Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Meni broj kao broj iskreno nije toliko bitan, samo ne znam da li sam tuzan, u neverici, ili mi je smesno da isti covek pre 8 godina prica za relativno slicne skupove po brojnosti (u 10% mozda) da je bilo 120k a da je danas bilo 7,5k.
    Tebe, posle svih ovih godina, iznenadjuju Vucic i kompanija?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Evo ga snimak tog mitinga SNS-a i cini mi se ipak da je tada bilo vise ljudi nego danas mada je prica ista samo su akteri razliciti.

      I meni se isto cini, zato sam i napisao verovatno je tada bilo vise ljudi, samo sam posle nastavio ali ne nekoliko puta, a kamoli 15x vise

      Mada Wolf je u pravu, ne treba ni da me cude posle toliko godina takve izjave predsednika.

      Comment




      • Evo celog snimka basketa sa klincem

        5:00
        Last edited by Mr. Wolf; 13-04-19, 23:31.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post

          Mada Wolf je u pravu, ne treba ni da me cude posle toliko godina takve izjave predsednika.
          Iz godine u godinu je sve ludji. Gde je granica ludosti, videcemo.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Oslobodite se negativnih emocija, ne skladistite ih, jer se gomilaju i mogu izazvati razne bolesti. [emoji1318]

            https://inspiretochange.org/release-..._source=bvibes

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Iz godine u godinu je sve ludji. Gde je granica ludosti, videcemo.
              Шта зна дете шта је 300 кила, мете на раме и однесе.....
              sigpic

              Comment


              • I koliko je bilo ljudi na kraju? Bez špekulacija, ocjena, procjena? Može li išta da se zna tačno ili i ovdje ostaje prostora da svako tumači i manipuliše

                Ja vidim da je bilo dosta ljudi, taman dovoljno da se Vučić zamisli. Nije mi samo jasno kako da se ne izrodi neki novi političar, a da nije Sergej Trifunović, svi su stara garda. Bio je Saša Janković, djelovao je pristojno ali provukoše ga kroz blato svi, zasluženo ili ne.

                Comment


                • Po meni oko 30k ljudi tako mi delovalo mada tesko proceniti...Ne znam, zalosno za BG...bilo je i nas sa strane tu..Ja sam ocekivao 100k..ali ne i kriticnu masu.

                  Opozicija jajari, Bosko i Sergej jedini sa mudima i po modelu revolucije..Zamislio se on, ali jbte prosetali,raspali se i onda na kraju krenuli da pricaju ovi iz opozicije, njih 5-6-7-8 narod odlazi, oni musomrde sto kaze Lazar Ristovski umesto da jedan nesto kaze, oni ponavljaju kao papagaji...

                  Oni cekaju neki veliki pogresni potez..govornici prvi su bili mnogo bolji i setnja je bila top i odlicna..cak sam negde uvrteo da nije ni trebalo da bude ovih politicara da bi bilo i bolje...jos nekih 30ki onda se moze pricati o necemu..sve u svemu treba nam nova opozocija...

                  Da ispadne neki akademik, glumac..Kojo, Skoro, Raka, Todorovic,Sergej..da povuku, ovi jajare i nemaju konkretne poteze, sa tim kako ih prozivaju i jebu u mozak...teske su pi%ketine

