Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Ahahhahahaahaahahhaah

    Šta su Jevreji?
    http://elmundosefarad.wikidot.com/kr...rejskog-naroda

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Skeletor View Post
      Potomci prvih Srba.
      Ahahahhaa..
      Baš smešno..

      Ne postoje prvi i drugi Srbi. Ali zato postoje Lužički Srbi.
      Lužičkih Crnogoraca npr. nema nigde..

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Muslimani su religija ili narod?
        Muslimani su Muslimani - bez obzira na naciju, rasu, boju koze.....

        Dovoljno je da veruju u Alaha i da se pridrzavaju ucenja Muhameda s.a.v.s.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Skeletor View Post
          Potomci prvih Srba.
          Ti se sprdas ali samo cu ti reci,procitaj sta kaze Milan Vidojevic o Venijamitima,jednom od 9 judejskih plemena.
          Kuda su se kretali i kakva je njihova sudbina.
          Sta je rekao Netanjahu?
          Last edited by E1_PG; 05-05-20, 12:13.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            SPC je zadnja rupa na svirali srpskih problema..

            Najevropljanin je tvorac zakona a ne SPC.

            SPC ima svoje vernike pa oni na posao nek' idu po kojem god hoće kalendaru to je njihova stvar, zna se šta je zvanični državni kalendar.

            Popovi su tu gde su zato što im najevropljanin dozvoljava.

            Ali kad smo već kod popova, kad zajašite popa sledeći put pa proširite svoje vidike reci te mi da li vidite Izrael odatle, tu svetu zemlju koju je bog dao Jevrejima?

            Ako vidite recite mi da li je ta sveta zemlja puna Jevreja koji ratuju non-stop, ekstremno religiozni i puni Jevrejsko-Arapske mržnje a ujedno i nisu u EU? I da li je takva ekstremno konzervativna zemlja razvijena i zašto?

            E kad budete to videćeli doživećete i spoznaju zašto je Selfofobija bolest.


            Za malu dečicu koja čitaju ovo kod kuće Jevreji nisu narod nego religijska grupa to bi bilo kao kad bi mi Srbi sami sebe nazivali Pravoslavcima a ne Srbima.
            I Jevrejinom se možeš zvati po Izraelskim zakonima samo ako ti je minimum majka Jevrejka..

            Mi nismo baš toliko religiozni..
            Ovo je čist antisemitizam i kao takav kažnjiv.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Mene pitaš?

              Lošmi Jevreji su religija. Sve njih povezuje to što veruju u Toru, tj. da je baš njima bog dao svetu zemlju Izrael.

              Ti možeš biti Izraelac a da ne veruješ a Jevrej bez vere ne možeš biti nikako.
              Sta je Judaizam? Znaci Muslimani su religija ili narod a Islam religija? epo sam ti napisao Jevreji su semitska narodna i verska zajednica rasuta po celom svetu. Ne znam, sumnjam u tvoju iskrenost...ali bez sumnje da da si ko Maxim


              Originally posted by dekkard View Post
              Ovo je čist antisemitizam i kao takav kažnjiv.

              Jezivo sta mu se dozvoljava..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Dajte, bre, ljudi, proucite religije - pa da pricamo o njima.
                Hriscanstvo je u sebe upilo sve paganske kultove, pocev od Izide - koja je postala Bogorodica sa Isusom u rukama, preko Mitraizma..... da bi danas i Isus rek`o: Batali sve.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Koliko sam shvatio odje Civi dokazuje kako su zapadnjaci uprkos svojoj uobrazilji o superiornosti u odnosu na ostatak svijeta glupani koji pale antene,da 5G mreza nije losa,i da se treba okrenuti azijskim integracijama.
                  A vi ga onda napadate.Ok citam dalje.

                  Comment


                  • Originally posted by Veprina masna View Post
                    Ti se sprdas ali samo cu ti reci,procitaj sta kaze Milan Vidojevic o Venijamitima,jednom od 9 judejskih plemena.
                    Kuda su se kretali i kakva je njihova sudbina.
                    Sta je rekao Netanjahu?
                    Dje mogu to da prelistam?

                    Sci su ljudi Srbi, ali nisu svi Srbi ljudi.

                    Comment


                    • Originally posted by Skeletor View Post
                      Dje mogu to da prelistam?

                      Sci su ljudi Srbi, ali nisu svi Srbi ljudi.
                      Aj poslacu ti nesto na pp.
                      Mislim da ovo suvise neozbiljno shvatas.

                      Comment


                      • Originally posted by Veprina masna View Post
                        Koliko sam shvatio odje Civi dokazuje kako su zapadnjaci uprkos svojoj uobrazilji o superiornosti u odnosu na ostatak svijeta glupani koji pale antene,da 5G mreza nije losa,i da se treba okrenuti azijskim integracijama.
                        A vi ga onda napadate.Ok citam dalje.
                        Ma, pogubili se negde u pravoslavno, katolicko, protestansko, anglikansko,kalvinisticko, luteranskim doktrinama.
                        JBG, zabuni se siroma` Homo Sapies u svemu tome.

                        A i ovi ostali ne doprineso nesto tome da se stanje poboljsa.....
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ma, pogubili se negde u pravoslavno, katolicko, protestansko, anglikansko,kalvinisticko, luteranskim doktrinama.
                          JBG, zabuni se siroma` Homo Sapies u svemu tome.

                          A i ovi ostali ne doprineso nesto tome da se stanje poboljsa.....
                          Davno je pametni Indigo rekao da treba da se vratimo paganštini i igramo goli oko hrasta.

                          Comment


                          • 3D 3G multi plejer kaunter

                            Comment


                            • Originally posted by Skeletor View Post
                              Dje mogu to da prelistam?

                              Sci su ljudi Srbi, ali nisu svi Srbi ljudi.
                              Dve noge, dve ruke, trup izmedju njih, glava na istom, razlika medj` polovima izmedju nogu.... - nigde ne pise Product of....
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Veprina masna View Post
                                Koliko sam shvatio odje Civi dokazuje kako su zapadnjaci uprkos svojoj uobrazilji o superiornosti u odnosu na ostatak svijeta glupani koji pale antene,da 5G mreza nije losa,i da se treba okrenuti azijskim integracijama.
                                A vi ga onda napadate.Ok citam dalje.
                                Amin!

                                Ne samo to, nego želim ovim našim( Ne znam kako da ih nazovem, jer su jednu reč zabranili na forumu, ali ajde da ih nazovem nadnacionalnim ultraprogresivnim Srbima) da dokažem kroz argumente da Srbi nisu tu gde jesu jer su nazadni, zatucani ili religiozni kako oni žele da predstave.

                                Mnogo su zatucaniji zapadnjaci koji pale 5G antene i još mnogo religiozniji Jevreji pa su i jedni i drugi razvijeni.
                                Last edited by Chiwwi; 05-05-20, 14:09.

                                Comment

                                Working...
                                X