Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Pa ovako je i kod nas, zar ne ?



    Ovo je bivši predsednik Irana, Mahmud Ahmadinedžad.

    Kada je postao predsednik, podneo je izveštaj o svojoj imovini: automobil Pežo 504 '77. godište i mala stara kuća u jednom od najsiromašnijih delova Teherana, nasleđena od oca pre 40 godina.

    Tokom njegovog mandata, svaki novi ministar je morao da potpiše dokument sa više tačaka, između ostalog da će ostati siromašan i da će njegovi računi i računi njegovih rođaka biti proveravani.

    Svoju predsedničku platu nije uzimao jer je smatrao da ona pripada naciji, a novac je štiti.

    Danas Mahmud Ahmadinedžad dane provodi čuvajući ovce.
    https://www.telegraf.rs/vesti/jugosf...skom_predsedni

    Iako pripada staroj i uglednoj porodici iz Galičnika, oblasti na zapadu Severne Makedonije, Pendarovski ( reč „pendar“ označava dukat koji se stavlja na grudi mladoženje ) je skroman političar. Supruga mu je stomatolog, a imaju sina tinejdžera.

    Od imovine Stevo Pendarovski ima auto „jugo tempo 1,1“ star 20 godina, vredan oko 1.000 evra, a njegova supruga vozi "reno megan" od 2005. godine. Pendarovski nema nekretnine. Na štednoj knjižici ima 12.000 evra, a njegova supruga ima uštedu od 3.000 evra.
    Možda ne kod nas ali izgleda da ima u Makedoniji

    Comment


    • Polako, tek je stupio na dužnost. Inače, želim mu mnogo sreće, trebaće mu.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Još ga Narodna stranka brani i učestvuje u spinu. To su Jeremija i ekipa, folirant uglađeni.

        Ali baš su ljudi prsli kad se to oko stranaka tuku, inače ne znam da su ljudi negdje negativniji nego u Srbiji, naročito tom Beogradu, a ne živite ništa gore nego CG, BiH...

        Comment


        • KRIMINALCI HOĆE "GRAĐANSKE PATROLE" Tviteraši ovu sliku nazivaju "KONTRACEPCIJA", ali se iza svega krije nešto mnogo OPASNIJE

          https://www.blic.rs/vesti/drustvo/vi...jvisekomentara

          Patrole bi bile zadužene verovatno i za one koji bi reklu neku uvredljivu reč na ulici našem presedniku. Ko ružnu reč ispali, patrola mu šamar opali. Mogli bi oni uskoro uvesti i patrole za društvene mreže, pazite šta pišete.
          Last edited by Karamazov; 09-05-19, 18:37.

          Comment


          • Comment


            • Danas je dan pobede, SMRT FASIZMU..

              Comment


              • Napokon lijepe vijesti iz Crne Gore.

                Lideri Demokratskog fronta Andrija Mandić i Milan Knežević osuđeni su danas na po pet godina zatvora, odlukom vijeća sutkinje Suzane Mugoše, koje je oglasilo krivim sve optužene u slučaju pokušaja terorizma na dan parlamentarnih izbora u Crnoj Gori u oktobru 2016. godine. Knežević i Mandić nisu prisustvovali izricanju presude.

                Mugoša je kazala da je Eduardu Šišmakovu određena kazna od 15 godina zatvora, a Vladimiru Popovu od 12 godina.

                Bratislav Dikić je osuđen na osam godina zatvora.

                Optuženi Nemanja Ristić i Predrag Bogićević osuđeni su na po sedam godina zatvora.

                Dragan Maksić je kažnjen zatvorskom kaznom od godinu i devet mjeseci.

                Zatvorska kazna od godinu i po izrečena je Srboljubu Đorđeviću, Milanu Dušiću, kao i vozaču DF-a Mihailu Čađenoviću.

                Branka Milić je osuđena na tri godine zatvora.

                Kristina Hristić je uslovno osuđena na godinu dana.
                Napokon je teroristima odredjena kazna, sad samo da im se nadje smjestaj. Interesantno kako ova govna ruska dobise najvece kazne, a ovi domaci teroristi samo po pet. Ali neka, bitna je satisfakcija kad se zna da ce uskoro na slobodi biti dvije ljige manje koje pokusavaju da uruse sopstvenu drzavu.

                Bravo Milo!

