Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ma i mi smo generalno svesni toga da je SNS favorit i u prvom i drugom krugu, samo smatram da Jeremic i Seselj nece imati nikakve sanse ako bude u drugom krugu protiv Vucica, dok Jankovic kao relativno nepoznato lice vecini i ako opozicija bude uz njega(a bice tako) i ako nekoliko apstinenata izadje samo da ne gledaju Vucica kao predsednika moze margina da bude manja od 10 procenata.Vucic sigurno najvise prizeljkuje Seselja u drugom krugu.

    Rekao sam da ljudi za koje ja znam ako Jankovic ili Beli budu bili u drugom krugu glasace za njih, dok za Seselja i Jeremica nece.Prvi zato sto je samom sebi unistio momentum i sto ce mu se dobar deo glasaca razbezati na druge opcije, drugi zato sto nije dovoljno dobra opcija da bi ljudi glasali za njega u duelu protiv Vucica zato sto nije nista bolje resenje.Od Belog ne ocekujem vise od 4-5%.


    Tesko da ce svih desetak procenata SPS-a da se prelije na racun Vucica u prvom krugu.Mislim da ce imati tek malo jace od 40% i to najvise zahvaljujuci glasacima SPS-a.Oduzmes kradju i koalicione partnere oni bi prosle godine bili na 35%.Mislim da je Beli bas ta kljucna stavka zbog kojih ce da dodje do drugog kruga.Ocekujem vecu izlaznost, morace vise da se krade nego prosle godine ako misle da bude gotovo sve u prvom krugu.U svakom slucaju kakav god bio ishod, ocekujem cirkus.
    Колко се ја сећам, зар ти ниси причао овде да је Јеремић идеалан кандидат за председника и да вреди гласати за њега?

    Comment


    • Sunjiva si Maro, mnogo ti znaš

      Al "izvinjenje" porodici Jeremić :0

      Džabe meni što nemam 98% srpskih kanala memorisano, kad ne mogu pod staklenim zvonom da živim, ubiće me ovaj tw...sve ću ja to na blok


      Ahahahahhahahaah

      Spoiler
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Koji car, ahahahah...
        Olja, znam to za kafu rekla mi žena ali strogo pov.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ja cu da glasam za Jeremica u drugom krugu ako on bude bio tamo, ali nekoliko ljudi nece zato sto je on jedan od simbola DS-ove vladavine i sto ga gledaju kao inteligentnijom verzijom Stefanovica sa kojim ima nemalo zajednickih stvari.A i opet mene rezultati u potencijalnom drugom krugu nece razocarati jer mislim da oba rezultata imaju svoju dobru stranu.Na osnovu postova mozes da vidis da mi je svejedno ko ce da bude predsednik, samo da bude drugog kruga.Sada sam najblizi tome da glasam za Jankovica(zato sto je juce odjebo Malagurskog), mada vodim se parolom bitno je glasati za bilo koga samo da ide na stetu Psiha.

          Vucic ako postane predsednik jedino bi mogao da se ponovo kandiduje za parlamentarne ako bi u isto vreme raspisao i predsednicke sto bi ga dovelo u rizik da ostane bez predsednicke fotelje.Tesko da ce rejting SNS-a da ostane isti sa novim covekom na celu stranke, pad je tu neminovan.Ovo je sada vise moja prognoza, ali ocekujem konacan krah Radikala i DSS-a sto ce najvise goditi Dverima i mozda jos nekom.Ko god da bude prvi covek SNS-a, bice oni u gadnom problemu zato sto nema jaku licnost kao Vucic da ne pricamo u unutrasnjim sukobima i mogucem rascepu unutar stranke.Tako da Vucicevom pobeda na predsednickim izborima mi je zbog toga Pirova.Toliko je to neprirodna stranka sto sam i pisao nedavno, gomila razlicitih ideologija i politickih programa unutar jedne stranke.Samo je pitanje kada ce taj balon da pukne.
          Last edited by Ricma; 21-03-17, 17:08.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A nju mal' mal' privode na inormativne razgovore.
            Boga mi i ja bih je priveo na informativni razgovor a smem da se kladim da imam bolju kafu nego ovi iz Policijske Uprave
            Last edited by Lord Gangarić; 21-03-17, 17:12.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Boga mi i ja bih je priveo na informativni razgovor a smem da se kladim da imam bolju kafu nego ovi iz Policijske Uprave
              Doktore
              EDIT: A Vinjak?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by ricma View Post
                ja cu da glasam za jeremica u drugom krugu ako on bude bio tamo, ali nekoliko ljudi nece zato sto je on jedan od simbola ds-ove vladavine i sto ga gledaju kao inteligentnijom verzijom stefanovica sa kojim ima nemalo zajednickih stvari.a i opet mene rezultati u potencijalnom drugom krugu nece razocarati jer mislim da oba rezultata imaju svoju dobru stranu.na osnovu postova mozes da vidis da mi je svejedno ko ce da bude predsednik, samo da bude drugog kruga.sada sam najblizi tome da glasam za jankovica(zato sto je juce odjebo malagurskog), mada vodim se parolom bitno je glasati za bilo koga samo da ide na stetu psiha.

