Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jbt koliko se oni plaše petog oktobra

    kakav je brat onaj predsednik? opštine Stari Grad što im je pušta Kesića i Ivanovića
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Predivan dan u BG-u, kao i juce u NS na Rakinom govoru...Nije sto je nas ali je covek za respekt Dobri ljudi danas, nasmejana lica, sve pozitivno..maksimalno kulturno i dostojno Moja neka procena je oko 30k ljudi, mozda cak i vise, kad smo setali bilo je bas bas puno ljudi, posle su se razisli..pa su davili ovi govorima nepotrebnim...

      Nema kriticne mase, ali jebanje pickoustog u mozak i to svakog govornika je bio za mene dovoljan. Svaka cast svim ljudima sto su dosli, ovima sto kazu svi su isti i da ih boli uvo..moram reci da su kukavice ili glupi ko ona stvar, treceg nema...

      Povuci se pred ovakvim sljamom i glupim ljudima je uzasno..Sta smo mi kao narod dozvolili sebi, od toliko naucnika, pisaca itd..vojnika,borni i ratova mi spali na bolesnog vucica, ova dva mala pedercica vojnog, pol..onu bolestinu na mesto premijera itd...

      Koja razlika medju ljudima na mitingu u NS I BG mislim na vodjin i nas miting...ono je neverovatno...ovi ljudi danas su heroji i veliki nacionalisti a ovi ostale jajare it o teske...kriminogena smo drzava za plakanje...samo gledajte
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Možda ovo bude malo od pomoći oko procene broja prisutnih:

        http://demo.paragraf.rs/demo/combine...2/t12_0034.htm
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Broj ljudi nije ni bitan u sustini, bilo mi je lepo, normalna Srbija i cestiti ljudi...Svako je dosao iz svog cefa, niko nije teran...Nema filozofiranja ..ovaj ludak da ne ucenjuje ljude ne bi mu bilo 5k u sred BG-a...

          Ne hebe on opoziciju, veci deo ljudi je tu onako..izgradjen zivi od sebe..on hebe jedino njegove botove, tj mnogo vise...oni su mu robovi, zive uglavnom lose zivote i neka nastave tako...i nek vlada psiho, ali cemo ga hebati u mozak svake nedelje.. xD
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            jbt koliko se oni plaše petog oktobra
            Volio bih vidjeti koja se to vlast ne pribojava da joj policija i vojska otkažu poslušnost?
            Baš zbog toga je Vučić zadržao direktno upravljanje ovim resorima. Ne misli neko valjda da su Slina i redov Rayan ministri?
            Slina ne smije da pokuca na vrata inspektora u 29. novembra, a Vulinu će Vučić kad poželi da odobri štrajk glađu i ovaj će umrijeti ili od gladi ili od sreće.
            Vučić je funkcije podijelio tolikim debilima da kada bi mediji samo prenosili šta rade oni ni sami za sebe ne bi glasali. Zato su mediji i ugašeni, ali bukvalno.

            Originally posted by Nerealan View Post
            kakav je brat onaj predsednik? opštine Stari Grad što im je pušta Kesića i Ivanovića [emoji3]
            To je vrhunski potez. U suštini proveo je u djelo ono što je Našmrkani htjeo da uradi njima ispred zgrade Pink-a.

            Comment


            • Plato ispred Savezne skupštine - osim neposredno pre i u vreme zasedanja, površine 24.000 m2, sa mogućnošću okupljanja do 80.000 građana.

              Битно је да је било дупке пуно и да их је сваки пут све више, а најбитније је
              да је било без фрке и насиља, а још битније је што је опозиција показала на делу каква је власт, ко су полтрони, ко леже и да стварно нема објективности у извештаима, а имамо сто канала и нико није смео да покаже праву слику окупљених код скупштине... тешко су се обрукали пред народом и тек сада ће имати проблема...данас су полтрони много помогли опозицији.
              sigpic

              Comment


              • Hm...
                https://twitter.com/Doktor_0001/stat...097162240?s=09

                Comment


                • ха ха ..како један рече: оно за зарђалу кашику..."војвода зарђале кашике"
                  Last edited by Žika; 13-04-19, 22:25.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Broj ljudi nije ni bitan u sustini, bilo mi je lepo, normalna Srbija i cestiti ljudi...Svako je dosao iz svog cefa, niko nije teran...Nema filozofiranja ..ovaj ludak da ne ucenjuje ljude ne bi mu bilo 5k u sred BG-a...

                    Ne hebe on opoziciju, veci deo ljudi je tu onako..izgradjen zivi od sebe..on hebe jedino njegove botove, tj mnogo vise...oni su mu robovi, zive uglavnom lose zivote i neka nastave tako...i nek vlada psiho, ali cemo ga hebati u mozak svake nedelje.. xD
                    Pa ja da sam opozicija nikad ne bih preuzeo vlast u ovom trenutku kada se lomi pitanje Kosova. Pustio bih Psiha da se pece na tihoj vatri, sa jedne strane 1 od 5 miliona, sa druge strane Merkel i kompanija.

