Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    Opasne bitke vodiš Aki . Prvo protiv feministkinja sad protiv vegana
    Cak sam jedno vrijeme i ja razmisljao malo meso da ukinem, aha, kako da ne. Dje cu se teletine i janjetine odrec, para nema
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pretpostavljam da to znači...

      Spoiler


      ??



      Originally posted by Ricma View Post
      Onda on udari kontru, pa svi njegovi protivnici budu u minusu.

      Kad mi zavrsimo sa njim, nece imati kakvu kontru da udara
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • pazi bicija kako se okurazio, ima rep power 53000+, od toga zahvaljuci meni 50000 vjerovatno i zabija noz u ledja Limar ne ujeda ruku koja ga hrani barem
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          pazi bicija kako se okurazio, ima rep power 53000+, od toga zahvaljuci meni 50000 vjerovatno i zabija noz u ledja
          Ne bih ja, dao sam ti rep pre sat vremena, samo pokusavam njih da uzdrmam i medjusobno posvadjam
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Nemoj bici da se vadis, skontao te Vlajko ccc
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Vucicu pederu?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Sve bi ja vas pod mač bato
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ja ne trazim reputaciju

                  Comment


                  • Kakav verbalni rat između Čavića i Felpsa
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • meni nije jasan Cavic, sta je mislio da ce time da postigne
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • I to sada kada se vratio u Srbiju
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni [emoji768
                          ;1601170]Ja ne trazim reputaciju
                          Mada možete udeliti

                          https://vimeo.com/208028909

                          Kad dodelite reputaciju, dobićete šifru

                          Za braću alkose free upad


                          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            meni nije jasan Cavic, sta je mislio da ce time da postigne
                            Pa lepu mu je poruku poslao:
                            Dok je on plivao, nije se cimao nista oko doping kontrola, niti se zalagao za to, a sada kada je otisao u penziju, sada nesto juri, zuri, zmuri
                            Ako mu je pisao pismo I to zvanicno
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ma koliko Čavić bio u pravu ( pišem pod pretpostavkom da jeste ) postavlja se kao logično pitanje gde je bio tada da govori o tome?!
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Onda on udari kontru, pa svi njegovi protivnici budu u minusu.



                                Prati Sandu ko je zapoceo pricu i napisi mi u inboxu kakva je knjiga Dete 44.
                                Video sam tu poruku na face-u pre neki dan. Ali ne ulazim na face i po mesec dana, tako da izvini. Taman sam hteo da ti odgovorim i nesto me spreci, pa opet zaboravio
                                Valjda cu se smilovati veceras da ti se posvetim malo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X