                Comment


                • Sjecate li se u osnovnu kad smo onim segama ili cime vec rezali one sper ploce pa pravili kuce i ostale gluposti.
                  Pa namjestis onu zicu,pa ona pukne a ti psujes,nerviras se,ka da te metak pogodi kad cujes ono pucanje zice.Pa ponovo namjestaj pa onim sapunom prodj preko nje.E muke moje.
                  A vazda sam sivonja bio.

                  Ali obozavao sam miris onoga oho ljepila,ufff i sad ga imam kuci pa kad me nekad uhvatila nostalgija mirisem ga i sjecam se tih lijepih dana.

                  A umio sam lijepo da crtam,i jedini sam umio konja da nacrtam u odjeljenje.
                  I sjecam se bile su dvije djevojcice,jedna mi se bas svidjala a ova druga nikako.I one me zamole da im to skiciram,zadala nam uciteljica.I ja ovoj lijepoj nacrtam a ovoj drugoj ne.I dan danas osjecam grizu savjest sto sam ispao tako los covjek.

                  I najbolnije sjecanje kad smo igrali pola cijelo na na cas,slicice EP 2004.Ja ih taj dan odrao,pokupio sve sto mi je trebalo da popunim album.I krajem casa uciteljica mi konfiskuje sve slicice i pozove ni roditelje da dodju sjutra.
                  Nikad mi ih nije vratila.

                  Znate li neki prirodni lijek koji popravlja raspolozenje i pospjesuje stvaranje serotonina u mom napacenom mozgu,bas mi je lose nesto.
                  Kisa pada,,tmurno je,hladno za ovaj dio godine.
                  Last edited by E1_PG; 09-05-19, 21:25.

                  Comment


                  • Cujes znamo li neki prirodni lijek koji popravlja raspolozenje

                    Comment


                    • Evo ti Slejve materijal za pred spavanje

                      Comment


                      • Uf, zena sa dva prezimena...odlicno! Ovo se obavezno slusa veceras.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Napokon lijepe vijesti iz Crne Gore.



                          Napokon je teroristima odredjena kazna, sad samo da im se nadje smjestaj. Interesantno kako ova govna ruska dobise najvece kazne, a ovi domaci teroristi samo po pet. Ali neka, bitna je satisfakcija kad se zna da ce uskoro na slobodi biti dvije ljige manje koje pokusavaju da uruse sopstvenu drzavu.

                          Bravo Milo!
                          Power ako imaš vremena daj malo me uvedi u priču oko ovoga, dakle izvršen je državni udar prije koju godinu, dokazano da su u sprezi s Rusijom sve radili?

                          U srpskoj javnosti to je označeno kao montiran proces i tu ni nema neke diskusije velike pa nisam upoznat.

                          Milo je pametniji sam lik od svih njih zajedno, glupavo im je i bilo upuštati se u takvo nešto.

                          Comment


                          • Ma nije montiran šta ti je, Rusi poslali Dikića u zemlju od 600k stanovnika nisu imali bolji kadar za državni udar. Nestašica je obaveštajaca i operativaca u Rusiji pa su poslali Dikića koji se našao na liniji za odstrel SNS-a malo pre toga.

                            Mene nervira dole ono govno Amfilohije. što je išlo da se klanja u Rim. SPC je totalno propala kad takav vatikanski vojnik predstavlja kao Srbe negde.

                            Comment


                            • Ma kakav drzavni udar... jes, babe i djedovi od po sto godina zamalo izveli drzavni udar

                              Comment


                              • Vala ne vjerujem ja Rusima ko što ne vjerujem ni CG ili Americi tako da su za mene sve opcije otvorene po tom pitanju A Milo je, uz sve svoje karakteristike, opet lik koji vodi jasno ka nekom putu i cilju koji je postavljen, pa makar i taj put možda bio pogrešan (a pitanje je i šta je alternativa) to mi opet ima više smisla od našeg bauljanja u mjestu i bespuća u kojem se nalazimo, gdje oko osnovnih stvari ne možemo da se nađemo a kamoli bilo šta drugo.

                                Evo BJR Makedonija, sad već Sjeverna Makedonija, je krenula tim sličnim putem, gdje će stići nemam pojma ali ja znam da će Bosna u svom stajanju u mjestu zauvijek da ostane rupčaga, bez i da je probala kako treba da se izvuče.

                                Comment

                                Working...
                                X