Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Vjeruju mu.
    I u tome je čitav štos sa ovom petogodišnjom šaradom.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Isto, ali indentično je bilo sa Slobom... ali ISTO... trpeli malo više, borili se i ćao.. tako će biti i sa ovim..jbg tako mora očigledno.
      Borili se cao pa dodje novi Zloba,slaba je vajda od te borbe

      Comment


      • Да Оља, али овај је био код Слобе, Тома је био, Дачић је био. И они су сада ту. Можда га склонимо за 5 година, али ће за 25 доћи опет неки такав. Ретардирани смо једноставно и то је то.

        Comment


        • Skoro 2 miliona je glasalo za njega. Laku noć.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Да Оља, али овај је био код Слобе, Тома је био, Дачић је био. И они су сада ту. Можда га склонимо за 5 година, али ће за 25 доћи опет неки такав. Ретардирани смо једноставно и то је то.
            i neodoljiva zelja da imamo vodju...
            procitas Domanovica i njegovog Vodju i sve je jasno
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne zna se ko se više znoji: Dodo ili mali Slobo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                E moja Olja isto sranje drugo pakovanje , ali ja se stvarno čudim ljudima koji su preživeli sve to i ne vide iste patente u dotičnom .
                Pa tako ti je to kod nas i sa nama. Bila sam dete kada je tada jaki i sjajni opozicioni radio B92, koji se samo i iskljičivo slušao u mojoj kući, objavio neki frapantan podatak koliko je tada u Srbiji bilo nepismenih, ne fukcionalno nepismenih, nego onih dibidus, a koliko ih je bilo samo sa 4 razreda osnovne škole.... to su bile neke sulude cifre. Za mene je to bilo tada neshvatljivo i neverovatno kako neko odrastao ne zna da čita i piše, a da ne pričam za moje kada su čuli broj (ne bih sada da se igram sa njima, ali pokušaću da iskopam).
                Situacija se ništa nije drastičnije promenila u tom smislu, u ovom totalnom medijskom mraku Pa kad dodaš kratku pamet i sećanje... dobiješ sve ovo. Naravno uz neviđenu krađu, jer ti svi ti koji su govorili da nisu glasali sa kojim si dolazio u kontakt, pa meni, pa većini ovde... dobiješ samo jedno...panika njihova+krađa na svim nivoima. Ali neće dugo, a mi moramo očigledno sve na teži način.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Tebra podigli su cene svake moguće namirnice,goriva,cigara,papirologija,ličnih dokumenata itd do zla boga naravno da će biti u suficitu ali sad tolikom je mala laž.
                  To je zato sto su se igrali sa valutom, pa ste imali inflaciju sigurno.

                  Ne znam kakva je situacija tu sa vasim pregovorima sa prenosiocima kuge(MMF i Svjetska Banka), ali ako su vam dirali valutu, zajebi ti stvar, iduce godine hiperinflacija i velika glad.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Tebra to su kod mene otvorene teme i uglavnom su to sve moji prijatelji i ne vidim zašto bi iko krio za koga je glasao.Naravno ima ljudi koji onako ćute i kriju ali su dali do znanja da ne gotive dotičnog tojest da ga mrze ni jedna osoba nije rekla jednu lepu stvar za njega danas ili dala do znanja da bi glasala za njega.
                    Znam, ali mi Srbi smo ti cudan narod. Prosao sam svasta u zivotu, vise me nista ne iznenadjuje. Ja slusam u firmi juce (pa ima oko 1500 zaposlenih) pricaju kao idu da uzmu pare daje se 500-1000 dinara. Ne znam. Ja sam van sve te politike, generalno me ne interesuje. Otvorim Flipboard na telefonu i citam neke svoje stvari. Nase novine ne kupujem, pa ima jedno 10 godina, ako ne i vise. Bilo mi zanimljivo citati ono sto je Aki pricao kada su bili americki izbori, gde bih ja sigurno glasao za Tramponju, jer ovu ne podnosim, a i da je bio neko drugi, opet bih za njega.

                    Nadam se da cu za koju godinu otici, da se necu ni ni osvrnut'. Doduse samo nju da ubedim

                    Comment


                    • Posto vidim mnogi se secaju Slobe (mislim iz prve ruke ne iz price) hocu da pitam koliko vi imate godina. Jel' ima neko mlad kome je ovo 1. ili 2. put znaci ispod 30? Znam za Bastiu samo da je mladji.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        To je zato sto su se igrali sa valutom, pa ste imali inflaciju sigurno.

                        Ne znam kakva je situacija tu sa vasim pregovorima sa prenosiocima kuge(MMF i Svjetska Banka), ali ako su vam dirali valutu, zajebi ti stvar, iduce godine hiperinflacija i velika glad.
                        A sta je problem s mmfom?
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                          A sta je problem s mmfom?
                          Dati kredti koji ne mozes otplatiti, onda ti ga restruktuira sa jos gorim uslovima i tako u krug do kraja zivota. Na kraju ce ti uzeti sve koncesije na prirodne resurse i neces imat nista svoje drzave, a onda ide kontrola, kako je njima cejf.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • I na kraju naravno zahvalnica stranim državnicima, posebno sebastijanu
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Normalno, mora Kurcu da se zahvali.

                              MMF je Poncijeva šema na globalnom nivou.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja se vama divim kako možete reč jednu izgovorenu da mu slušate? Taj glas, ton, to samoljublje, taj ponos na sebe i svoj "rad i uspeh"...
                                Ni u "normalnim i mirnodopskim" uslovima ne mogu da ga smislim...a kamoli sada..Još dok sam vrtela kanale čuh ga samo..."dok će penzije i plate"...
                                Dno!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X