Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Haha...nije Olji problem narodna muzika..ona prava kafanska... pomenu prebodobni Brajko Tomu, a jeres je mesati ga sa ovim bozemeoprosti pevaljkama...ali ima grupa ljudi koja je zelela temu bez narodnjaka...to su svi oni koji postuju tamo. Najlakse vam je mene da oktivite za sve

    tt sa A5 u inat Mi6
    Pa sad imaš grupu ljudi koji bi da džakaju o politici i tako to.

    Glupo to sa muzikom, šta njihov post sa linkom koji upućuje na yt ne sme da se nađe posle nečijeg koji je ostavio link koji upućuje na yt ali ka Breni npr.

    Alternativa jbg....

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Nece se pricati samo o ekonomiji i politici, vec ce se pisati o intelektualnim temama, a na pricaonici vi pricajte o cemu god vi zelite.

      Spoji li se tema, ja odlazim s foruma, i bici je fasovao sad ban ni zbog cega. Sramotno.

      Ja bih zelio da nastavim diskusiju o EQ.
      Ja sam već jednom napustio forum na par meseci zbog administracije. Pljuje se Vučić a ovde je vlast daleko gora od istog. Tiranija je blaga reč.

      Uz tebe sam blizanac.

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Lepo je naglasio da je ovo tema za politiku,ekonomiju i ostale intelektualne teme.Stvarno ne vidim koja je poenta da mu sad spajate teme ne spamujemo ovde o vinjaku,izlascima,devojkama itd nego smo se dotakli nekih malo ozbiljnijih stvari.
        Pa zato sto su se ljudi u pricaonici bunili samo oko politike i ekonomije, a ne oko ostalih tema.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Велика је разлика када се прича о вињаку, температури, Гангариној сваји и интелигенцији.

          Спојите тему, па ћете се опет жалити касније. Ово је веома глупо што радите, али добро.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Što je povod, naravno, da se odvoji žito od kukolja !?

            Seljaci od urbanih !?

            Ne znam Brajko, ne vjerujem da je to u pitanju.

            Ja trenutno slusam Sabaton najvise ali nekada sam u fazonu da slusam Slavka Banjca i Tozovca.

            Comment


            • Da li vi shvatate da je ovo jedan najobicniji forum?
              poneki put se zapitam...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                I jos jedna opaska na EQ.

                Da bi se nesto definisalo, to mora biti mjerljivo.

                Koja je mjera EQ, da li se moze dobiti koeficjent EQ?
                To ti je isto kao kada nekoj osobi kažeš da je voliš,ona ti ne poveruje jer je eto to nemerljivo.
                Šta ti Aki pričaš 'leba ti?
                Da li poseduješ epatiju,brigu?

                Ovo se posebno odnosi na tebe
                Samopredstavljanje – harizma i uspešno predstavljanje sebe, sposobnost da uvučemo nekog drugog u sopstveni emocionalni spektar.
                Eto , ti sebe smatraš harizmatičnim?
                Znači poseduješ EQ.
                Ukoliko mi opet kažeš da EQ ne postoji svaki put kada pomeneš svoju harizmu reći ću ti da je nemaš jer EQ ne postoji? Može?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Ognjen View Post
                  Ne znam Brajko, ne vjerujem da je to u pitanju.

                  Ja trenutno slusam Sabaton najvise ali nekada sam u fazonu da slusam Slavka Banjca i Tozovca.
                  Da vidiš šta ja slušam dobio bi fras. Ali nećemo o tome, ne bih da budem taj koji prlja najbolju temu u novijoj istoriji foruma.

