Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav Kurir, to je samo trenutno bilo, a i prividno dzapanje jer se jedni drugim nesto zamerili tog trenutka.

    Na te portale retko ko racuna, nije da ih nema, no njihova dostupnost siroj populaciji je smesna...tako da.... da, Sloba je bio mala beba po mnogim stvarima. Njemu rat i sranja koja je na tom planu pravio daju mozda jos neki "primat", inace na domacem terenu ni prinet ovom bolesniku. Sta je sve ovaj napravio do sada i sta ce jos ... kakva je to mafija.. nadrljasmo ko zuti braco i sestre..
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma bilo je kritickih komentara. Citao sam ih, a davali su na portalu i Kesica. Ovo sada je Informer level.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Inace cenzura na portalu B92 je vec pocela. Brisu se komentari i pustaji samo oni od SNS botova.
        To vec traje, tu i tamo prodje neki komentar koji ima dobar odnos +- dok botovi ne krenu...
        mislim da sam juce na tviteru procitala da su tokom ove godine poslali milionski broj komentara na najbitnije portale, da Vojvodjani vode, ali sad nema sanse da nadjem to
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Da, SNS botovi ostavili 10 miliona poruka. Citao sam to u Danas-u.

          https://www.danas.rs/politika/sns-bo...ona-komentara/

          Comment


          • A vi se još bavite dnevnom politikom?

            Kada shvatite da nema veze ko je na vlasti i da su to sve marionete koje neko postavlja, ući ćete u svet realnosti i naučiti da gledate svoja posla.

            Onda ćete se uzdati samo u sebe i neće vam godine proći čekajući bolje sutra i da neko drugi rešava vaše probleme.

            Comment


            • Nema veze ovo sa dnevnom politikom ovo je mnogo krupnija stvar.

              Comment


              • Mislis bolje bi nam bilo da razmisljamo kako da skupimo neki dinar i posaljemo klince preko nego sto mlatimo praznu slamu... ima i to smisla.

                Comment


                • To je tak katastrofa, poslati klince preko u Sodomu i Gomoru.

                  Odma si im potpisao duhovno uništenje i obogaljio ih kao ljudska bića.

                  Comment


                  • Ovi sto se ne bave politikom su najgori, jer tim svojim stavom direktno odlucuju ko je na vlasti, a zive u ubedjenju da su iznad svega toga.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da, da i takvi odlucuju o nasoj sudbini, nazalost
                      Sa poslednjih bg izbora... "jer svi su isti i nista ne mogu da promenim"...a sada neki bome kukaju



                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ovde su veca Sodoma i Gomora nego tamo negde. Svestenici diluju... dzava narodnim parama kupuje privatne televizije da bi vladajuca stranka imala potpunu kontrolu nad medijima...

                        Comment


                        • Zar stvarno mislite da izbori odlucuju ko ce imati vlast u Srbiji? Niko ne moze da me ubedi da je narod toliko glup da izabere Nikolica i Vucica,da je Seselj pusten iz Haga zbog bolesti,sve to velike sile,u ovom slucaju Amerika,Nemacka,Britanija kuvaju na Balkanu.

                          Comment


                          • Daj mi moc koju ima Vucic nad medijima i ja cu ti izabrati licnost koju ti pozelis da vlada Srbijom. Nikakvi Ameri, Englezi... ja licno. Ti mnogo precenjujes narod.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Zar stvarno mislite da izbori odlucuju ko ce imati vlast u Srbiji? Niko ne moze da me ubedi da je narod toliko glup da izabere Nikolica i Vucica,da je Seselj pusten iz Haga zbog bolesti,sve to velike sile,u ovom slucaju Amerika,Nemacka,Britanija kuvaju na Balkanu.
                              Da li je moguce da nebeski narod ne zna da koristi glasacke listice i pokretne stepenice.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Ovde su veca Sodoma i Gomora nego tamo negde. Svestenici diluju... dzava narodnim parama kupuje privatne televizije da bi vladajuca stranka imala potpunu kontrolu nad medijima...
                                Obvde bar imaš oaze duhovnosti ako si zainteresovan za njih, drugačije se živi nego preko, drugačiji su odnosi među ljudima.

                                Ako gledaš samo materijalnu stranu, onda je Amsterdam pravo mesto za tebe.

                                Comment

                                Working...
                                X