Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skeletor View Post
    Da se nije desio ovaj karantin, ja vjerovatno nikad ne bih znao da mi ovako dobro stoje brkovi
    Ja sam bas zarastao. Kao Grizli Adams. Ne znam gde njega nadjoh.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ja sam uze mašinicu i sam se ošišao na nulu....
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ja se vec nekih deset godina sisam do glave i nosim bradu koja je kroz tih deset godina presla svaku duzinu od 0.5mm do 25cm i promijenila jos vise stilova Ali mi evo pade na pamet juce da se obrijem i da ostavim samo brkove. Reko ajde da vidim na sta to lici... mislim se sad je prava prilika jer ako bude bilo bezveze i onako ne planiram izlaziti iz kuce naredne dvije nedelje pa ce do tad i brada porasti da mogu medju narod bez sramote Kad ono medjutim Zbogom brado... doslo je vrijeme brkova!

        Comment


        • Nekada sam imao kosu do ramena, kako sam stario tako je bivala sve kraća, ali nikada nisam bio sa frizurum tzv "nularica"...evo došlo da probam i možda budem i nadalje tako radio....izgledam "opasno" Što bi rekle Nišlije teram na mafiju...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Meni kosa raste kao cetka i zbog toga su mi jako ogranicene opcije kad su frizure u pitanju, pa sam se zbog toga uvijek sisao na kratko. I mogu ti reci da mi najbolje stoji kad sam celav. A i brate lako se odrzava

            Comment


            • Originally posted by Skeletor View Post
              Meni kosa raste kao cetka i zbog toga su mi jako ogranicene opcije kad su frizure u pitanju, pa sam se zbog toga uvijek sisao na kratko. I mogu ti reci da mi najbolje stoji kad sam celav. A i brate lako se odrzava
              Meni je cool kad se istuširam i uzmem četku da se očešljam i skapiram da mi ne treba....ali uvek se zeznem.... Moraću da ipak da dozvolim da mi kosa poraste, neće me pustiti preko granice ukoliko baš i ne ličim. "Ko se od mleka opeče i u jogurt duva".....jednom su me Bugari vraćali da se obrijem....mada, bilo je to pre nego su postali "Evropljani"...ali Bugari su Bugari. Mada to je blizu, mogu i kući da se vratim, ali bilo bi bzvz da na nekom aerodromu čekam da mi poraste kosa...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Ima prijatelju vremena za sve, i za sport i za filmove i za edukaciju, svako kako svoje vreme rasporedi.
                Originally posted by Ser Gagi View Post
                Ima prijatelju vremena za sve, i za sport i za filmove i za edukaciju, svako kako svoje vreme rasporedi.
                Pa za život od danas do sutra ima. Za gledanje u političare, plate, penzije, ima. Za neki drugi tip života najvažniji resurs je vreme i samoodricanje.

                Sve je stvar izbora.

                Pre ćemo igrati WoW i levelovati igrača 8h dnevno nego levelovti sebe. Pa se pogleda tekma, pa emisija, pa serija...

                Onda smo svi egzistencije koje podbacuju, padamo ispod svog potencijala.

                Koliki % vremena ulažemo u rad na sebi i na svojim skillovima a koji % ode na yt, forum, ig, sport, seriju, film?

                Protraćeno vreme iz kog smo izvukli 0% benefita. Zato je većina ljudi siromašna.

                Pre ćemo da kuliramo u 20im godinama i da se zabijemo na neki random posao pa kući da blejimo i kuamo na državu, nego da investirsmo vreme u desetogodišnji plan.

                Ne znam nijednog čoveka kojem se desetogodišnja predanost nije isplatila. Da kreneš sa 25 da ulažeš vreme do 35, imaćeš više $ nego da si to isto vreme proveo dopingujući se ovim beskorisnim stvarima.

                Tako da imamo pravo da kukamo na državu samo do pola, od pola treba da se kuka na samog sebe.

                Tržište je globalizovano, ima prilike za svakoga. Udješ vidiš koja su zanimanja budućnosti, sedneš danas i guraš 10 godina bez ovih distrakcija.

                Pa da vidim koji bi 35ogodišnji ti bio srećniji, što se dopingovao tekmama i shit contentom ili ovaj koji ima finansijsku stabilnost da može spokojno da živi do kraja života i da ga boli patka i ko je na vlasti i da li će i kolika biti penzija.

                Ja podržavam i ovaj prvi pristup, samo onda nemoj da se kuka na državu bez da se kuka i na sebe. Nema posla u Srbiji, MKD. Odlično nauči engleski. Ima posla u svetu. Nema posla za taj skill koji znaš. Odlično, nauči neki koji je skill budućnosti.

