Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Debilana.

    Ko da sebe slusam. Ja mislim da nije bilo covjeka koji je imao ocjene ko ja, a jebavo majku profesorima sto nas prave debilima povazdan. I dan danas kad dodjem u skolu, bjeze od mene, jer sam im nesto lanuo, a ne sjecam se sta

    Svaka cast, ovom bratu.


    Jedna za ekonomistu.

    Comment


    • Čovek je brutalno u pravu oko nekih stvari , naravno ima i nekih gde bi ljudi rekli da je lud al ajde
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Udaren je on u glavu dobro, al haj ima par pametnih stvari sto je rekao. Ovo za skolu i penzije, kapu skidam
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Iako se me ovi izbori me interesovali kao lanjski sneg i nemaju neku tezinu kao parlamentarni, do pre nekoliko dana sam mislio da dam nevazeci listic(dodam broj 12 i stavim druga) sada mislim da dam glas za Jankovica zato sto je danas odjebo od Malagurskog.Drugi krug mi je skroz nebitan ali izaci cu cisto kontra Vucicu, iako znam da ima slabe vajde od toga jer ce verovatno Psiho da pobedi(mada sam tako mislio i za Hilari).Naravno to me nece puno tangirati ako on postane predsednik, bitno da vise da nema one seljacine iz Bajcetine za kog mogu da kazem sve najgore a za narod koji je glasao za njega i pao na njegove price(a da je informisan malo, a ne Bogu iza nogu) se nadam da su shvatili koliki su ispali idioti sto su njemu dali glas.Jedna od Najodvratnijih pojava koja se desila srpskoj drustvu, fala Bogu pa vise necu da gledam akrepa matorog.

          Ironicno Demokrate su mogle da sprece tiraniju i bahacenje SNS-a da su pustili Dacica da bude premijer.

          Sve vise sam ubedjen da je SNS poslao drugog kandidata da bi puko ko zvecka u drugom krugu.Ovako Alek ce da bude favorit u drugom krugu, ali ako ljudi budu glasali po principu da ga vise ne gledamo moze da bude tesno.

          Edit:Mada bilo bi zanimljivo kada bi Psiho izgubio u drugom krugu i kada bi krenuo da pizdi.
          Last edited by Ricma; 20-03-17, 22:11.

          Comment


          • Djaba ti Paricu kad ja kazem da ce uzeti, onako iskljucivo, poprilicno je sigurno da ce uzeti.

            Nema apsolutno nikakve indikacije da bi mogao da izgubi. Da bar neko ima superiorniji marketing, al nema sanse.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Zadnjih par dana sam mazohistički nastrojen pa gledam naslovnu informera na tvietru, napravim koji kolut želudcem pa isključim.. Uvek sam bio idiot, što bi Stari Grci rekli, za politiku, ali eto sada ću izaći u drugom krugu (ako do njega dođe) čisto kao opozicija, pa za koga god. Slažem se sa Brajkulom, privreda je naša budućnost

              + Ajde penzioneri, to i razumem, stari su, prate te usrane medije, pa su i zatupljeni. Samo neka mi neko objasni zašto ja poznajem preko 10 ljudi od 20-25,6 godina koji su botovi, i zarad nekog kao unapređenja, zaposlenja podržavaju Pčeloljuba
              Last edited by Nerealan; 20-03-17, 22:20.
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Изаћи ће људи у инат Вучићу, послушајте мој савет, одиграјте у Моцарту на Јанковића/Јеремића, квота је 35 односно 40 да ће постати неко од њих двојице председник. Никад лакше паре

                Comment


                • Videces da ce u drugom krugu da bude dosta manja razlika nego sto se cini.Samo Vucic i delimicno Jeremic imaju budzet, ostali ko da nemaju pristup tv-u.Pustaju se sigurno povremenom, ali ih uopste nisam zapazio.Slicna prica kao i za proslogodisnje parlamentarne.Vucic moze da napravi najdebilnije spotove, dok drugi ''nemaju'' para da to nadmase posto je SNS taj koji kontrolise medije(sve sem americkog N1).Tadicu, jebi se zbog svega sto se desilo od 2012-2016.Mogli smo barem da imamo manji cirkus.

                  Celokupnim narko tržištem u Srbiji upravlja njegova žena, Nataša Jeremić.
                  Da li su ovi normalni iz SNS-a?

                  Comment


                  • Sad htedoh da pitam sta je to bilo sa Natasom Jeremic, jer vidim na tviteru da je nesto spominju.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Sad htedoh da pitam sta je to bilo sa Natasom Jeremic, jer vidim na tviteru da je nesto spominju.
                      Dali zvanično saopštenje... Gos'n Jovanov Milenko...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Bila urednik Drugog dnevnika do kraja prosle godine kako bi vise posvetila paznje narko trzistu.

                        U pauzi izmedju sporta i vremenske prognoze dogovarala preko telefona aranzmane.Shvatila je da joj posao oduzima previse vremena, a znala je da prioritet treba da ima kes.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Bila urednik Drugog dnevnika do kraja prosle godine kako bi vise posvetila paznje narko trzistu.

                          U pauzi izmedju sporta i vremenske prognoze dogovarala preko telefona aranzmane.Shvatila je da joj posao oduzima previse vremena, a znala je da prioritet treba da ima kes.
                          I dala otkaz... Šarić sitna riba za nju
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Naš brat Princoni se nije kandidovao ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Naš brat Princoni se nije kandidovao ?
                              Pritajio se k'o Toma
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Naš brat Princoni se nije kandidovao ?
                                Radi propagandu gore sa DT-em i fam blud Troopzom da skinu Wengera autokratu i uspostave demokratiju navijaca koji placaju privilegiju da gledaju klub i misle da se nesto pitaju.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X