Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi treba da skapiraju da ne postoji idealan kandidat i da sa rodjenom majkom ne mozes oko svega da se slozis a kamoli sa politicarima. Ne treba traziti dlaku u jajetu opoziciji jer nije trenutak. Od ovih 5 koji su stvarno protiv njega, svako moze jednog da odabere. Posle kad odu fasisti moze da se diskutuje o programima, idealima i ostalim sranjima.
    sigpic

    Comment


    • Kakvi su samo manipulativni mehanizmi ova istrazivanja, pa ja ne verujem . Sve se radi samo da bi se smanjila izlaznost. Pa je tako mali Alek na 50+, a Beli je drugi . Ide se na to da svako ko nije pobornik sendvica odustane od ideje da izadje na izbore jer i ako bude drugog kruga po ovako predstavljenoj istrazivackoj slici, u njemu ce biti Beli koji se iz sprdnje kandidovao . Sva sreca pa postoje nepotkupljivi analiticari koji ce ukazati na ove farse

      Comment


      • Originally posted by princara View Post
        Kakvi su samo manipulativni mehanizmi ova istrazivanja, pa ja ne verujem . Sve se radi samo da bi se smanjila izlaznost. Pa je tako mali Alek na 50+, a Beli je drugi . Ide se na to da svako ko nije pobornik sendvica odustane od ideje da izadje na izbore jer i ako bude drugog kruga po ovako predstavljenoj istrazivackoj slici, u njemu ce biti Beli koji se iz sprdnje kandidovao . Sva sreca pa postoje nepotkupljivi analiticari koji ce ukazati na ove farse
        Prodo si se propagandi, nemoj nas ovdje farbat.


        Istrazivanja su uvijek bila namjestena i uvijek ce biti namjestena, cisto ce da over-sample odredjenu demografiju da dobiju zeljeni rezultat, jer ih rade unazad.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nevermind...

          Last edited by Vanja #66; 21-03-17, 19:41.

          Comment


          • Originally posted by Casiraghi View Post
            Ljudi treba da skapiraju da ne postoji idealan kandidat i da sa rodjenom majkom ne mozes oko svega da se slozis a kamoli sa politicarima. Ne treba traziti dlaku u jajetu opoziciji jer nije trenutak. Od ovih 5 koji su stvarno protiv njega, svako moze jednog da odabere. Posle kad odu fasisti moze da se diskutuje o programima, idealima i ostalim sranjima.
            Суштина свега. Ако изгуби на овим изборима, готови су. Касније ћемо лако.

            Comment


            • Koji si broj Princoni da znam šta da zaokružim
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                Суштина свега. Ако изгуби на овим изборима, готови су. Касније ћемо лако.
                Sustina je u tome da on ne moze izgubiti ove izbore. Nije on iznad 50%, tu je negde od 40-45%, sto je opet vise nego dovoljno. Opozicija nije jedinstvena, sve vec notorni lopovi I lazovi. Narod nece izaci masovno, tako da njegove sanse rastu.

                Kupovina glasova za paket mesnih proizvoda, popravke po kuci, namestaju interfon na zgradi...
                Deset puta su mi vec bili na vratima I molili da im dam glas.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Sustina je u tome da on ne moze izgubiti ove izbore. Nije on iznad 50%, tu je negde od 40-45%, sto je opet vise nego dovoljno. Opozicija nije jedinstvena, sve vec notorni lopovi I lazovi. Narod nece izaci masovno, tako da njegove sanse rastu.

                  Kupovina glasova za paket mesnih proizvoda, popravke po kuci, namestaju interfon na zgradi...
                  Deset puta su mi vec bili na vratima I molili da im dam glas.
                  Zašto meni ne dođu pa ja bre molim boga da mi sendvičar dođe što u kafić što kući pa odma bi pustio kerove na njega života mi
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Koji si broj Princoni da znam šta da zaokružim
                    Broj 4. Wenger style
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Broj 4. Wenger style
                      Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite maliajnstajn opet.


                      Ua forume Ko nam je redni broj 4 ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Potrosio si crvenu farbu na Kokelana ccc
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Sustina je u tome da on ne moze izgubiti ove izbore. Nije on iznad 50%, tu je negde od 40-45%, sto je opet vise nego dovoljno. Opozicija nije jedinstvena, sve vec notorni lopovi I lazovi. Narod nece izaci masovno, tako da njegove sanse rastu.

                          Kupovina glasova za paket mesnih proizvoda, popravke po kuci, namestaju interfon na zgradi...
                          Deset puta su mi vec bili na vratima I molili da im dam glas.
                          Ali imaš drugi krug u tom scenariju gde će cela opozicija, izuzev Šešelja, urgirati svojim glasačima da glasaju protiv malog Aleka.

                          Poenta priče je na drugoj strani, a to je da kod god dođe biće isto sranje. Evo ja pamtim tri vlasti, SPS, DOS i sada SNS....jedino ko je dobro živeo u istima je vladajuća struktura, a sirotinja je bila sirotinja, tako da i ako neko dođe umesto malog Aleka ostaće sve na starom.

                          Comment


                          • Haha Radulović broj 4 , vidim u fino si se društo uhvatio Princareviću

                            Mislio sam da te uzelenim malo Aki
                            Last edited by Lord Gangarić; 21-03-17, 20:04.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ja bih glasao za princaru, nama treba konstantnost a ne instant rezultati. Eto da budemo u top 4 Balkanske zemlje po snazi privrede ja zadovoljan.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ali imaš drugi krug u tom scenariju gde će cela opozicija, izuzev Šešelja, urgirati svojim glasačima da glasaju protiv malog Aleka.

                                Poenta priče je na drugoj strani, a to je da kod god dođe biće isto sranje. Evo ja pamtim tri vlasti, SPS, DOS i sada SNS....jedino ko je dobro živeo u istima je vladajuća struktura, a sirotinja je bila sirotinja, tako da i ako neko dođe umesto malog Aleka ostaće sve na starom.
                                Poenta price je da je ovo najgore sranje od svih sranja do sada.
                                Ti si malo stariji od mene ali se I ja vrlo dobro secam SPS-a i DoS-a.
                                Niko nije valjao ali su ovi najgori, to je sustina.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X