Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Nije valjda zabranjeno da nekome neko smeta Svidelo se to nekima ili ne, ako zele nesto konkretno da urade, moraju da paze i na takve stvari. Evo ajde, recimo ovaj tvit i ova tri imena, ni Dule ni Sergej nisu neki problem uopste, ljudi nece ni obratiti toliko na njih paznju, ali na Mirjanu verovatno hoce.
    Svu imaju putera na glavi pogotovu u Savezu... a traziti moralnog cistunca u ovakvom trenutku totalno obesmisljava svaku akciju i momenat. Skines prvo gamad, a onda krenes iz pocetka i moralises, ovako... nek putuju igumani...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Nije valjda zabranjeno da nekome neko smeta Svidelo se to nekima ili ne, ako zele nesto konkretno da urade, moraju da paze i na takve stvari. Evo ajde, recimo ovaj tvit i ova tri imena, ni Dule ni Sergej nisu neki problem uopste, ljudi nece ni obratiti toliko na njih paznju, ali na Mirjanu verovatno hoce.
      Pa nekima jeste problem Dule, kao sto je tebi problem Mirjana, nekima je mozda Sergej...ali poenta je da ne treba da ti to u ovom trenutku bude problem

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ma meni je i Dule smesan ovde, upravo zbog toga sto je isao na miting SNS-a (mada i ne samo zbog toga), a verovatno vecina ni ne zna za to, ali sem toga nista drugo nije uradio da bi odbio masu (u nekom vecem broju) (sem sto je dominirao u kosarci :P).

        A Mirjana je imala neke izjave zbog kojih je sama rekla da je svesna da nece biti opsteprihvacena od strane svog naroda.
        - Mene ili obožavaju ili mrze iz dna duše. Propustila sam priliku biti opšte prihvaćena narodna glumica zbog svojih kritičnih opaski na srpsko društvo i ono što smo prošli. Zamerali su mi i da sam kao žena bila agresivna u svom mišljenju. Ali, sve je to nepovratno i nikada neću imati status opšte omiljene glumice - iznenadila je Mirjana odgovorom za hrvatski medij.
        Onda je isla na zatvaranje suda u Hagu, suda koji je sve samo ne pravedan bio prema Srbiji. Jebiga, to su stvari zbog kojih je neki nece svariti. I umesto da od poznatih osoba izaberes neke koji mozda i mogu da privuku jos vecu masu ili bar da je ne uzdrmaju, ti izaberes Mirjanu Karanovic. Ne ide to tako.

        Last edited by Mr. Wolf; 06-12-18, 12:02.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Svu imaju putera na glavi pogotovu u Savezu... a traziti moralnog cistunca u ovakvom trenutku totalno obesmisljava svaku akciju i momenat. Skines prvo gamad, a onda krenes iz pocetka i moralises, ovako... nek putuju igumani...
          Ako ces gamadima da skidas gamad ... onda gamad uopste ni skidao nisi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Smarate sa tim da su svi ist. Kome odgovara ova vlast ne mora da ide i mirna Backa. Nekas sede kuci i cute.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ako ces gamadima da skidas gamad ... onda gamad uopste ni skidao nisi.
              Prvo vecih gamadi od ovih nema, sa ove strane cak ni priblizno... tako da ti je komentar omasio poentu.

              A sto se tice Mire, nisam imala pojma da je tako omrazena, cak ni da je isla u Hag, ali znam za njenu podrsku drugoj strani, s tim sto ja sa tim nemam problem. I vodja po tom pitanju svasta radi, a i radio bogami.

              Ali ok, preslo se preko Djilasa, Obradovica i ko zna kakvih likova tamo, ali najveci problem je Mira. Kazem, dobro je nama sasvim, kakimo samo pomalo tako, ali sta bi Srbi inace drugo radili.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Tako je ... ko zeli po svaku cenu da skida ovu vlast moze da se uhvati i sa Adolfom Hitlerom pod ruku ... sa crnim djavolom, jer jbg najbitnije je da se gamad skine.
                A kako - to nije bitno ... ma mozemo i da ih pobijemo - sta fali.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Otisao si predaleko. Karikiras stvari uzasno. Kakav Hitler kakvi bakraci.