                    Comment


                    • Originally posted by Zika View Post
                      Plato ispred Savezne skupštine - osim neposredno pre i u vreme zasedanja, površine 24.000 m2, sa mogućnošću okupljanja do 80.000 građana.

                      Битно је да је било дупке пуно и да их је сваки пут све више, а најбитније је
                      да је било без фрке и насиља, а још битније је што је опозиција показала на делу каква је власт, ко су полтрони, ко леже и да стварно нема објективности у извештаима, а имамо сто канала и нико није смео да покаже праву слику окупљених код скупштине... тешко су се обрукали пред народом и тек сада ће имати проблема...данас су полтрони много помогли опозицији.
                      Prema Danasu, a i iz izjava pojedinih lidera opozicije kažu da je bilo oko 35k ljudi, što je pristojna cifra, s obzirom na šugavo vreme.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Evo da zavrsim sto se tice danasnjeg dana, opet o poredjenju. Evo slika 5.2.2011. sa najveceg mitinga SNS. Slika je sa njihovog sajta licno i hteo sam da budem max. objektivan da ne bude i tada neka isecena slika ili los ugao kao sto to rade tabloidi danas. Znaci njihov sajt, a ima i bezbroj snimaka na YT i poredjenje sa danasnjom.



                        Moze se prilicno lepo uporediti pomocu drveca, udaljenosti ljudi od konja i po jos cemu. Vrlo je moguce, pa cak i verovatno da je tada bilo vise ljudi, ali evo sada zackoljice glavne. "Potpredsednik SNS Aleksandar Vučić rekao je na početku da se 120.000 ljudi okupilo u centru Beograda." Blic je inace tada objavio 100k sa jos par, vecina medija napisala desetine hiljada. Znaci smanjili ali ipak se pricalo o velikom broju (ne pricam ovo zbog slobode medija i tako toga, nego da stavimo u neki opseg brojeve, da ne pisemo od 2k do milion)

                        A kao sto vidimo 15x vise ljudi (7,500 kako tvrdi MUP) tada sigurno nije bilo. E sada opet kazem ne znam tacne brojeve, pa ne znam da li da verujem predsedniku, a tadasnjem potpredsedniku SNS koji prica o velikim ciframa (koliko ljudi staje na taj prostor), ljudima sa twittera ili Wolfu koji prica o mnogo manjim (sto bi se onda primenilo na oba skupa), ali oci da uporedim imam.
                        Last edited by colchonero; 13-04-19, 22:58.

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Pa ja da sam opozicija nikad ne bih preuzeo vlast u ovom trenutku kada se lomi pitanje Kosova. Pustio bih Psiha da se pece na tihoj vatri, sa jedne strane 1 od 5 miliona, sa druge strane Merkel i kompanija.
                            Meni se isto svidja ova pozicija..iz tog ugla. Ipak, svaki dan sto je na slobodi je minus za demokratiju i pravo u Srbiji. Nije stvar da samo padne sa vlasti, vec i da odgovaraju za zlodela

                            Variraju cifre, ali ove od 7 i 15 nemaju veze..sa zivotom
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Meni broj kao broj iskreno nije toliko bitan, samo ne znam da li sam tuzan, u neverici, ili mi je smesno da isti covek pre 8 godina prica za relativno slicne skupove po brojnosti (u 10% mozda) da je bilo 120k a da je danas bilo 7,5k.
                              Last edited by colchonero; 13-04-19, 23:11.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Evo da zavrsim sto se tice danasnjeg dana, opet o poredjenju. Evo slika 5.2.2011. sa najveceg mitinga SNS. Slika je sa njihovog sajta licno i hteo sam da budem max. objektivan da ne bude i tada neka isecena slika ili los ugao kao sto to rade tabloidi danas. Znaci njihov sajt, a ima i bezbroj snimaka na YT i poredjenje sa danasnjom.



                                Moze se prilicno lepo uporediti pomocu drveca, udaljenosti ljudi od konja i po jos cemu. Vrlo je moguce, pa cak i verovatno da je tada bilo vise ljudi, ali evo sada zackoljice glavne. "Potpredsednik SNS Aleksandar Vučić rekao je na početku da se 120.000 ljudi okupilo u centru Beograda." Blic je inace tada objavio 100k sa jos par, vecina medija napisala desetine hiljada. Znaci smanjili ali ipak se pricalo o velikom broju (ne pricam ovo zbog slobode medija i tako toga, nego da stavimo u neki opseg brojeve, da ne pisemo od 2k do milion)

                                A kao sto vidimo 15x vise ljudi (7,500 kako tvrdi MUP) tada sigurno nije bilo. E sada opet kazem ne znam tacne brojeve, pa ne znam da li da verujem predsedniku, a tadasnjem potpredsedniku SNS koji prica o velikim ciframa (koliko ljudi staje na taj prostor), ljudima sa twittera ili Wolfu koji prica o mnogo manjim (sto bi se onda primenilo na oba skupa), ali oci da uporedim imam.
                                Evo ga snimak tog mitinga SNS-a i cini mi se ipak da je tada bilo vise ljudi nego danas mada je prica ista samo su akteri razliciti.

                                Comment

                                Working...
                                X