Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali ti najvise kukaju na drzavu. I u drugim zemljama ljudi imaju svoj zivot i fokusiraju se na druge stvari pa izlaznost bude 80%, a mi 50-55%

    Comment


    • Drugačiji mentalitet ljudi . Kod nas ako si iole uspešan i ako imaš svoj posao , svoj život zabole te ona stvar da li će predsednik biti Toma bez srednje škole ili neko treći . Ovi što se lože na glasanje kod nas su uglavnom taj stalež što nema ni posao a i neće da radi , pa mu ovi iz uprave obećaju zaposliću ti ćerku da bude peta sekretarica zamenika zamenika direktora i on mučenik uhvati za gušu celu kuću i svi glasaju za sendvič stranku. Mada da se ne lažemo mi nemamo ni nekog normalnog kandidata , sve su ovo reciklirane verzije stvari i ljudi koje gledamo već 20 i kusur godina.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Slazem se da nemamo kandidata. Da da jedno radno mesto je 4-5 glasova. Imam ja par ljudi u okruzenju sto rade preko stranke. Tragikomedija koliko su me smarali, ajde da imaju neke jake pozicije ali to se prodalo za sitnu lovu.
        Last edited by straxx90; 25-03-17, 17:55.

        Comment


        • Ljudi koji ce se prodati sa sendvic(ili nesto jace), jednu stvar govore: u redu je da i moja deca ovo jednog dana rade i ovako da zive.

          Ljudi kojima se preti, kojima posao visi, pa zbog toga daju glas, govore istu tu stvar.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ne brinite se dobri i posteni ljudi, imace ova zemlja pravog kandidata jednog dana

            Comment


            • Originally posted by princara View Post
              Ne brinite se dobri i posteni ljudi, imace ova zemlja pravog kandidata jednog dana
              S obzirom na tvoje zabijanje noza u ledja Wengeru, nista se promjenit nece.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                S obzirom na tvoje zabijanje noza u ledja Wengeru, nista se promjenit nece.
                To je jos jedna potvrda da sam spreman na korenite promene, pocev od Vengerice

                Comment


                • Originally posted by princara View Post
                  Ne brinite se dobri i posteni ljudi, imace ova zemlja pravog kandidata jednog dana
                  Кад те провуку пар пута кроз Информер, биће опет "Нема поштеног кандидата"

                  Comment


                  • Originally posted by princara View Post
                    To je jos jedna potvrda da sam spreman na korenite promene, pocev od Vengerice
                    Svojevremeno i Vucko, veliki intelektualac je htio velike promjene da radi, pa na kraju prodao drzavu MMF-u.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Svojevremeno i Vucko, veliki intelektualac je htio velike promjene da radi, pa na kraju prodao drzavu MMF-u.
                      Svojevremeno je i Vučko hteo izmene pa je izdao Šekija , ista stvar i kod Princonija kod Wengerice . To je taj politički gen velikih vladara
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Sreca Princonijeva sto ima nas da ga ubacimo u bure vinjaka, ako se previse bude osilio
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa sad ako ovako nastavi sa izdajom ja razmišljam da pustim kerove na njega kao na sendvičare
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Jedan moj komsija ide stalno po tim mitinzima SNS-a, ima oko 56-57 godina, ali nije on bas sav svoj, i pitam ga zasto ide i kako mu ne dosadi, a on mi kaze: " Pa sta da radim kuci, odem malo ispricam se sa ljudima, ima svakavih ljudi, ja sam ti proputovao Srbiju za ovih mesec dana, bio sam svuda, oni nam tamo daju po jedan bas veliki sendvic, a mozes da izaberes i 2 manja, i nije mi dosadno." Ja sam tu ostao bez teksta
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Boli ga dupe sprda se čovek a i očigledno ima vremena na pretek. Evo moj prvi komšija je sendvičarski bot , ovde je klasika 10 evra sendvič i u autobus. Pričao sam Mariji za njega čovek je preko njih dobio neki izmišljeni posao u opštini. Inače čovek 50 ak godina ima , nema dece , nije se ženio , na fejsu kača tako neke motivacione poruke velikom vođi i briga ga
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Jedna moja komšinica je išla stalno na te mitinge kada su bili parlamentarni izbori, i skoro čujem tu od sabora baba da je prestala da se cima oko stranke, jer je kako kaže zajebavaju za posao inače je 94o godište..A što se tiče mojih baba jedna je čak i potpisala peticiju za Belog, pitali je, a ona ne odbija ništa džabe. Dok mi je ova druga sumnjiva iako su joj smanjili platu, moraću sutra da zovem da proverim i da lobiram ako treba
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X