Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je Predsedniku rodjendan...dobio je psa...zove se Pako
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Eto, a da si prihvatila bar jedan Vladanov predlog onomad [emoji38] sve bi ovo bilo nevazno[emoji23]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • ubise me svi od zezanja
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Vladan ispade njezni emotivac.
          Od forumskog alfa muzijaka do osjetljive krhke pahuljice koja potencijalno slusa Sasu Kovacevica
          Sta fali Kovacevic Sasi?
          Kovacevic Sasa pravi opasno kvalitetnu muziku.

          Ali sto se tice muskih volaka sa ovih prostora u pop rok zanru ..... pa i nekom malo vise komercijalnom zna se ko je OTAC.
          Ovaj ovde sa mog avatara.
          Last edited by Sandugp; 05-03-19, 11:54.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ima i danas odlicnih interpretatora, ali po pravilu starije muzike, jer tada se jos uvek pravila ona dobra, ova danasnja je budibog na sta lici.
            Ne kazem da nema izuzetaka, ali bas, bas na kasicicu.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sve je stvar ukusa.
              Ne postoji losa ili dobra muzika, svako je dozivljava drugacije. Npr ovde se ranije mnogo slusao domaci dance 90ih koji nit ima neku muzikalnost nit tematiku nit produkciju, ali se ljudima svidjalo.


              Moderna pop muzika dize standarde produkcije, mixing i mastering su na mnogo visem nivou nego nekada. Recimo domaci rok koji je bio popularan, po muzikalnosti i produkciji ne moze ni prici danasnjoj stranoj pop muzici, ali nekome jednostavno vise prija taj zvuk. Pa i ovi Buba i Jalo kidaju sto se produkcije tice.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sta fali Kovacevic Sasi?
                Kovacevic Sasa pravi opasno kvalitetnu muziku.
                .
                A nisam neki fan njegov iskreno,ali nisam spomenuo njegovu muziku u tom kontekstu,nisam aludirao na kvalitet nego vise na stil.Neko to voli,ja postujem.
                Sto se mene tice neka slusa ko sta hoce,a posto se vec pricalo o evroviziji,tamo je najmanji problem sam kvalitet pjesama,vise je problem sve drugo vezano za tu manifestaciju.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Danas je Predsedniku rodjendan...dobio je psa...zove se Pako
                  Gde sarplanincu ime Pako?
                  Onaj tvoj "crnja" ima da te ujede kad mu saopstis ovu vest.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Cujes dala dzukeli ime Pako,a ne no Kasandra.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Gde sarplanincu ime Pako?
                      Onaj tvoj "crnja" ima da te ujede kad mu saopstis ovu vest.
                      Ne znam kako to da mu saopstim
                      a ubedljivo najlepse ime ima, jos je i retko...
                      sto mu nije dao ime Reks ili tako nesto
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Možda nas čita?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Od svih tih pesama sam jedino upamtio onu sto se dernja "Aritmija", ovih ostalih se i ne secam. Toliko o njima.

                          Samo takmicenje je postalo besmisleno ne zato sto "nasi" ne mogu da ostvare nista vise od nekog 19. mesta, nego zato sto bodovi naprosto ne odgovaraju realnosti. Razumem da su nekoga "Lordi" sokirali pa su zato dobili onoliko bodova, razumem da je Rybak imao originalan nastup, ali Jamala, Conchita, Sobral, ona debela Izraelka, pa to je bilo ubedljivo prvo samo zato sto "imaju poruku i lobi".

                          One dve sto su dobile najveci broj glasova su takodje imale najvise marketinga i reklamiranja, cim sam ja samo za njih procitao na b92 to znaci da su se itekako reklamirale. Pogotovo mi je bljutavo bilo "nasa poruka je protiv nasilja nad zenama", ama dosta vise sa porukama, daj da ocenjujemo pesme na osnovu kvaliteta melodije i izvodjenja.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ribak bi onaj Norvezanin? Fairy Tale? Opasna pesma, meni se bas svidela. Mislim da je to bilo najdominantnije osvajanje Eurosonga ikada. Najvise poena ubedljivo bata dobio.... Prekucso sto se glasova tice.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sad cujem ovog u crvenim cipelama, pa ovo je besraman plagijat one francuskinje (ne mogu se tacno setiti u trenutku) sto se pre nikoliko godina non stop vrtela na radiju
                              Last edited by s_hyperion; 06-03-19, 11:16.

                              Comment


                              • Ove pesme

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X