Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Sad gledam svi seli ispred ulaza RTS-a i deru se policiji "Idite na Kosovo".
    Stare fore...
    Ne pali to. Pa nije Vučko Sloba...
    I od ovo okupljenih pola su policajci u civilu.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Sine Princoni ne radi se o ekonomskoj promeni radi se o promeni da se sklone izdajnici. A od države ne očekujem ništa.

      Ovde će se loše živeti pa će se živeti to znaju svi normalni ljudi.
      Tesko da sam ti sin posto si mladji, mozda je obrnuto .

      Sine Urose, a sta su izdali? Kosovo? Ono izgubljeno jos 99-e.

      Comment


      • Koliko je ovakvih situacija bilo kod Slobe, demonstracija, sile, suzavaca, sranja, godinama, pa tek se ovo nece resiti posle prve ...ihaa ce trajati, ali i zavrsice se odlaskom psohopate.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ovakav sled dogadjaja se znao od kada je Vucic dosao na vlast. Znao je svako ko je malo mucnuo glavom koji mu je glavni "cilj". Ali da to odradi tako da on ni malo ne ispadne kriv. Da narod na kraju kaze "E jbg, borio se Vucko, dao sve od sebe, ali nije se moglo bolje. Otese nam Kosovo". Jos ce i heroj da ispadne na kraju.....
          Samo je poenta hoce li nakon svega biti i dalje pogodan - potreban onima koji su ga na vlast doveli. Ako ne bude, evo nam ga Bosko i njemu slicni.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ko ce da kaze za Vucica: borio se ali su nam uzeli Kosovo
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Princoni. View Post
              Tesko da sam ti sin posto si mladji, mozda je obrnuto .

              Sine Urose, a sta su izdali? Kosovo? Ono izgubljeno jos 99-e.
              Onda sramota godina...
              Ako je Vučko rekao da je izgubljeno 99-te onda uredu [emoji1]

              Prelistaj malo knjige osnovne škole pa vidi koliko je dugo i Kosovo i Metohija, a i cijela Srbija bila pod tuđom vlašću.
              Čudo čukunđedovi ne rekoše sve je to izgubljeno danas bi imali qu....

              E sada, druga stvar je što bi danas većina političara u Srbiji prodala i Kosovo i rođeno dijete za još koji mandat u fotelji.
              Iz tog ugla i Kosovo i dijete su već izgubljeni.

              Comment


              • Tu su Djilas, Obradovic, Lutovac... Jeremica nesto ne vidim.

                Comment


                • Originally posted by Princoni. View Post
                  Tesko da sam ti sin posto si mladji, mozda je obrnuto .

                  Sine Urose, a sta su izdali? Kosovo? Ono izgubljeno jos 99-e.
                  Sedi dole, 1 iz medjunarodnog prava. Narodi koji imaju svoju državu nemaju pravo na samoopredeljenje. Inače bi RSK, RS, i pola mape sveta otišlo.

                  To što je u praksi otišlo, odlazilo je mnogo toga kroz istoriju.

                  Šiptari imaju svoju Albaniju, oni mogu da imaju status nacionalne manjine u najboljem slučaju, kulturnu autonomiju.

                  Vidiš li da ni UN ne može da ih primi jer države i dalje poštuju medjunarodno pravo, dosta njih, a ove što su priznale krenule su za svojim vagonom. Morali su i znaju da je to nivo izmedju prava - gola sila.

                  To da ih ima većina dole, može ih biti koliko hoćeš - oni imaju svoju maticu.
                  Inače daj onda da fiknemo sutra pola BiH i CG za početak po etničkoj osnovi. A to je protiv medjunarodnog prava jer Srbi imaju svoju zemlju maticu - Relubliku Srbiju.

                  Comment


                  • Inače Princoni je obrazovan i dobar dečko ali nam raznorazni ispiraju mozak ceo život da je nešto izgubljeno pa ga razumem i ne krivim. Samo ga pozivam na pravu stranu. Vrati se brate sve ti oprošteno

                    A najsmešnije je što je Cg priznala Kosovo i Metohiju, a njima pola stanovnika direktni koreni sa te teritorije i podjednako podležu pravo na nju.

                    Comment


                    • Iznosenje Obradovica iz RTS-a.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ko ce da kaze za Vucica: borio se ali su nam uzeli Kosovo
                        Mnogi.
                        Ali nije to poenta. Poenta je sto smo mi dobrano svoj identitet izgubili. A to zvanicno gubljenje Kosova je samo formalna stvar koja ce se pre ili kasnije neminovno desiti. Vucicu je najbitnije da se desi a da niko u njega ne upre prstom. Opet mnogi kao sto sam malopre rekao, nisu svi. Ima ih koji vrlo dobro shvataju sta se i kako radi.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ne crtaju se granice na etničkoj osnovi to ljudi ne znaju. Srbi mogu biti samo nacionalna manjina u CG i konstitutivan narod lai manjina tj deo BIH, ili nac manjina u Hrvatskoj ma koliko ih ima i na kojoj teritoriji i koliko homogenoj.

                          Inače bi sutra Donjecka Republika i Luganska bile priznate jer su to sve sami Rusi. Ali to je protivno medjunarodnom pravu jer je to teritorija Ukrajine a oni su nacionalna manjina.

                          I tako u nedogled. Baš u nedogled.

                          Nakupili bi se Turci u Nemačkoj u jednoj regiji i tražili za 100 godina pravo na samoopredeljenje. Ne ide to tako.
                          Last edited by Cassius Clay; 16-03-19, 21:58.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Mnogi.
                            Ali nije to poenta. Poenta je sto smo mi dobrano svoj identitet izgubili. A to zvanicno gubljenje Kosova je samo formalna stvar koja ce se pre ili kasnije neminovno desiti. Vucicu je najbitnije da se desi a da niko u njega ne upre prstom. Opet mnogi kao sto sam malopre rekao, nisu svi. Ima ih koji vrlo dobro shvataju sta se i kako radi.
                            Ti nemaju gram mozga.

                            Jbt ovaj Stefanovic, muka mi je bilo dok sam slusala
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Koga ce sada Engleska,Amerika da nam dovedu na vlast ?
                              Nove izdajnike sa nekim novim svezim zadacima o rasturanju ove zemlje i ovo malo sto ostalo ...
                              U svakom slucaju treba nova vlast pa sta bude ..
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Pa njihov je na vlasti. Nemaju koga da dovedu doveden je. Mali apsolutista koji poslušno ispunjava i gura agendu. Znaju da niko ne može imati ovako apsolutnu vlast i manipulaciju kao on zato će ga i podržati.

                                a i kada redjamo sile redjajmo ih po starini i redu veličina, Vatikan, Engleska, SAD. SAD ispostavnica Engleske, klasična "nova" istočnoindijska kompanija.

                                Lepi su bili oni mitovi o nastanku SAD, kruna da je htela ugušila bi to u krvi kao što je gušila pola sveta u gvozdenom stisku.

                                Kompanija kao protiv krune, ma malo morgenčić.
                                Last edited by Cassius Clay; 16-03-19, 22:08.

                                Comment

                                Working...
                                X