Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neosvojiva*

    Pada Doboj komotno ....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Neosvojiva,upravu si ,padamo mi vec 10 godina,al nikako da padnemo
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Nikada do sada se niste susreli sa Maricem. Jak je kao crna zemlja, cak i mocna Crna Guja ce mu se tesko (ako ikako) odupreti.
        U svakom slucaju bice to okrsaj za pamcenje.
        Maric favorit naravno - i to poprilican, jedino sto igra na gostujucem terenu.
        Last edited by Sandugp; 13-03-17, 10:06.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Neosvojiva*

          Pada Doboj komotno ....
          E moj imenjače tako je Wada govorio pa evo dan danas o njemu ni traga ni glasa .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Verujem u Marica, i njegove sposobnosti
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ljudi, manite se sad Parica i ostalih tmurnih tema, bio bih vam veoma zahvalan za jedan info.
              Kupovao neko tehniku u Madjarskoj?
              Ako jeste je l' znate koja prodavnica vraca pdv? Konkretno, treba da kupim laptop, macbook pro je u pitanju. Nasao sam macbookstore.hu gde su cene vec poprilicno jeftinije i sad kad sam ih pozvao, na nekom njihovom jadnom engleskom se sporazumeli jedva i skontah da ne rade tax refund.

              Naravno, znam za istyle.eu, ali to imam i u Beogradu sa istim cenama gde razlika u pdvu dodje me put u Madjarsku, a i gle cuda, premium reseller ima najslabiji izbor konfiguracija.

              Hrvatska, Rumunija, Ceska, sve dolazi u obzir.
              Last edited by Black Mamba 24; 13-03-17, 18:19.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Ti ne ukapira sta gore napisah.
                Neka ti limar objasni .


                Pazi sta pricas, da ne dobijes porciju koja je karakteristicna za damu sumnjivog morala koja se mota oko Kacke petlje.
                Last edited by Ricma; 13-03-17, 17:40.

                Comment


                • Ne smaraj, obratio sam se ozbiljnim ljudima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pitaj na benchmarku, sosone.Tamo ces pre dobiti odgovor nego ovde.

                    Comment


                    • I na ovom forumu sam jedva, tek tamo da se registrujem, a znam da ovde ima iskusnih.
                      sigpic

                      Comment


                      • U Segedinu imaš 2 ozbiljnije radnje, ali ne kao odeš tamo i kupiš, već preko sajta naručiš da ti tamo stigne (malo ima robe u tim radnjama)...a problem je što oni slabo barataju nekim stranim jezikom, odnosno engleskim, valjda misle da je mađarski svetski jezik, nemam pojma. Saću da ti pišem malo detaljnije.. što si nestrpljiv za ostale gradove/države ne znam.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          U Segedinu imaš 2 ozbiljnije radnje, ali ne kao odeš tamo i kupiš, već preko sajta naručiš da ti tamo stigne (malo ima robe u tim radnjama)...a problem je što oni slabo barataju nekim stranim jezikom, odnosno engleskim, valjda misle da je mađarski svetski jezik, nemam pojma. Saću da ti pišem malo detaljnije.. što si nestrpljiv za ostale gradove/države ne znam.
                          Treba mi sto pre, mislio sam u petak/subotu da idem tamo. (jbg Paricu ne mozemo na kej )
                          A ako pronadjem mesto kupovine, treba i prevoz da obezbedim, ne mogu radnim danima ici, a nisam bas ni u prilici da cekam jos jedan vikend.
                          Sto se Madjarske tice, planirao sam u Budimpestu, ali ok je i Segedin ako bi bilo to sto trazim tu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nego Pariću ne pametuj već "doturi" čoveku koji evrić da se nađe. Kakav je ovaj svet danas, i posle nam AV kriv....

                            Comment


                            • I da, ako je neko odsedao u nekom hotelu, moze i to da preporuci.
                              Paricu, hoces sa mnom?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Treba mi sto pre, mislio sam u petak/subotu da idem tamo. (jbg Paricu ne mozemo na kej )
                                A ako pronadjem mesto kupovine, treba i prevoz da obezbedim, ne mogu radnim danima ici, a nisam bas ni u prilici da cekam jos jedan vikend.
                                Sto se Madjarske tice, planirao sam u Budimpestu, ali ok je i Segedin ako bi bilo to sto trazim tu.
                                Ne verujem da za tako kratko vreme (pod uslovom da večeras pronadješ šta ti treba) možeš da naručiš i da stigne u neku od te 2 radnje (oni isključivo tako funkcionišu).. naravno oni te i obaveste ili ti daju izbor koji datum ti odgovara da roba dođe kod njih.

                                Zato dok ja tražim onu drugu radnju, pa ti pišem, ti traži dalje...ako ti je tako hitno naravno. I idi na neki računarski forum pa pitaj.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X