Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne budite neozbiljni, Miroljub ce da snosi odgovornost koliko i ostali u Srbiji kada sjebu. Cisto sumnjam da ce se na njemu sprovoditi selektivna pravda.U nekom zdravom sistemu bi postojala licna odgovornost pojedinca, ovo ce u najboljem slucaju da bude neuspesan lov na vestice. Ali pre svega krivi su ljudi koji veruju svakakvim ljudima.

    Kapiram da svako ko koristi mozak bi Miroljuba shvatio tragikomicno kako i treba da bude. Covek je oduvek imao kontroverzne stavove i ljudi koji ne spoznaju to su u ogromnom problemu, posledice toga vidimo.
    Last edited by Ricma; 24-01-19, 12:32.

    Comment


    • Meni kod njega nije problem što ima drugačije mišljenje i stavove od većine, većina je uvek bila glupa, problem je što su ti stavovi katastrofa, što on ne širi ljubav kao pravi hršćanin nego poziva na kamenovanje.

      Nisi ti Bog da odredjujes ko može da živi. Baš je ovako i opisano za ova vremena da će biti mnogih koji će kao predavati Božiju reč a koristiti to u lične svrhe i za samopromociju.

      A za te ljude koji su išli kod Miroljuba, šta reći.

      Eto i alternativnu medicinu je ogadio ljudima. Sada samo jer je on šarlatan ljudi će po difoltu misliti da je alternativna medicina sranje.

      To koliko štete takvi tipovi nanonse nekim zdravim idejama, to nije istina.

      Dovoljna je jedna takva dijabola kao Miroljub da posle ništa alternativno ne možeš da propagiraš jer ga je takav retard propagirao.

      Comment


      • Skoro je bio gost u Beogradskoj hronici, covek koji se bavi sektama. Tada je rekao da postoje 4 izraza, spasenje, isceljenje i jos dva sinonima, zaboravio sam, ako dolaze od nekoga ko nije doktor, svesteno lice, u krajnosti psiholog, to treba normalnom coveku da bude uzbuna.. Ovaj lik je klasicni primer.

        Comment


        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Mark0 View Post
            Skoro je bio gost u Beogradskoj hronici, covek koji se bavi sektama. Tada je rekao da postoje 4 izraza, spasenje, isceljenje i jos dva sinonima, zaboravio sam, ako dolaze od nekoga ko nije doktor, svesteno lice, u krajnosti psiholog, to treba normalnom coveku da bude uzbuna.. Ovaj lik je klasicni primer.
            Ma i to je po meni budalaština. Ne mislim za sve doktore i branše, ali za dosta njih. Jer oni ne razmišljaju o tome šta primenjuju već samo primenjuju.

            Meni je smešno kada neko pomene gej lobi i kao to je realno svuda, a niko da poveruje u lobi farmakomafije. To su narcotraficantes legalni.

            Isto i za sveštenike, to je najgori predlog. Bog je ostavio to narodu da čita i uči na svim jezicima a ne neki sveštenici koji su obično fariseji obučeni u svešteničku uniformu propovedaju Božiju reč. Oni je mogu propovedati bez titule i biti uvaženi kao vernici kao takvi, a ne po titulu.

            Poštovati reč nekog sveštenika i slušati ga a on se sam ne pridržava učenja koje propagira.

            Jedino psiholozi, to je ok i tu nema interesa za manipulaciju uglavnom. Bar ne profitnog i ovog farisejskog manipulacijskog.

            Sekta je širok pojam i veliki problem ali ja bih to formulisao ovako ... Neko ko se bavi medicinom, neko ko je obrazovan, ukoliko je uočio puteve farmakomafije i ono što šteti čoveku, po meni ne zaslužuje da bude odmah diskreditovan.

            Isto kao istoričari koji rade alternativnu istoriju.

            Zato sam spomenuo ljude u SAD koji imaju završenu medicinu i pričaju o načinima ishrane van tog lažnog sistema koji "leči" dijabetičare a njih sve više.

            Znači to nije laik Miroljub Petrović, to je čovek sa završenom medicinom na prestižnom fakultetu koji je rekao "ovo nema logike" i krenuo u istraživnaja.

            Ne treba nužno osuditi nekoga ko zastupa nešto van zvaničnoh okvira, UKOLIKO je u tematici, ne mogu ja pričati o medicini.

            Comment


            • Druga stvar, to je njigov indivudualni izbor da odu kod Miroljuba, ne možeš sada da se žališ. Ne spasu ni bolnice sve pacijente.

              Ja ne kažem da je priča prenaduvana, ali majku mu, malo lične odgovornosti. "Obećao mi" "Verovali smo"... Da se za to kažnjava, bilo bi pola Srbije u zatvoru, od lekara do političara.

