Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko nece da menja sistem, vec hoce da zasednu na celo, to je taj fazon. U tom smislu su isti ili bar slicni.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Niko nece da menja sistem, vec hoce da zasednu na celo, to je taj fazon. U tom smislu su isti ili bar slicni.
      +10000000000!
      Nemam šta dodati ovako sročenom postu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Niko nece da menja sistem, vec hoce da zasednu na celo, to je taj fazon. U tom smislu su isti ili bar slicni.



        Ko je to zaseo na celo ili bi i da ne bi menjao nista... Ti koji to zele, verovatno nemaju podrsku i budu proglasavani npr DB covekom.. Koristis se klasicnim frazama i sto kaz neki forumas koji ovo ne cita, veoma sroceno za dve proste recenice.

        Pitacu ja tebe. Sta si ti promenio u svom okruzenju? Evo napisi nam ovde, na sta da budemo ponosni na tebe, sta si promenio....

        Ne volim nista obicno, to vazi i za fraze. Kad se ti pomucis malo za nesto, mozda ce se napraviti domino efekat..lepo je sedeti i cekati nekog novog Isusa .

        Sve u svemu, napisao sam ti. Onaj sto bi i promenio nesto je sprecen u startu preko medija. Mnogi ''pametni'' padnu pod uticaj i ako toga nisu svesni i misle i dalje dasu ''pametni'' a da nemaju neki konkrtan dokaz za to. Ako ne stignu mediji, stigne nesto drugo...jednu sansu smo imali, drugu ako propustimo, nasa generacija nece osetiti boljitak..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment




        • Al će da bude skapavanja od gladi, a ljudovi? Evo ovo vam je realna prognoza iz prve ruke. Da se ne nadate da ćete ikad više živeti život koji ste živeli, jer verujte mi, nećete.

          Comment


          • Prevedi Urke, ko ce to slusati 30min. U Srbiji se nece nista promeniti, stvarno sumnjam da ce neko ovde biti gladan, ako bude kojim slucajem, definitivno napadamo ceo svet
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pa šta da ti prevedem, okreni se oko sebe i pogledaj koji biznisi propadaju. Mislim lepo je to što nas laži da će ovo trajati par meseci, ali ovo je stvar koja će trajati godinama.

              Teretane ćao, kafići, klubovi, dovidjenja. Turizam, ćao zdravo. Uvešće kod sledećeg talasa i zabrane grupisanja. Elitne kurve ćao. Prehrambena sem ključnih namirnica, pašće potražnja, biznis sa nekretninama, ćao.

              I još desetine biznisa. Banke više niko neće cimati za kredite pa će one cimati postojeće dužnike jače.

              Sve je to ćao, ćao, ćao. Sad nek se pojavi neko i kaže da je Dan Peña teoretičar zavere ili da neki ekspert koji radi za 50k dolara godišnje poznaje ekonomske prilike bolje od čoveka koji zvanično vredi pola milijarde.

              Comment


              • Čudno je to sa teorijama zavere.

                Ako sve budemo proglašavali teorijama zavere, kako ćemo znati ako nas neko stvarno upozorava i govori istinu?

                Comment


                • Jedini razlog što vam ne kažu koliko će trajati je da ne bi počeli nepredvidjeno da se ponašate i paničite. Ovako gutate po mesec, dva, pa hoće neće leto, pa biće do jeseni, i tako male doze prckanja u ljudska dupeta.

                  Jer kad bi znali da će trajati 2-3 god min... A za nas koji nećemo vakcinu bukv možemo da se pozdravimo sa napuštanjem Republike Srbije ikada više u životu. Lepo je bilo kupati se u moru, moram priznati.

                  Ma meni jasno logika govori šta je istina pošto znam da dolazi doba antihrista i da lihvarske sotone sa žrecima vladaju, pa se sigurno ne nadam nekim lažima za male uplakane slabiće - to smo mi ljudi.

                  Pre verujem Ickeu nego ovim mainstream idiotima.

                  Biće loše ali borićemo se. Bože moj.

                  I definitivno su političari stvar prošlosti. Neka tehnokratija nas čeka svetska koju će svi prihvatiti jer im je muka od političara.