                  U NS ih i nema dugo i bolje je bez njih...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pričaš o mitingu kao da si bio na koncertu pa ti se nije svideo set pesama koje su svirali. Što se tiče brojnosti, imamo primer iz bliske prošlosti koliko je to potrebno ljudi da se stvar završi na ulici, bez ikakvih izbora, to je cifra od 500k koliko nas je bilo 5-og oktobra. A i njima su prethodili izbori, inicijalna kapisla je bila pokušaj da se oni pokradu. Vučić je toga svestan pa je razradio sistem ucena i pritisaka da se glasa za njega i kad dođe prebrojavanje sve je čisto. Takođe nema više te energije, s pravom, jer su ljudi bili izigrani toliko puta do sada, i ne možeš im prodavati istu priču 10-ti put. To Vučić koristi isto kako bi učvrstio vlast, očistio je već medijski prostor i ništa mu ne stoji na putu, osim eventualno međunarodne zajednice, zato je i poslušan tako glede Kosova. Jednom kad se završi i ta saga, a završiće se, onda im neće biti više potreban, to je njegov najveći strah trenutno.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ne mogu Jeremic i Djilas da budu lideri opozicije a imaju milione na tekucem. Gde ce oni da strajkuju gladju, kampuju ili da se tuku sa policijom. Ne ide to. Lider mora biti siromasan bar na pocetku protesta a tek kasnije da se bogati kao na primer Ceda i Vuk. Mi sada imamo suprotnu situaciju. Djilas juce nije ni govorio na protestu. Beogradjani juce podbacili tako da sve gubi smisao. Cudan smo mi narod postali. Da Vucic sutra prevede sve Srbe u islam milsim da bi se tek 10-20% ljudi bunilo.

                      Comment


                      • Tek je pocelo...bice ovo mukotrpan i dug proces...Treba animirati ljude, probuditi ih iz letargije...nije lako pored ovakvog, nezapamcenog medijskog mraka i Kim Jong propagande, ali treba biti uporan...da svako od nas ubedi samo po tri prijatelja, poznanika, komsije da se pokrenu, probude...

                        Mora vise profesora, akademika, umetnika, intelektualne elite da se prikljuci, studenti su uvek kljuc, tu se krije kriticna masa...

                        I nemojte da vam mediji ispiraju mozak o nekim silnim milionima i kamionima....nije to bas sve tako kako kaze Sarapa...
                        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 14-04-19, 09:33.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Kaze Laki da je bilo 120k 5oktobra..Znas ti sta je 500k ljudi..to je bukvalno ceo siri BG zatvoren xD ali dobro...ma nisam ja dosao ni jedanput izasao za ova tri meseca zbog nekog iz opozicije...ali kad slusas Kovacevica, Skora, Raku,Sergeja, Koja, onog novinara itd..oni te najeze i pricaju o pravoj slici sta i kako..ovi samo koce i to je sustina..i to je sve jasno....

                          Izasao sam zbog svog obraza, izlazio sma i pre..i hebe mi se sto su neciji snovi rasprseni 5oktobra...treba ici do kraja i treba promeniti ovu zemlju ako je uopste volis..ako su vucic, seselj,dacic, vulin,stef, brnabic i ostali buducnost Srbije, onda do qrca da zatvaramo radnju i bezimo odavde...

                          Video sma njihov miting u NS i bio nako zna koliko mitinga protiv vlasti..i jasno mi je sta je buducnost Srbije, ali mnogo kukavica i nepostenog sveta se nakotilo i to je sustina..30-40k ljudi za ceo BG..pa toliko treba da seta..svake subote..ova budala ce pre ili kasnije da napravi opste sranje..pitanje je samo da li ce biti unutrasnje ili spoljno...NAROD SE USRAO..i eto uzivajte xD..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Pričaš o mitingu kao da si bio na koncertu pa ti se nije svideo set pesama koje su svirali. Što se tiče brojnosti, imamo primer iz bliske prošlosti koliko je to potrebno ljudi da se stvar završi na ulici, bez ikakvih izbora, to je cifra od 500k koliko nas je bilo 5-og oktobra.
                            5.oktobra je bila kriticna masa i opravdani razlozi ali brojka od 500.000 ljudi je mit. Bilo je duplo manje.

                            Comment


                            • 5 oktobra je bilo nekoliko stotina hiljada sigurno, usudio bih se reci i tih pola miliona...bukvalno nisi mogao da se pomeris...svuda guzva, krcato...jedino sto su tad ljudi dolazili citav dan zbog blokada i raznih opstrukcija...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Nek je bilo i 500k ali i to je tek ok brojka..sa tim da nas je lik vodio kroz par ratova, sankcija, ubistva, kriminal i ko zna sta jos....i ti tek posle 10-12g njega..dodjes da ga skines...ljudi nemamo mi vremena toliko za svaku vlast da nas jase..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X