                Ako odstraniš traćenje vremena, za jedan dan ćeš napredovati koliko prosečna osoba za 7-10.

                I, nema posla? Ne možemo braćo i tenis i PL, i serije i filmove, i yt i ig, i facebook i keš. Ne ide da ga jebeš. Taj balans je lažna uteha.

                Čini te trenutno srećnim ali na duge staze veruj mi, sem ako nisi nasledio bogatstvo, čini te jako nesrećnim.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Meni je cool kad se istuširam i uzmem četku da se očešljam i skapiram da mi ne treba....ali uvek se zeznem.... Moraću da ipak da dozvolim da mi kosa poraste, neće me pustiti preko granice ukoliko baš i ne ličim. "Ko se od mleka opeče i u jogurt duva".....jednom su me Bugari vraćali da se obrijem....mada, bilo je to pre nego su postali "Evropljani"...ali Bugari su Bugari. Mada to je blizu, mogu i kući da se vratim, ali bilo bi bzvz da na nekom aerodromu čekam da mi poraste kosa...
                  Znam bogami. Sjecam se kad sam putovao sa starim pasosem u kojem mi je bila slika cini mi se kad sam imao 17 godina... pa gledaju u pasos pa u mene po deset puta, pa onda ne vjeruju da sam rodjen 1991. I onda standardno ispitivanje pa pretres Nasi pogotovo. Cim vide celavog sa bradom odma misle ko zna sta ovaj svercuje i prenosi i jesu li to njegova dokumenta Prije nekoliko godina na JFK-u su me na kontroli odvojili sa strane i ispretresali me, istresli ranac, ispitivali me 15 minuta... Sve zbog toga sto prvo ne licim na sebe iz pasosa a drugo sto izgledam kao da imam 40 godina Jedva sam docekao novi pasos da izvadim.

                  Comment


                  • Originally posted by Skeletor View Post
                    Znam bogami. Sjecam se kad sam putovao sa starim pasosem u kojem mi je bila slika cini mi se kad sam imao 17 godina... pa gledaju u pasos pa u mene po deset puta, pa onda ne vjeruju da sam rodjen 1991. I onda standardno ispitivanje pa pretres Nasi pogotovo. Cim vide celavog sa bradom odma misle ko zna sta ovaj svercuje i prenosi i jesu li to njegova dokumenta Prije nekoliko godina na JFK-u su me na kontroli odvojili sa strane i ispretresali me, istresli ranac, ispitivali me 15 minuta... Sve zbog toga sto prvo ne licim na sebe iz pasosa a drugo sto izgledam kao da imam 40 godina Jedva sam docekao novi pasos da izvadim.
                    Bilo nekad....sada naši propuste pasoš kroz skener i ako ima nekih nepoklapanja softver odmah signalizira. Sad si miran...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • To je pravo. Ja sam prije par godina iscimao gazdu da mi nabavi jedan skener za posao. Ubacis licnu, vozacku ili pasos i za tri sekunde znas jesu li isprave legitimne.

                      Comment


                      • Originally posted by tuta bugarin
                        ...neverujem niza ovo prvo pola al ajsa...

                        jar
                        imaduti
                        profesjonalne narikače
                        toes one babe šta kukaju
                        babe bi po definiciji trebalo da budu žene snajviše iskustva
                        ali babe narikače
                        kojih je broj premašijo sva demografska predvidžanja
                        apo pitanju foruma naročito ovoga
                        daklen babe narikače
                        su samo figurativno babe
                        au stvarnosti su mnogo mladže osobe
                        nezadovoljne siskodom na prošlim ai budućim izborima
                        jer zanji nije niko teo dase glasa pa zato nisu ni izabrati
                        niko ih ništa nine pita
                        isad štaće kuće
                        žiot im prolazu
                        i
                        štaim preostaje
                        negda nariču pljuju pene zapomažu kukaju zapljuvavadu
                        a morbit da i avanzuju do položaja mudorator
                        jar
                        lakše imje ito negda se sačim pametnime zanimadu
                        kad ionako ništa nine znaju
                        jaltako
                        jalda





                        tuta bugarin
                        diskusant bres fotelje
                        lutajući reporter u ostavci
                        osamljeti borac za bolje danasutra
                        prekosutra okosutra nakosutra
                        aiu ostale dane
                        Tu si bugarine, lutas i izvestavas...Vec sam se zabrinuo da cemo ostati bez izvestaja nekih!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          Pa za život od danas do sutra ima. Za gledanje u političare, plate, penzije, ima. Za neki drugi tip života najvažniji resurs je vreme i samoodricanje.

                          Sve je stvar izbora.

