Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Prigrabio je i on svoj deo, taj deo je golem, lova do krova. Njemu se u vreme Đinđića u DS-u podsmevali, služio im za zafrkanciju, tu je bio samo zbog oca. Oduvek se ponašao kao balavac, takav je bio i dok je predsednikovao. U jednom trenutku postojala je opasnot da fijukne, to bi se i desilo da je ostao na vlasti.
    Ni danas nije bolje..Zivo me zanima da li ce iko ikada odgovarati
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Micko je genije

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Srećna svima 7528. godina.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Srećna svima 7528. godina.
          got zeyn mit ir
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Tako je Ziko, odlicno razmisljas. A jesi li izracunao koliko ti je uzeo ovaj zlotvor od penzije do sada?

            I savet mali... ne gledaj vesti, aman
            Гледам вести и умирем од смеха... Батаљон жена блокирало улаз и сви у глас вичу "фашисто", падају у несвест и саме се гуше у гужви, док Обрадовић стоји мирно и посматра... а у вестима," ето напао жене"... сад очекујем да на протесте иду само жене из опозиције па нека креште једне на друге, ха ха ха ...ау каква лакрдија!
            sigpic

            Comment


            • Slabo ljudi veruju u moc medija.Danas moj drug kojije stvarno politicki neopredeljen je rekao da je Bosko fasista...znajuci njega, ja ga pitam,a sta po tebi znaci rec fasista i zasto je? Mumlao je tipaajd reci ti, i onda rekao pa napadao je i zene itd....

              Nazalost njegovo je da su svi isti i da ga to ne zanima...da gleda svoj posao i da je to to...Mislim mi pricamo otvoreno ali eto, tako razmisljaju neki neopredeljeni, zamislite onda sta njegovi misle....

              Sergej narkoman, Jankovic, ubica..Jeremicu zena najveci narkodiler na Balkanu i korumpiran, Djilas tajkun itd..To u poptunosti veruju ljudi u Srbiji, a kazem Vam, oni za te neporedeljene, i relativno nezadovoljne izjednacavaju opoziciju i poziciju..ovde su se ljudi usrali da i to sto malo imaju,da ce im uzeti...ako nesto lose kazu ili urade...

              Sve u svemu, ostajem u onoj mojoj teriji da smo glupi ko #####. I to Vam je to...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Jeremicu zena najveci narkodiler na Balkanu
                Kad se setim ovoga
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Sve u svemu, ostajem u onoj mojoj teriji da smo glupi ko #####. I to Vam je to...
                  To je to, samo sto ranije vlasti nisu mogle da procene koliko tacno smo glupi, odnosno do koje granice mogu da vladaju. Ipak, socijalni inzenjering je napredovao proteklih godina i tacno se zna kako ce masa odreagovati na odredjene akcije vladajuce stranke. Mnogo je lakse odraditi kalkulacije, svesti rizik na minimum, lakse se gadja ciljna grupa na izborima.

                  Napravili su korak napred, poznaju nas bolje nego ikada, a sada je red na nas da mi napravimo sledeci korak, tj da se osvestimo. Ali to ce ici malo teze i sporije...

                  Zato je besmisleno brinuti o vlasti. Uzivajmo u lepim stvarima koje Srbija daje, ostavimo se rasprava o Djilasu, Vucicu, Obradovicu jer nas zivot vredi vise od toga. Nista se ne moze promeniti ni protestima, ni raspravama, ako oteramo ove, doci ce isti, necemo osetiti veliku razliku sto se finansija tice, ne znam ko u to moze verovati. Ali moze se promeniti sopstveni ugao posmatranja, sto je prvi korak ka osvescivanju.

                  A kada narod postane svesniji, socijalni inzenjering im nece biti mnogo od pomoci jer covekov um prestaje da radi po primitivnim obrascima koji se lako daju prepoznati, pa ce se izborne kampanje voditi vise ka smislenim i logicnim pojasnjenjima koje ce narod obradjivati po svojim mozgovima, bez bombardovanja ciljne grupe odabranim izjavama za koje vise nece znati kakve reakcije bi mogle da izazovu.

                  Drze nas pod konac, koji je u isto vreme tanak, slab i veoma siguran. Malo je potrebno da se oslobodimo, samo treba malcice ka sebi da pogledamo, ali se to ispostavlja kao veoma teska stvar za uciniti.

                  Comment


                  • misliš na lepe stvari koje oni uništavaju. Prirodu reke itd itd
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        To je to, samo sto ranije vlasti nisu mogle da procene koliko tacno smo glupi, odnosno do koje granice mogu da vladaju. Ipak, socijalni inzenjering je napredovao proteklih godina i tacno se zna kako ce masa odreagovati na odredjene akcije vladajuce stranke. Mnogo je lakse odraditi kalkulacije, svesti rizik na minimum, lakse se gadja ciljna grupa na izborima.