                  Hrabro samo blizanac, uz tebe smo.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa zato sto su se ljudi u pricaonici bunili samo oko politike i ekonomije, a ne oko ostalih tema.
                    Znam brate mili ali u pričaonici se priča od napijanja do seksa sa maloletnicama dok je ovde neka potpuno druga spika i uglavnom se sve svodi oko te neke svetske politike i ekonomije.Ova priča za IQ je počela od Akijevog pitanja za Japan zašto je tako super sila i kako se tako brzo oporavio od dve nuklearne bombe i onog izlivanja reaktora od pre nekoliko godina.Stvarno ne vidim razlog da se tema spaja sa bilo kojom znači otvorio je temu vezanu za politiku,ekonomiju i o tome se pričalo dok niste uleteli sa tom nekom pričom da je ovo pričaonica dva što nije

                    Originally posted by Победа View Post
                    Велика је разлика када се прича о вињаку, температури, Гангариној сваји и интелигенцији.

                    Спојите тему, па ћете се опет жалити касније. Ово је веома глупо што радите, али добро.
                    Upravo ovo što je Pobeda rekao.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ostavljanje ove teme u opticaju bi bio svojevrsni presedan i davanje legitimiteta svakom clanu foruma da otvori sopstvenu pricaonicu, a usled toga bi se mogla ocekivati potpuna najezda razlicitih pricaonica, od pricaonice saomi pa do pricaonice Goranovih svedoka. Zbog toga je bitno da administracija sve ovo uzme u obzir i dosene pravovremenu odluku koja je u najboljem interesu foruma

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Da li vi shvatate da je ovo jedan najobicniji forum?
                        poneki put se zapitam...
                        Meni nije toliko obično.

                        Jbg, ja uživam nekada da razmenim mišljenje sa pojedinim likovima ovde, nekada bacim par spinova, nekad bocnem par ljudi, nekada ti ljudi bocnu mene....milina.

                        A i ti si se reg. 2008. da je to u tvojim očima tako "obično" ne bi, blago rečeno, sprcala 9 godina na istom. Ili stvarno da se zapitaš...

                        Comment


                        • Nauka kaze, da bi nesto bilo definisano, mora biti mjerljivo.

                          Kako ces izmjeriti EQ? Ne mozes, jer ne postoji nacin i kao takav mjera nije naucno priznata.

                          Sta je ljubav? Ljubav je spoj hemijskih reakcija unutar tijela prilikom kojih se luce odredjeni neurotransmiteri i hormoni. Ljubavi bi se mogla izmjeriti, kada bi mogli izmjeriti koliciniski koliko se dopamina i ostalih supstanci luci kada vidimo osobu koju volimo, te da definisemo skalu po kojoj ce se mjeriti.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Ostavljanje ove teme u opticaju bi bio svojevrsni presedan i davanje legitimiteta svakom clanu foruma da otvori sopstvenu pricaonicu, a usled toga bi se mogla ocekivati potpuna najezda razlicitih pricaonica, od pricaonice saomi pa do pricaonice Goranovih svedoka. Zbog toga je bitno da administracija sve ovo uzme u obzir i dosene pravovremenu odluku koja je u najboljem interesu foruma
                            Nemoj da dozvoliš da ti tvoji lični sukobi sa Akijem pomute vid,budi jak budi kao Harvi Spekter !
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Znam brate mili ali u pričaonici se priča od napijanja do seksa sa maloletnicama dok je ovde neka potpuno druga spika i uglavnom se sve svodi oko te neke svetske politike i ekonomije.Ova priča za IQ je počela od Akijevog pitanja za Japan zašto je tako super sila i kako se tako brzo oporavio od dve nuklearne bombe i onog izlivanja reaktora od pre nekoliko godina.Stvarno ne vidim razlog da se tema spaja sa bilo kojom znači otvorio je temu vezanu za politiku,ekonomiju i o tome se pričalo dok niste uleteli sa tom nekom pričom da je ovo pričaonica dva što nije

                              Upravo ovo što je Pobeda rekao.
                              Nije tako, ni ti dalje od nosa ne vidis.
                              Iz prinicipa niko od njih sad nece postovati u Pricaonici, aki je prvi zove zaboravljena tema.
                              I sad ti mislis da kad njemu dodje da prica o nekim glupostima, da li ce otici u pricaonicu ili ce ovde postovati? I onda sledi pitanje, sta cemo onda dobiti?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ja ne pricam o glupostima, zasto me se blati?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X