                          Pre ćemo igrati WoW i levelovati igrača 8h dnevno nego levelovti sebe. Pa se pogleda tekma, pa emisija, pa serija...

                          Onda smo svi egzistencije koje podbacuju, padamo ispod svog potencijala.

                          Koliki % vremena ulažemo u rad na sebi i na svojim skillovima a koji % ode na yt, forum, ig, sport, seriju, film?

                          Protraćeno vreme iz kog smo izvukli 0% benefita. Zato je većina ljudi siromašna.

                          Pre ćemo da kuliramo u 20im godinama i da se zabijemo na neki random posao pa kući da blejimo i kuamo na državu, nego da investirsmo vreme u desetogodišnji plan.

                          Ne znam nijednog čoveka kojem se desetogodišnja predanost nije isplatila. Da kreneš sa 25 da ulažeš vreme do 35, imaćeš više $ nego da si to isto vreme proveo dopingujući se ovim beskorisnim stvarima.

                          Tako da imamo pravo da kukamo na državu samo do pola, od pola treba da se kuka na samog sebe.

                          Tržište je globalizovano, ima prilike za svakoga. Udješ vidiš koja su zanimanja budućnosti, sedneš danas i guraš 10 godina bez ovih distrakcija.

                          Pa da vidim koji bi 35ogodišnji ti bio srećniji, što se dopingovao tekmama i shit contentom ili ovaj koji ima finansijsku stabilnost da može spokojno da živi do kraja života i da ga boli patka i ko je na vlasti i da li će i kolika biti penzija.

                          Ja podržavam i ovaj prvi pristup, samo onda nemoj da se kuka na državu bez da se kuka i na sebe. Nema posla u Srbiji, MKD. Odlično nauči engleski. Ima posla u svetu. Nema posla za taj skill koji znaš. Odlično, nauči neki koji je skill budućnosti.

                          Ako odstraniš traćenje vremena, za jedan dan ćeš napredovati koliko prosečna osoba za 7-10.

                          I, nema posla? Ne možemo braćo i tenis i PL, i serije i filmove, i yt i ig, i facebook i keš. Ne ide da ga jebeš. Taj balans je lažna uteha.

                          Čini te trenutno srećnim ali na duge staze veruj mi, sem ako nisi nasledio bogatstvo, čini te jako nesrećnim.
                          Vidim niko te nije kvotovao, zanimljivije su neke druge teme, lakše, pitkije. U principu si u pravu, ali ne delim baš skroz tvoje mišljenje, nije samo napredak u sticanju materijalnog, već i u radu na sebi u duhovnom smislu.

                          Po meni je forum najgori, teško palamuđenje. Svi kao iznose neka mišljenja, a mišljenje kao dupe, svako ima svoje.

                          Samo glad može naterati čoveka na promenu, ako nisi gladan nema promene. Mislim na svaki oblik gladi.

                          Nezadovoljstvo je uslov za napredak, ali samo uslov. Neko će radije doći ovde da sere kako mu je neko drugi kriv i tako lečiti frustracije, a neko će videti šta može da učini od svog života.

                          Forumi, sport, filmovi, serije, politika, svaki oblik zabave i ostale prevare su i date ljudima da bi se održavao status kvo, da bi se što manje ljudi odlučivalo na promenu. Tako su i stvorili vojsku modernih robova koji su u lancima, a da to i ne znaju jer ti lanci ne žuljaju, čak su robovima i prijatni i 99 posto robava želi da ih nosi.
                          Last edited by goku; 18-04-20, 01:12.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Nezadovoljstvo je uslov za napredak, ali samo uslov. Neko će radije doći ovde da sere kako mu je neko drugi kriv i tako lečiti frustracije, a neko će videti šta može da učini od svog života.

                            Forumi, sport, filmovi, serije, politika, svaki oblik zabave i ostale prevare su i date ljudima da bi se održavao status kvo, da bi se što manje ljudi odlučivalo na promenu. Tako su i stvorili vojsku modernih robova koji su u lancima, a da to i ne znaju jer ti lanci ne žuljaju, čak su robovima i prijatni i 99 posto robava želi da ih nosi.
                            To je to. Najlakse je odje nalupati 5000 upisa godisnje kako bi se lijecile licne frustracije i zamaskirali nedostaci u zivotu.

                            Comment


                            • Slažem se sa većinom što ste naveli, ali zar ne smatrate da je malo paradoksalno i licemerno to pisati na forumu, i to sportskom?

                              Spoiler
                              Originally posted by ?????? View Post
                              Pa za život od danas do sutra ima. Za gledanje u političare, plate, penzije, ima. Za neki drugi tip života najvažniji resurs je vreme i samoodricanje.

                              Sve je stvar izbora.