                  Kad čuju da ih vode eksperti a la Federike Mogerini i ovih EU tehnokrata, i naučnici, doktori, ima ljudi da popadaju u trans od sreće, ne znajući da su ga ugasili
                  Last edited by Cassius Clay; 17-04-20, 20:22.

                  Comment


                  • U tome i jeste fora. Istinu sigurno niko nece saznati, bar ne na vreme.

                    Glavurdza me boli od svih teorija i prica..

                    Znaci Uki da se redtartujemo i vratimo u pecine, pa sve jovo nanovo

                    Nemam nista protiv. Kad bih davao teorije, meni je najbliza slom EU...za ostalo ne znam, ali mi to sad deluje izvesnom.

                    Desnica je u jacanju. Nacionalizam, fasizam itd...

                    Kinezi su kancer modernog drustva, ne samo zbog virusa.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Najbolji scenario za ljudski rod bi bio da vide kako ne mogu jesti pare.

                      Ala bi se guzice odmakle od tastature, sporta, filmova, serija i uzele motiku u ruke.

                      Milina jedna, desio bi se fizički i duhovni apgrejd.

                      Comment


                      • Ma sve ti je to stvar prošlosti. Eto bićeš živ svedok. I levica i desnica, i nacionalisti, fašisti... Sad ćemo živeti u globalnoj EU, globalna tehnokratija.

                        Totalitarizam, svetska vlada. Ovo je kraj za običnog čoveka uopšte je bespredmetno diskutovati o državama.

                        Predstaviće vam to kao dobro rešenje i svi ćemo ga srećno dočekati jer ćemo misliti da dolazi kraj političarima i kompetentni ljudi preuzimaju kormilo.

                        Eto kao da te gledam da to srdačno pozdravljaš.

                        Duhovni apgrejd se već dešava. Meni je drago što neće raditi kafići i klubovi i što nema sporta. To su dobre stvari. Još ovih par loših eliminisati.
                        Last edited by Cassius Clay; 17-04-20, 20:26.

                        Comment


                        • Pa zamisli samo da smo mi svi sa foruma svaki sekund od 18god do 24 npr, umesto što smo gledali filmove, serije i sport i ovde pisali, zamisli da smo svi zajedno svo to vreme posvetili nekom radu ili nečemu.

                          Mi smo svi sposobni i vredni ali toliko je distrakcija da smo jednostzvno 90% vremena konzumeri sranja koja su totalno nebitna po naše blagostanje, a samo 10% pravih je od toga udaljeno i boli ih kurac.

                          Previše nam je lepo uživajući u nebitnim stvarima da smo sami osudjeni na propast. Mogli smo izgraditi nešto, bilo online ili offline, mogli smo ne znam, napraviti neki softver, mogli smo pomoći nekome, mogli smo 10 000 stvari.

                          Ne, mi se fiksamk non stop kontentnom koji nam daje tačno 0% benefita i bombardovani smo budalaštinama od najmladjih dana.

                          Gledam ja dva idiota kako prebacuju lopticu, ne da sam idiot, nego sam najveća bolidčina u istoriji čovečanstva. Jebeš mi sve ako minuta pogledam više sporta.
                          Last edited by Cassius Clay; 17-04-20, 20:31.

                          Comment


                          • Uki ovo sam morao da slikam kao dokaz da si bio u pravu.

                            Svet se previse brzo menja a to nije dobro, bar ja tako mislim.

                            Ljudima, ksi i meni je tesko da poveruju u virus i tu je vasih pet minuta da nas trujete sa teorijama zavere.

                            Svakako ce biti kako mora. Mislim da USA i Rus znaju ko je krivac, ali ako iznesu dokaze, pa posle nema nazad. Samo ki nije delovalo da su Kinezi spremni da izmesaju karte, neke i da pokazu. 50-50% da ce biti neko opste sranje, zacudio bih se da se ovo prodje eto tako. Opet i to otvara vrata ravnozemljasima za razne teorije. Sam ja, mogu da ih izmislim deset za minut.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Da se nije desio ovaj karantin, ja vjerovatno nikad ne bih znao da mi ovako dobro stoje brkovi

                              Comment


                              • Ima prijatelju vremena za sve, i za sport i za filmove i za edukaciju, svako kako svoje vreme rasporedi.

                                Comment

                                Working...
                                X