Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa eto SMakeronija je stigla baš gdje treba. Predsjednika im izabrali Albanci bukvalno, a ulog im je cijela teritorija države, a ne jedan njen bio. Slično kao i u CG...
    Baš se pametno kockaju. Put im je baš dobar. Ne znam samo kojom logikom je bolje trčati prema provaliji nego u mjestu stajati.
    Ovo sa zapada su im istina dali pare za dobre sprinterice, da budu malo brži.

    Comment


    • Ma... Cela priča je pišanje uz vetar, ja sam digao ruke od svog naroda, šta se dešava u Severnoj Makedoniji, Crnoj Gori, ne zanima me.

      Ne gledam ni šta se dešava u Bugarskoj, Rumuniji. Sve je to naše jugonostalgičarsko poimanje stvari.

      Evo ovo za Nurkića svi ga podržavali ovo ono, sad im pljunuo u facu.

      To je poenta, mene je na prvom mestu bolelo uvo za Nurkića. Treba svet posmatrati globalno i imati sopstvene preferencije. Što bi mi neki Nurkić bio preči jer je sused od nekog Japanca na ulici ili Argentinca?

      Nego naša opterećenost ex-yu narodima i dešavanjima je ozbiljna bolest. Neka bolesna nametanja kao da je jeda država.

      Ja fino navijao za Francuze u finalu SP protiv Hrvata, neko je navijao za Hrvate, sve legitimno. Samo to nametanje kao komšije komšije, ma jebe mi se i za komšije iz privatnog života, a kamoli za neke druge.

      Comment


      • Kakvo nametanje?
        Je l tebi moze neko nesto da nametne, bozemeoprosti?
        A normalno da mi je blizi covek Bosnac nego covek Japanac, o necoveku i ne razmisljam nikad. Na kraju, ako nista drugo, prvog bar sve razumes sta prica, a drugog koliko god da mu se divis neces ga skapirati nikad, cak i da znas japanski.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post

          Ja fino navijao za Francuze u finalu SP protiv Hrvata
          +1..
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Rasta i Coby: tvorci nove srpske muzike
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Skupstina grada Novog Sada izglasala je novi urbanisticki plan koji podrazumeva gradnju saobracajnice kroz deo Limanskog parka. Takodje novi plan podrazumeva gradnju privatnog ugostiteljskog objekta od 300 kvadrata koji ce se nalaziti u samom parku.

                Sve ti jebem vise, sve ide u kurac.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Fali malo pocetak, kada veciti zamenik kod onog debila Sarape proziva Ivana...u stilu sram billo Ivana ne svidja mu se kako su oni sredili Bg a spicu za emisiju snimao bas na tim mestma... i evo odgovora



                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    u pravu je, država je kriva što dopušta da se takva muzika uopšte pravi

                    Originally posted by Indigo View Post
                    Skupstina grada Novog Sada izglasala je novi urbanisticki plan koji podrazumeva gradnju saobracajnice kroz deo Limanskog parka. Takodje novi plan podrazumeva gradnju privatnog ugostiteljskog objekta od 300 kvadrata koji ce se nalaziti u samom parku.

                    Sve ti jebem vise, sve ide u kurac.
                    da vidite malo kako je nama već 7 godina
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Prebacio sam ovde da se ne spamuje LŠ tema.

                      Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Kad budes otvoren prema drugim misljenjima, navikama, religijama... itd.
                      Kao što su bili otvoreni prema nama ovi što su nam ubijali decu i ljude 1999. godine. Zato što većina razmišlja kao ti, zato stalno i stradamo. Ništa ne učimo iz prošlosti, zato nam se stalno i ponavlja. Ništa nam nije sveto. Umesto da sledimo duh naših predaka, mi gledamo GoTove.

                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Selim se u Italiju, mnogo lepa zemlja, tebi ostavljam Kokezu i Krstajića da se volite.
                      E Srbi žalosna nam majka, sve nam je drugo bolje i lepše nego naše.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Prebacio sam ovde da se ne spamuje LŠ tema.



                        Kao što su bili otvoreni prema nama ovi što su nam ubijali decu i ljude 1999. godine. Zato što većina razmišlja kao ti, zato stalno i stradamo. Ništa ne učimo iz prošlosti, zato nam se stalno i ponavlja. Ništa nam nije sveto. Umesto da sledimo duh naših predaka, mi gledamo GoTove.
                        .
                        Ubijali su nam decu preko 2000 godina pa idemo u Tursku, Grcku, Italiju i tako dalje. Ti nastavi da zivis u proslosti, ja necu.

                        Dodaj me na ignore, molim te.
                        Last edited by belgrade_owl; 11-05-19, 12:50.

                        Comment


                        • Gorane, sto ne priznas ljudima da si odgledao prvu sezonu GOT-a ?

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Ubijali su nam decu preko 2000 godina pa idemo u Tursku, Grcku, Italiju i tako dalje. Ti nastavi da zivis u proslosti, ja necu.

                            Dodaj me na ignore, molim te.
                            Mnogo si nervozan, a neću te više citirati jer vidim da te mnogo pogađa.

                            Originally posted by Princoni. View Post
                            Gorane, sto ne priznas ljudima da si odgledao prvu sezonu GOT-a ?
                            To je poznata stvar, kako bi znao kolika je to boleština.

                            To je otprilike i zadnje što sam pogledao, od tada ne pratim ni filmove, ni serije, a sve ređe i sport. Ne želim da bacam život gledajući u neku kutiju.

                            Comment


                            • Ne pogadja me to sto me citiras vec sto si ubedjen da ti jedini ovde pametan i ispravan, a zapravo si licemeran.

                              Kazes nama da se odreknemo kablovske a ti preko te kablovske gledas sunker, sport koji sa Srbijom i Srbima nema ama bas nikakve veze, cak se SP odrzava u Sefildu koji ti toliko smeta a sportom dominiraju Englezi koji su nam ubijali decu kako ti kazes.

                              Zivo me zanima kakvo bi bilo tvoje misljenje o Srbinu koji je odlucio da zivi u vanbracnoj zajednici sa tamnoputom devojkom koja je druge vere. Da malo zacinimo, zamislicemo i da je taj Srbin odlucio da dozvoli zeni da deca odrastaju u i budu vaspitavana kap pripadnici vere njegove partnerke? (Hipoteticko pitanje).

                              Kao sto sam te zamolio nekoliko puta, zivi i pusti druge da zive.

                              Comment


                              • Zasto je GoT bolestina?
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X