                              Pre ćemo igrati WoW i levelovati igrača 8h dnevno nego levelovti sebe. Pa se pogleda tekma, pa emisija, pa serija...

                              Onda smo svi egzistencije koje podbacuju, padamo ispod svog potencijala.

                              Koliki % vremena ulažemo u rad na sebi i na svojim skillovima a koji % ode na yt, forum, ig, sport, seriju, film?

                              Protraćeno vreme iz kog smo izvukli 0% benefita. Zato je većina ljudi siromašna.

                              Pre ćemo da kuliramo u 20im godinama i da se zabijemo na neki random posao pa kući da blejimo i kuamo na državu, nego da investirsmo vreme u desetogodišnji plan.

                              Ne znam nijednog čoveka kojem se desetogodišnja predanost nije isplatila. Da kreneš sa 25 da ulažeš vreme do 35, imaćeš više $ nego da si to isto vreme proveo dopingujući se ovim beskorisnim stvarima.

                              Tako da imamo pravo da kukamo na državu samo do pola, od pola treba da se kuka na samog sebe.

                              Tržište je globalizovano, ima prilike za svakoga. Udješ vidiš koja su zanimanja budućnosti, sedneš danas i guraš 10 godina bez ovih distrakcija.

                              Pa da vidim koji bi 35ogodišnji ti bio srećniji, što se dopingovao tekmama i shit contentom ili ovaj koji ima finansijsku stabilnost da može spokojno da živi do kraja života i da ga boli patka i ko je na vlasti i da li će i kolika biti penzija.

                              Ja podržavam i ovaj prvi pristup, samo onda nemoj da se kuka na državu bez da se kuka i na sebe. Nema posla u Srbiji, MKD. Odlično nauči engleski. Ima posla u svetu. Nema posla za taj skill koji znaš. Odlično, nauči neki koji je skill budućnosti.

                              Ako odstraniš traćenje vremena, za jedan dan ćeš napredovati koliko prosečna osoba za 7-10.

                              I, nema posla? Ne možemo braćo i tenis i PL, i serije i filmove, i yt i ig, i facebook i keš. Ne ide da ga jebeš. Taj balans je lažna uteha.

                              Čini te trenutno srećnim ali na duge staze veruj mi, sem ako nisi nasledio bogatstvo, čini te jako nesrećnim.
                              ovo mi je baš zapalo za oči jer aludiraš da je samo materijalno bogatstvo ono što može da zadovolji čoveka, i da ukoliko ga čovek ima onda može da radi sve ono što si gore naveo pogrešnim?
                              Originally posted by goku View Post
                              Vidim niko te nije kvotovao, zanimljivije su neke druge teme, lakše, pitkije. U principu si u pravu, ali ne delim baš skroz tvoje mišljenje, nije samo napredak u sticanju materijalnog, već i u radu na sebi u duhovnom smislu.

                              Po meni je forum najgori, teško palamuđenje. Svi kao iznose neka mišljenja, a mišljenje kao dupe, svako ima svoje.
                              Gorane, kaži ti meni što onda i dalje dolaziš i pišeš na forumu, je l to znači da još uvek nisi u potpunosti pokidao lance?

                              Samo glad može naterati čoveka na promenu, ako nisi gladan nema promene. Mislim na svaki oblik gladi.

                              Nezadovoljstvo je uslov za napredak, ali samo uslov. Neko će radije doći ovde da sere kako mu je neko drugi kriv i tako lečiti frustracije, a neko će videti šta može da učini od svog života.

                              Forumi, sport, filmovi, serije, politika, svaki oblik zabave i ostale prevare su i date ljudima da bi se održavao status kvo, da bi se što manje ljudi odlučivalo na promenu. Tako su i stvorili vojsku modernih robova koji su u lancima, a da to i ne znaju jer ti lanci ne žuljaju, čak su robovima i prijatni i 99 posto robava želi da ih nosi.
                              žanrovska književnost, muzika,.. Upravo to, poredak se u svetu hiljadama godina nije promenio, samo kao i sve, evoluira, pa umesto fizičkih danas imamo mentalne bukagije


                              Da napomenem još - niste prvi koji su to shvatili. Drugi koji su došli do te spoznaje jednostavno su napustili forum i nisu se više nikada ovde pojavili, okrenuli se svojim ciljevima i strastima, batalili da gledaju sport, filmove,.. i to sve bez dizanja prašine. Ukoliko je vaš cilj da prevedete još ljudi na svoju stranu, to je plemenito i u 99.99% uzaludno. Moj savet vam je da se fokusirate na svoje puteve kako biste što pre stigli tamo kuda ste krenuli
                              Last edited by Nerealan; 18-04-20, 06:06.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X