Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Poredis nutelu i pilice? Iz kog si ti filma ispao.
    Poredim sam cin "borbe" zbog razlike u ceni, koliko? 50 dinara? Standard je malo visi pa se bore za Nutelu ali poenta je apsolutno ista. Negde se verovatno bore za hleb. Govori mi da nam je standard nizak, jednako nizak kao kad su neki drugi bili na vlasti.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      U Srbiji je jedini izbor ili si sa SNS ili si njihov smrtni neprijatelj. Meni nije normalno da se vojnim penzionerima koji su smesteni u hotelu Bristol iskljuci grejanje samo zato sto odbijaju da se isele odavde kako bi braca Vucic srusila hotel i gradili BGH2O.

      I Srbija propagira homoseksualizam, u centru grada se nalazi gay info centar, fiktivna vodja vlade je lezbejka a prosle godine je Beogradu bilo cak 2 gay parade, i to nikome nije smetalo. Srbi se hvale da su rimskom carstvu dali 18 vladara a to isto carstvo je bilo najpoznatije po orgijama, homoseksualzmu i tako dalje. Toga je bilo i uvek ce biti, nemamo mi pravo da sudimo ljudima zato sto ih seksualno privlace osobe istog pola kao sto nemamo pravo da sudimo ljudima koji su umesto glupih obicaja da se vencaju odlucili da zive u vanbracnoj zajednici i da na taj nacin podizu porodicu.

      Da bi zamislio fudbalski LGBT vikend u Srbiji, prvo moram da zamislim fudbalski vikend u Srbiji na kojem ce se igrati koretkan fudbal bez uticaja politicara, klubove u kojima nece sedeti oni koji su bili na specijalizacijama dok je za njima bila ispisana potrenica. Ja ne kazem da je to sto su uradili Englezi za pohvalu, bilo mi je smesno kad su navijaci Watforda juce pre pocetka utakmice ceo kop obojili duginim bojama, ali mi nemamo pravo da uticemo na njihov izbor.

      I slazem se da je sve u orijentaciji coveka, ako zelis normalno da zivis da tvoj rad bude cenjen i da za njega budes adekvatno placen otici ces odavde. Ako zelis da radis za 30k dinara, cekas na gradski prevoz po 45 minuta, preskaces pseca govna kako bi dosao do prodavnice, uzivas u lazima da ce se izgraditi metro, stadioni, da ce plate biti vece i da ce se ziveti bolje onda ostanes ovde i uzivas u duhovnosti.

      I koje pravoslavlje i svetosavlje? Opet se vracamo na pricu o svestenicima koji u duhu pravoslavlja diluju drogu i voze audi?
      Sve si u pravu prijatelju..nema ti druge nego da se seliš u Šefild..valjda će ti onda srce biti na mestu.

      Comment


      • Originally posted by gokara View Post
        Ona meni kad kaže da nemam veze sa životom to nije uvreda, ali kad je obrnuto onda jeste i nedostatak argumenata.

        Ma neću se više ni truditi da vam objašnjavam, živite vi u vašem svetu iluzija.

        Doviđenja i prijatno.
        to si ti njoj rekao, samo nisi lepo citirao post jer si napisao:
        Veze ti sa životom nemaš, da imaš ne bi visila ovde po ceo dan.

        a posto si ti musko, a ona zensko, sasvim je jasno ko je koga vredjao
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Poredim sam cin "borbe" zbog razlike u ceni, koliko? 50 dinara? Standard je malo visi pa se bore za Nutelu ali poenta je apsolutno ista. Negde se verovatno bore za hleb. Govori mi da nam je standard nizak, jednako nizak kao kad su neki drugi bili na vlasti.
          Ovde se ljudi tuku za osnovne zivotne namirnice tamo za delikatesnu ili tehnicku robu ali ti to ne kapiras a nema ni potrebe posto je tebi svaka vlast ista kao sto je tebi nutela ili TV = pilici ili bataci.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Ovde se ljudi tuku za osnovne zivotne namirnice tamo za delikatesnu ili tehnicku robu ali ti to ne kapiras a nema ni potrebe posto je tebi svaka vlast ista kao sto je tebi nutela ili TV = pilici ili bataci.
            Okej, a kako se ti skeptik boris konkretno osim sto pises na SK forumu o problemima u drzavi?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              to si ti njoj rekao, samo nisi lepo citirao post jer si napisao:
              Veze ti sa životom nemaš, da imaš ne bi visila ovde po ceo dan.

              a posto si ti musko, a ona zensko, sasvim je jasno ko je koga vredjao
              Vidi, ja lud nisam, iako pokušavaš da me napraviš da jesam

              Prvo je ona meni napisala da nemam veze sa životom.

