Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali proglas...

    Džajić, Batez , braća Peruničić , Gurović...

    Ipak najgori od sve dece je Ristovski

    Mada kada bolje razmislim ipak najveće razočarenje je Kockica...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Џајића би у затвор ставили када не би подржао..

      Comment


      • Originally posted by Pobeda.. View Post
        Џајића би у затвор ставили када не би подржао..
        Džajić je već bio u zatvoru...I taj postupak je rešen.
        Nije valjda spremno nešto novo?
        A i nadam se da ima nešto važnije od toga, majka mu stara , poput obraza i časti...?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Тома га је аболирао, сигурно имају доказе да га врате опет..

          Comment


          • Mene zanima cime to Vucic drzi Bateza, fudbalere i Gurovica.Ostale jos mogu da povezem.To su skoro sve u pitanju ucene i nista drugo.

            Ristovski je na tom spisku radi ostvarinja licnih(profesionalnih) interesa tj ima korist od toga i na drugi nacin ne bi mogao da ih ostvari.Da recimo Dragojevic nije podrzavao SPS(sto i sada radi) devedesetih, dosta njegovih filmova tesko da bi ugledalo svetlost dana.
            Last edited by Ricma; 26-03-17, 15:19. Reason: Omaska

            Comment


            • Ristovski je i Tadića podržavao svojevremeno.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Profesor Doroslovački, svojevremeno mi predavao finansijsku matematiku na fakultetu, sa angazovanjem u politici doslo i zvanje dekana FTN u Novom Sadu, fakulteta sa 12 000 studenata... Pa vi vidite da li se isplati

                Nikola Pekovic hahahahaha

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                Svi do jednog od ovih dekana su postavljeni na ta mesta po politickoj liniji

                Comment


                • Originally posted by princara View Post
                  Svi do jednog od ovih dekana su postavljeni na ta mesta po politickoj liniji
                  Nisam ja ni rekao da je samo on, znam vrlo dobro da su skoro svi nego spomenuo coveka jer ga poznajem...

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Bivsi komandant UCK, Talat Dzaferi, onaj koji je u 2001 u vojni ubivao Makedonce kao iz sale, prvo je dobio ulogu kao Minister Obrane, a sada najverovatnije bice treci covek zemje, odnosno Presednik Parlamenta. Lepota a?

                    Comment


                    • To neki njihov Arkan?!

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Vrtim kanale i zaustavim se na Studio B, vidim neka zena intervjuise prolaznike, a pitanje je "Da li znate nekog coveka kome je pomogao zastitnik gradjana?" Naravno, svi su rekli - ne, pojedini i da "nikog nije zastitio, vec samo trpao pare u svoj dzep" i slicno.
                        Kakva fekalija od televizije.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Vrtim kanale i zaustavim se na Studio B, vidim neka zena intervjuise prolaznike, a pitanje je "Da li znate nekog coveka kome je pomogao zastitnik gradjana?" Naravno, svi su rekli - ne, pojedini i da "nikog nije zastitio, vec samo trpao pare u svoj dzep" i slicno.
                          Kakva fekalija od televizije.
                          Onaj prilog o Dudi Ivkovicu i pitanje koje su mu postavili, tada su dotakli dno, meni je bilo lose kad sam gledala
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ma oni su odavno dotakli dno, sad ga samo jos vise produbljuju
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ogavna televizija, nememorisana ofc
                              Jesu li se oni privatizovali ili mi i dalje plaćamo to đubre đubrovsko?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jel moguće da niko od članova nije simpatizer Vučića, pa da stane u odranu istog...

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X