              I dok političara moraš nekoga izabrati, ako baš izabereš Miroljuba dobrovoljno, onda ćuti i preuzmi odgovornost. Brata ti neće vratiti ništa. Niko vas nije terao da idete kod njega.

              To je isto kao kada ljudi idu kod vračara pa im ove obećavaju, šta će posle, da ih tuže? Meni je jako krivo svakog čoveka i tih ljudi ali jednostavno tvoj lični izbor je otići kod Miroljuba isto kao što je nečiji da uzima heroin i umre posle odredjenog vremena.

              Comment


              • Kod mene ima jedan lik koji i ne krije da se sprda sa ljudima da je vidovit i to mi znamo, ali ljudi koji dolaze iz cele Srbije kod njega pojma nemaju da to što lupa na tavanu nije njegova pokojna majka nego komšija.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Sta je bre ovo?

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pa ako nije neka parodija, onda ih zlostavlja licno sns. Bar budala ovde na svakom cosku
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Doobra ova sto drzi transparent, ned`o Bog da ti opali samar - i praunuci bi ti mucali.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • kao preruseni Vucic
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment




                        • Comment


                          • Pa mi nismo ni banana drzava,u nekoj evropskoj instituciji interese Srbije brani zena koja ne zna engleski jezik,sad procitah u novinama,kazu tarzanski engleski govori ali ona ni sama ne zna sta je to htela da kaze na tom njenom jeziku.Pa zar taj SNS nema clanova koji govore bar neki strani jezik,ne mogu da verujem sta rade,pa to je isto kao i da su poslali majmuna da nas predstavlja,podjednako moze da prica takav engleski jezik i da ga niko ne razume kao i ovu zenu sto niko ne moze da razume.

                            Comment


                            • Svidja mi se kako Uros razmislja.

                              Da nije nacionalista i hardcore Zvezdas, vodio bih ga na pivo. A pijem pivo tipa jednom u mesec dana.

                              Mada sve se nadam da ce ga to proci i da ce postati liberal i da ce da prosiri svoje vidike.
                              Last edited by Ricma; 25-01-19, 12:13.

                              Comment


                              • Spoiler
                                Ja sam liberal ceo život, i nisam nacionalista uopšte samo nisam za apriori keženje drugim balkanskim narodima. To ti je isto kao kada biraš društvo. Malo mi je muka od tih jugo ideja, uvek se bolje slažem sa Hrvatom koji je patriota nego Srbinom jugonostalgičarem. Čak može dobro zezanje i da padne.

                                To sam isto primetio i kod nekih sportista i drugih ljudi koji su velike patriote da se super slažu medjusobno.

                                Tako da ti nisam ja neki nacionalista, ja sam samo neko ko se vodi činjenicama.

                                A činjenice su sledeće, ovi narodi ovde su često ratovali, nebitno ko je kriv bilo je uvek žrtava, malo je licemerno keziti se i bratimiti se na 20 godina pa se posle klati. Ja mogu imati individualno poznanika online ili uživo i možemo se šaliti, Bože pa ljudi smo, ali javno ispirati narodu mozak, da su ih neki političari posvadjali to je nonsens.

                                Nonsens je jer čim tebe neko toliko puta posvadja, narodi se mrze. Ili se mrze ili imaju potencijal da se mrze.
                                A to je zbog religijske izdeljenosti jedino i isključivo. I nije to fenomen samo na Balkanu.
                                Ovo sam rekao jednom i na fakultetu i ljudi su skočili kao narodi se ne mrze, a onda je profesor stara kajla rekao, da, ne mrzimo se mi, a zaidjite po prigradskim naseljima, manjim mestima... Obrazovani i urbani ljudi često imaju pogrešnu percepciju da se niko ne mrzi. Ili da se ljudi ne vole, mrzeti je malo grubo. Ne treba dakle stvarati iluzije. Anonimnom anketom u mestima oko Splits, oko Beograda, i manjim mestima, videla bi se netrpeljivost i te kako.

                                Što ne znači da treba mrzeti nekoga, ali ne znači ni da se treba nešto bratimiti. Nisam brat ni sa komšijama iz zgrade. Dobar dan komšija, treba nešto da se iznese ispred, prijatan dan, hvala dovidjenja. Bez tog lažnog bratimljenja, a ovamo komšiji gledaš kako da otkočiš lift da se sruši.


                                Ja bih ti rado dokazao da nisam nacionalista, da oženim Maju Bajamić, može Mrki da mi sredi upoznavanje, sad je ona u ZG.

                                Comment

                                Working...
                                X