                  Comment


                  • Ti si inace Sandu oduvek na nicijoj zemlji, nit smrdis, nit mirises, hteo bi...al da ti ne...cuti samo molim te.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Prvo vecih gamadi od ovih nema, sa ove strane cak ni priblizno... tako da ti je komentar omasio poentu.

                      A sto se tice Mire, nisam imala pojma da je tako omrazena, cak ni da je isla u Hag, ali znam za njenu podrsku drugoj strani, s tim sto ja sa tim nemam problem. I vodja po tom pitanju svasta radi, a i radio bogami.

                      Ali ok, preslo se preko Djilasa, Obradovica i ko zna kakvih likova tamo, ali najveci problem je Mira. Kazem, dobro je nama sasvim, kakimo samo pomalo tako, ali sta bi Srbi inace drugo radili.
                      Nema uopste potrebe da se nadovezujes na moj post .... Jer svakako ni u kakvu diskusiju sa tobom ne zelim da ulazim. Previse si ostrascena tako da razmena misljanja nije moguca. Mogu samo jos vise da te podjebavam zbog toga, ali ce mi posle biti zao .... tako da bolje da se uzdrzimo. I naravno ono najbitnije, ne bih te ja razumeo iliti shvatio.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Jebiga, opet ponavljam, ljudi koji organizuju ovo moraju da imaju u vidu i te stvari. Hoces da privuces masu? Vazi. Nemoj da pravis bez veze izbor kad znas da imas i bolje opcije.

                        Tako stvari funkcionisu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nema uopste potrebe da se nadovezujes na moj post .... Jer svakako ni u kakvu diskusiju sa tobom ne zelim da ulazim. Previse si ostrascena tako da razmena misljanja nije moguca. Mogu samo jos vise da te podjebavam zbog toga, ali ce mi posle biti zao .... tako da bolje da se uzdrzimo. I naravno ono najbitnije, ne bih te ja razumeo iliti shvatio.
                          Da me podjebavas???? [emoji102][emoji102]
                          Bravo majstore!

                          I sta se nadovezujem na tvoj post, pa citirao si me, odgovorila sam ti.
                          Uzivaj i podjebavaj me slobodno, steta samo sto ti je toliko vremena trebalo da pokazes svoje pravo lice.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Jebiga, opet ponavljam, ljudi koji organizuju ovo moraju da imaju u vidu i te stvari. Hoces da privuces masu? Vazi. Nemoj da pravis bez veze izbor kad znas da imas i bolje opcije.

                            Tako stvari funkcionisu.
                            Nisam u toku, ko i šta se organizuje i zašto

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Jebiga, opet ponavljam, ljudi koji organizuju ovo moraju da imaju u vidu i te stvari. Hoces da privuces masu? Vazi. Nemoj da pravis bez veze izbor kad znas da imas i bolje opcije.

                              Tako stvari funkcionisu.
                              Pazi ja na protest idem zato sto sto smatram da od ove vlasti nema gore. Ako ti smatras da ce ovi opozicije biti isti ili gori, smetaju ti neki likovi onda ne ides i gotova stvar. Ja zelim da u Srbji imamo lako smenjivu vlast i za to se borim koliko mogu kao pojedinac.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Da me podjebavas???? [emoji102][emoji102]
                                Bravo majstore!

                                I sta se nadovezujem na tvoj post, pa citirao si me, odgovorila sam ti.
                                Uzivaj i podjebavaj me slobodno, steta samo sto ti je toliko vremena trebalo da pokazes svoje pravo lice.
                                Kakve su ti to oci?
                                O kakvim sada licima pricas? Ne razumem.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X