam
            Mene, zapravo, zabavlja da ga čujem. Toliko simptoma višestrukih poremećaja ličnosti se ne viđa, bar ne u prajm tajmu.

            Gađenje sam prevazišao tamo negde u zimu 2012/13. Posle toga mi je samo zabavan. Načinio bih dobru dvorsku ludu od njega, da eventualno mogu - ima talenta.
            sigpic

            Comment


            • Njuz naravno se pratio sto je najgore ima bukvalno istine u svemu
              Spoiler

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Opet su nam penzioneri odredili sudbinu, ovo I zasluzujemo.

                Srecan put Mileticu
                Ne mozemo mi tu mnogo da uticemo, mnogo ih je vise. Cak i da je 90% omladine izaslo na izbore, dobili bi mozda drugi krug ali i tu bi izgubili.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Ne mozemo mi tu mnogo da uticemo, mnogo ih je vise. Cak i da je 90% omladine izaslo na izbore, dobili bi mozda drugi krug ali i tu bi izgubili.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  Koliko omladine su djeca budzetlija?
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                    I zato je mmf prenosioc kuge?

                    Ko te tjera da se zaduzujes kod njih? Medjutim, da nije mmfa 50% drzave bi glodalo kosti i zivjelo u parku. Da ne govorim da mmf daje kredite i sa kamatama od 0.5%, a naravno da hoce nesto i da se pitaju s obzirom koliko para daju.

                    Odakle pare MMF-u?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Opet su nam penzioneri odredili sudbinu, ovo I zasluzujemo.

                      Srecan put Mileticu
                      Nisu oni problem, vise je sto oni koji ga ne vole nisu izasli pod parolom ''za koga da glasam'' i ''svi su oni isti''.Sa takvim stavom sve ovo zasluzujemo.Imas gomilu apstinenata koji su se sada aktivirali i na kraju manje ljudi glasalo nego prosle godine.Dva puta nas ima vise od Vuciccevih glasaca, a jedna polovina toga su defetisti koje su se pomirile sa sudbinom, koje nista ne bi da promene i kojima sve dodje na isto.Sve ispod 7 godina vladavine Vucica bice iznenadjenje.
                      Last edited by Ricma; 02-04-17, 22:03.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Posto vidim mnogi se secaju Slobe (mislim iz prve ruke ne iz price) hocu da pitam koliko vi imate godina. Jel' ima neko mlad kome je ovo 1. ili 2. put znaci ispod 30? Znam za Bastiu samo da je mladji.
                        Meni je 22. tako da se i ne secam nesto Slobe. Ali ovo je odvratno, tacno mi dodje da pljunem ljudima u facu koji su glasali za Vucica.

                        Comment


                        • Лепо каже Бошко, како Цесид и ИПСОС дају резултате избора као приватне фирме, слави се победа, а РИК тек на 18%.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Meni je 22. tako da se i ne secam nesto Slobe. Ali ovo je odvratno, tacno mi dodje da pljunem ljudima u facu koji su glasali za Vucica.
                            Pa vidis da niko nije glasao za Vucica
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Meni je 22. tako da se i ne secam nesto Slobe. Ali ovo je odvratno, tacno mi dodje da pljunem ljudima u facu koji su glasali za Vucica.
                              E zamisli da se sećaš i njega kao neki od nas
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                E zamisli da se sećaš i njega kao neki od nas
                                Muka mi je vise, ceo zivot cekam da nekog sklonimo sa vlasti
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X