                Vucic ako postane predsednik jedino bi mogao da se ponovo kandiduje za parlamentarne ako bi u isto vreme raspisao i predsednicke sto bi ga dovelo u rizik da ostane bez predsednicke fotelje.tesko da ce rejting sns-a da ostane isti sa novim covekom na celu stranke, pad je tu neminovan.ovo je sada vise moja prognoza, ali ocekujem konacan krah radikala i dss-a sto ce najvise goditi dverima i mozda jos nekom.ko god da bude prvi covek sns-a, bice oni u gadnom problemu zato sto nema jaku licnost kao vucic da ne pricamo u unutrasnjim sukobima i mogucem rascepu unutar stranke.tako da vucicevom pobeda na predsednickim izborima mi je zbog toga pirova.toliko je to neprirodna stranka sto sam i pisao nedavno, gomila razlicitih ideologija i politickih programa unutar jedne stranke.samo je pitanje kada ce taj balon da pukne.
                e заборавих, хтедох и ово да те питам, зашто ти је толико драго што је одјебао малагурског :d ја га не готивим уопште, али генерално људи у мом окружењу га цене и прате, па ми било чудно да наиђем на некога ко не мисли тако.

                ма све је јасно што си написао, само што ја мислим да ће јеремић или јанковић, неко од њих двојице да оснује странку после председничких и обојица би одма имали јаку подршку и тиме би смањили рејтинг дверима, дсу и дјб.
                Last edited by Победа; 21-03-17, 17:17.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Doktore
                  EDIT: A Vinjak?
                  To se podrazumeva
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nisam gledao u sub.al koliko mi nedostajao ovaj covek,vala klincu da si se vratio
                    Kakvo otvaranje
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Ja cu da glasam za Jeremica u drugom krugu ako on bude bio tamo, ali nekoliko ljudi nece zato sto je on jedan od simbola DS-ove vladavine i sto ga gledaju kao inteligentnijom verzijom Stefanovica sa kojim ima nemalo zajednickih stvari.A i opet mene rezultati u potencijalnom drugom krugu nece razocarati jer mislim da oba rezultata imaju svoju dobru stranu.Na osnovu postova mozes da vidis da mi je svejedno ko ce da bude predsednik, samo da bude drugog kruga.Sada sam najblizi tome da glasam za Jankovica(zato sto je juce odjebo Malagurskog), mada vodim se parolom bitno je glasati za bilo koga samo da ide na stetu Psiha.

                      Vucic ako postane predsednik jedino bi mogao da se ponovo kandiduje za parlamentarne ako bi u isto vreme raspisao i predsednicke sto bi ga dovelo u rizik da ostane bez predsednicke fotelje.Tesko da ce rejting SNS-a da ostane isti sa novim covekom na celu stranke, pad je tu neminovan.Ovo je sada vise moja prognoza, ali ocekujem konacan krah Radikala i DSS-a sto ce najvise goditi Dverima i mozda jos nekom.Ko god da bude prvi covek SNS-a, bice oni u gadnom problemu zato sto nema jaku licnost kao Vucic da ne pricamo u unutrasnjim sukobima i mogucem rascepu unutar stranke.Tako da Vucicevom pobeda na predsednickim izborima mi je zbog toga Pirova.Toliko je to neprirodna stranka sto sam i pisao nedavno, gomila razlicitih ideologija i politickih programa unutar jedne stranke.Samo je pitanje kada ce taj balon da pukne.
                      Kakva crna stranka i ideologija - SNS je klasična interesna grupa. Daleko je to od nečega što bi trebalo da predstavlja politička stranka.

                      Comment


                      • Nego pristupimo temi kao što to radi Beli



                        verovatno najsmešniji lik koga je nešto što se kod nas naziva politika izrodila.

                        Comment


                        • Ovde već spominjani mural koga više nema...



                          sigpic

                          Comment


                          • Ne. Levo je mural, desno kural.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Zamisli ti taj ego kada je njega mural pomerio, paranoidni sizofrenik. Misli njemu je namenjeno. A krecenje murala se poklapa sa njegovom posetom.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne. Levo je mural, desno kural.
                                I saw what you did there.

                                Ludak iz Bugojna uzvraća udarac likovnoj umetnosti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X