              Pa sam onda ja njoj to isto napisao.

              E sad ako postoji pravilo na forumu da ako si žensko možeš da veđaš, onda se izvinjavam.

              Comment


              • Kako duva sjever neki gadni,tacno utice na psihu.
                Lud sam danas skroz.

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Vidi, ja lud nisam, iako pokušavaš da me napraviš da jesam

                  Prvo je ona meni napisala da nemam veze sa životom.

                  Pa sam onda ja njoj to isto napisao.

                  E sad ako postoji pravilo na forumu da ako si žensko možeš da veđaš, onda se izvinjavam.
                  I usput dodao jos nesto, a iako je njen post dosta cinjenica sadrzao, na tome se nisi uopste zadrzao...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Okej, a kako se ti skeptik boris konkretno osim sto pises na SK forumu o problemima u drzavi?
                    Ovo je forum, pricaonica zato i pisem o necem za sta smatram da nije dobro u nasem drustvu. Ja kao pojedinac ne mogu nista ako je vecina nezainteresovana ili indiferentna ali ako nista drugo ne mogu da cutim jer mi savest to ne nalaze. Ja isuvise volim Srbiju da bih se pravio da me sve oko mene ne dotice i kazem bas me briga.

                    Comment


                    • Mene zanima konkretno kako se menja vlast po vašem mišljenju?

                      Ko to radi?

                      Ajde sad napišite: Narod
                      pa da izvadim sebi creva i obesim se od njih.

                      Comment


                      • Ja sam tebi lepo kroz argumente napisala zasto ILI nemas veze sa zivotom ILI govoris nesitinu... nije bilo iskjucivo da nemas veze sa zivotom.
                        Dok si ti odgovorio nisko, bez argumenata, kao i uvek u svom stilu uostalom, ne znamo se od juce pusti te price, nije ti prvi put.
                        Da mi dva poslednja dana ne odgovaras na postove po forumu i ne citiras ih, verovatno bih te ignorisla, ali eto... zajebe se covek ponekad.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • U vrijeme kad su Mleci drzali vlast u Boki Kotorskoj za ubistvo pocinjeno za vrijeme bure slijedila je duplo manja kazna zatvora nego u normalnim okolnostima.To bas utice na ljude.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Ovo je forum, pricaonica zato i pisem o necem za sta smatram da nije dobro u nasem drustvu. Ja kao pojedinac ne mogu nista ako je vecina nezainteresovana ili indiferentna ali ako nista drugo ne mogu da cutim jer mi savest to ne nalaze. Ja isuvise volim Srbiju da bih se pravio da me sve oko mene ne dotice i kazem bas me briga.
                            Slazem se, ali shvatas kako ta tvoja prica ne vredi nista, cak je ne bih ni nazvao borbom, kao sto je Olja ranije. Nisam ja protivnik da se kaze uvek sta nije u redu, naravno, samo ne treba umisljati da si ne znam sta ako se boris protiv vlasti na drustvenim mrezama.

                            Vlast se menja iskljucivo uz pomoc kriticne mase, koju u Srbiji trenutno kontroliste Vucic, bez izuzetka.
                            Last edited by mark !t zer0; 05-12-18, 11:46.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Gospodin Ivan
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Naravno da je borba Mark. Sve je borba ako ne zavlacis glavu u pesak i vices svi su isti i nista ja tu ne mogu. Mozes, ali neces.
                                A ako ozdravim do subote, eto me na ulici u protesnoj setnji, za sada tako, a onda na izbore, podrazumeva se. Ima raznih nacina borbe.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X