                        Napravili su korak napred, poznaju nas bolje nego ikada, a sada je red na nas da mi napravimo sledeci korak, tj da se osvestimo. Ali to ce ici malo teze i sporije...

                        Zato je besmisleno brinuti o vlasti. Uzivajmo u lepim stvarima koje Srbija daje, ostavimo se rasprava o Djilasu, Vucicu, Obradovicu jer nas zivot vredi vise od toga. Nista se ne moze promeniti ni protestima, ni raspravama, ako oteramo ove, doci ce isti, necemo osetiti veliku razliku sto se finansija tice, ne znam ko u to moze verovati. Ali moze se promeniti sopstveni ugao posmatranja, sto je prvi korak ka osvescivanju.

                        A kada narod postane svesniji, socijalni inzenjering im nece biti mnogo od pomoci jer covekov um prestaje da radi po primitivnim obrascima koji se lako daju prepoznati, pa ce se izborne kampanje voditi vise ka smislenim i logicnim pojasnjenjima koje ce narod obradjivati po svojim mozgovima, bez bombardovanja ciljne grupe odabranim izjavama za koje vise nece znati kakve reakcije bi mogle da izazovu.

                        Drze nas pod konac, koji je u isto vreme tanak, slab i veoma siguran. Malo je potrebno da se oslobodimo, samo treba malcice ka sebi da pogledamo, ali se to ispostavlja kao veoma teska stvar za uciniti.
                        Hebe mi se za 1,2,3..Hocu normalnu drzavu..a ne ovo zatrovano seme sto zanju svaki dan....Da ne branim opoziciju, imaju svojih mana poprilicno velikih, ali ovakva stokanije vladala Srbijom nikada.

                        Volim svoju zemlju i ne zelim da je napustim, bar ne bez borbe..da znam da sam dao sve...Na ova sranja mogu ostati imuni samo ljudi koji nemaju obraza..Ne radi se ko ce doci na vlast, naroda moraju da se plase..a ne da se mi plasimo njih...Pola naroda se usralo u gace....

                        Ako se sad povucemo, proci ce godine kad cemo imati priliku da nas se ponovo plase...

                        Narod moze biti samo gori, posto ce step by step ljudi otici..Zivim dobro, stan,posao itd..nezavinso od drzave...ali ovu sodomu i gomoru sa debilima ne mogu i necu da dozvolim..glupom coveku i ljudima ne mozemo ostaviti zemlju u imanet..i TACKA!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ma mi smo kurac obični od naroda. Prodane duše i izdajice, na 10 izdajnika dodje jedan junak koji bude junak svetskog kova. Menjali smo i veru kroz istoriju, i nacionalnost i sve.

                          1903. zaboden pretposlednji a 1945. poslednji ekser u kovčeg Srbije. Mirno spavaj i počivaju miru.

                          U Repbulici Srbiji živi 30% Srba 30% Jugoslovena i 40% glibavih idiota kojima za sendvič možeš narediti i ko da budu i šta da rade. Jebi si takvi državu d

                          Comment


                          • Odnos Srba i Jugoslovena je 10:1.
                            Među ovima koji se danas junače po ulicama, glavešine žele samo fotelju, a 80% naroda na ulicama želi sendvič!

                            I sve je to normalno. I u drugim zemljama je tako.

                            Ono što na svijetu ne postoji je potreba našeg vožda da se osjeti superiornim u svemu, pa se okružio debilima, ministar Vojske, Policije, Finansija (ko se sjeća mlađanog Krstića), Koridori Srbije, Ministarka za Playboy...

                            Dačić svakako nije debil, ali na poziciji Spoljnih poslova upotrebljiv je jednako koliko i debil.

                            Tu su naravno i oni drugačiji, koji su zaduženi da voždu obezbjede finansije Mali, Bata Gaša, Vesić,...

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Neverovatno je sta ovaj Goebels/Mitrovic radi i na sta mu lici informativni program...Mislim, razumem ja, dete ti je oslobodjeno optuzbi za ubistvo pa moras nekako da vratis uslugu...ali ovo se granici sa Severnom Korejom...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Dijete mu je uskraćeno za zatvorsko španovanje bar 2-3 godine, a bogami i on sam za nekih 5 zbog svoje "predozirane" drugarice...

                                Taj će da uradi bukvalno sve što mu traže, a uradiće to čak i preventivno. Prije nego se gazda i sam sjeti.

                                Ovakva ljudska govna nikako ne smiju biti amjestirana, ali...

                                Samo pratite. Kada Željko ljiga promjeni stranu tada je stvarno gotovo sa režimom.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X