Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ja bih ipak da budem jedna srecna baba koja i dalje uziva



    Puna saveta za omlaTinu...


    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Fuj! Menjaj vise taj gif
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Fuj! Menjaj vise taj gif
        Dobro, de....

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Svaki klinac sa 10 godina prica, cita i izgovara bolje engleski. Kako se ovi ljudi blamiraju na svakom koraku, pa ovo je strasno.. Tarzanstina!

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Verišn komišn

            Last edited by Constantin; 23-01-19, 19:09.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Don`t mix frogs and grandmothers
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Krenucu sa Zolinim predlogom(musli), samo u pocetku necu mix nego cu uzeti robnu marku pa cu kasnije videti gde cu da pravim korekcije posto mi je trenutno mrsko da se puno cimam na poslu. Za pocetak dobro je da sam se setio da nesto menjam.

                Comment


                • Ma kakve robne marke. To secera ima koliko hoces, i ko zna cega sve, napravi sam, prosto je
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Krenucu sa Zolinim predlogom(musli), samo u pocetku necu mix nego cu uzeti robnu marku pa cu kasnije videti gde cu da pravim korekcije posto mi je trenutno mrsko da se puno cimam na poslu. Za pocetak dobro je da sam se setio da nesto menjam.
                    U pravu je Olja što se tiče robne marke. Stavljaju sve i svašta u to. Ako imaš prostor na poslu gde možeš da staviš sve sastojke, to ti još više olakšava celu stvar. Odeš u zdravu hranu i kupiš sastojke i bukvalno ti svi stanu u jednu kesu.

                    Baza ti je neka vrsta pahuljica. U mom slučaju su ovsene i ražane. Oni su osnova obroka.
                    Njima dodaješ tečnost, jer bez nje ne bi mogao da jedeš pahuljice. Ja ti predlažem da probaš i sa jogurtom i sa mlekom. Pa vidi šta ti više leži. Možeš i sa vodom, ali onda ti treba ringla da bi pahuljice i voda proključali.
                    Ima ljudi kojima kad to sve smutiš jednostavno se ne sviđa ukus. Previše je suv i slično.
                    Moj ti je savet da dodaš malo orašastih plodova. Ja lično dodajem malo orasa. Ima ljudi koji dodaju npr. suvo voće. Ima i ljudi koji dodaju razne začine(Ja lično probao cimet, đumbir i anis).

                    Suština je da ne možeš da pogrešiš. Samo je potrebno da nađeš ukus koji ti se sviđa.

                    I da, pošto je to tebi neki međuobrok, nemoj preterivati. Pronađi balansiran miks.

                    Ali za početak je stvarno dobro što si odlučio nešto da promeniš. Svaka čast! Sad samo ostani uporan, nemoj da odustaneš.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ovsene ali ne svaki dan i mlevene obavezno..Sa badem mlekom a mozes staviti i voca pored ili u..plus nesto orasasto. Dobro za rad creva.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ala je napadalo.....
                        A putarima "pozdravljam" prvih 5 redova na sa`rani za "ociscene" ulice.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ala je napadalo.....
                          A putarima "pozdravljam" prvih 5 redova na sa`rani za "ociscene" ulice.
                          Verovatno ne ciste dok pada, a pocelo je da pada od sinoc .... Tako da kada stane "snezic" ocekuj putare
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ko lud da radi kad pada sneg napolju
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ja, zemce.
                              Nagledah se okretanja po Avalskom jutros samo tako: ko god pokusa da doda gas - ode u jendek pored puta. Vozi 20 na sat, psuj putare i drzi rastojanje od onu budalu ispred tebe.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Ja, zemce.
                                Nagledah se okretanja po Avalskom jutros samo tako: ko god pokusa da doda gas - ode u jendek pored puta. Vozi 20 na sat, psuj putare i drzi rastojanje od onu budalu ispred tebe.
                                Da mi se do preksutra to sredi....moram do "električara-banderaša"......Tišina tamo !!!!
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X