Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Mislis da smo uopste prikljuceni ili smo samo niz binarnih kodova u okviru nekog programa.
    Tipa
    01110101000110010
    i
    01100100010100101 -1 ako imas cerku

    Urose, kad mi neko krene tako pametovati oko religije i vere ja imam obicaj da kazem da sam ateista.
    Tako da Urose ja sam ateista a ti veruj u uskrsnjeg zeca, tvoje pravo.
    Vidiš koliko ne znaš. Koliko sam puta kritikovao uvlačenje paganalija i slavljenje boginje Ištar i uskršnjih zeka. Ne znaš prijatelju ne razdvajaš apostolsko hrišćanstvo i ovo danas. Sve što ti padne napamet što im zameraš, gle čuda i ja im isto zameram. Kakve oni veze imaju sa tom religijim, nikakve. I infiltrilrali su se kako bi je uništili još od 313. godine. Kako bi drugačije ti rimski pagani pobedili tu religiju nego što su je prihvatili pa uništavali iznutra. Mani se ti crkve prijatelju ako ti je do toga, imaš spise pa čitaj. Vidi se sa si dobar lik rezonuješ dobro koliko je vera iskrivljena.

    Comment


    • Originally posted by Indigo
      Zar to nije reseno, ja koliko znam blizi se sudnji dan ovog foruma. Kraj je blizu.
      Sad je pomracenje, brzo ce da nas zahvati ledeni talas radioaktivnih skripti od kog kazu da nema spasa.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Svaka i ni jedna. Sa naucne strane sve je to naravno gomila gluposti. Sa druge strane, ono sto svaka od njih predstavlja i ono sto zeli da nauci, se na kraju svodi na licnu preferenciju i na to gde se ti u svemu tome pronadjes ili ne pronadjes i sta ti deluje najispravnije. Bar ja na to tako gledam.

        Za mene je hedonizam religija, i verni sam pratilac iste
        I za mene.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Vidiš koliko ne znaš. Koliko sam puta kritikovao uvlačenje paganalija i slavljenje boginje Ištar i uskršnjih zeka. Ne znaš prijatelju ne razdvajaš apostolsko hrišćanstvo i ovo danas. Sve što ti padne napamet što im zameraš, gle čuda i ja im isto zameram. Kakve oni veze imaju sa tom religijim, nikakve. I infiltrilrali su se kako bi je uništili još od 313. godine. Kako bi drugačije ti rimski pagani pobedili tu religiju nego što su je prihvatili pa uništavali iznutra. Mani se ti crkve prijatelju ako ti je do toga, imaš spise pa čitaj. Vidi se sa si dobar lik rezonuješ dobro koliko je vera iskrivljena.
          Odoh sutra kod rabina, da me obreze i da mi toru - posto je Hrist bio sledbenik Judaizma. Mazel tov!
          PS. Kad bolje razmislim - ne odbacuje mi se prasetina. Belzebube, here I come.
          Last edited by kronostime; 14-09-18, 18:00.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Odoh sutra kod rabina, da me obreze i da mi toru - posto je Hrist bio sledbenik Judaizma. Mazel tov!
            PS. Kad bolje razmislim - ne odbacuje mi se prasetina.
            A odbacio bi deo sebe
            Ako nekome treba nesto od organa, kronos sece i ne pita.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Odoh sutra kod rabina, da me obreze i da mi toru - posto je Hrist bio sledbenik Judaizma. Mazel tov!
              PS. Kad bolje razmislim - ne odbacuje mi se prasetina.
              Ta religija je dosta prihvatljivija od hriscanstva. Hriscani kao vjeruju u zagrabni zivot, a Jevreji zagovaraju pricu da koji god posao radis budes najbolji u njemu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                A odbacio bi deo sebe
                Ako nekome treba nesto od organa, kronos sece i ne pita.
                - crevca na zaru
                - dzigerica na zaru.
                - beli bubrezi na zaru.
                - skembici u saftu.
                - Pihtije
                .
                .
                .
                .
                .
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Sad sam odgledao jedan dokumentarac i shvatio sam da je ipak zemlja okrugla.Pustili su neki balon u nebo i nije udario u kupolu nego je otisao bas visoko i vidi se jasno zakrivljenje,postavili su kameru na njega.Veliki sam sok dozivio.Citav mi se svijet srusio.Ne bi ni povjerovao da su neki americki smecari to radili nego ljudi odavde su to snimili.
                  Last edited by E1_PG; 14-09-18, 18:47.

                  Comment


                  • Jesti samo laganu hranu, salatu voće i povrće, unositi tečnost u organizam.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Sad sam odgledao jedan dokumentarac i shvatio sam da je ipak zemlja okrugla.Pustili su neki balon u nebo i nije udario u kupolu nego je otisao bas visoko i vidi se jasno zakrivljenje,postavili su kameru na njega.Veliki sam sok dozivio.Citav mi se svijet srusio.Ne bi ni povjerovao da su neki americki smecari to radili nego ljudi odavde su to snimili.
                      NASA placenici. Ne daj da te obmane brate.

                      Comment


                      • Crveno meso za brzi metabolizam. Prava stvar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          NASA placenici. Ne daj da te obmane brate.
                          A postoje razne mogucnosti prevare,kao sto su stavili na avione nekakvu vrstu stakla koja zaobli horizont i onda ti se cini da zemlja nije ravna.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo
                            Krv ti jebem... Kako ste fino zaokruzili pricu, Bog, Ravna zemlja, Big Bang theory i evolucija. Bog i evolucija ruku pod ruku, bas fino.

                            Evo da dodam jos malo teorija zavere. Ubistvo Kenedija, Mapa Pirija Reisa, Nazca linije, Uskrsnje ostrvo, Grof Saint Germain, Suplja Zemlja, Atlantida, duhovi...
                            U pravu je Indigo moramo da nadjemo neku drugu temu,ovo sa supljom zemljom mi je interesantno.Ili sto bi neko rekao ispod zemlje,duboko ispod zemlje.
                            A ko je grof Saint Germain prvi put cujem za to,moracu malo da se informisem pa cu rec svoje misljenje.
                            Last edited by E1_PG; 14-09-18, 19:00.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              U pravu je Indigo moramo da nadjemo neku drugu temu,ovo sa supljom zemljom mi je interesantno.Ili sto bi neko rekao ispod zemlje,duboko ispod zemlje.
                              A ko je grof Saint Germain prvi put cujem za to,moracu malo da se informisem pa cu rec svoje misljenje.
                              "Pomracenje uma" ne dirajte,.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Jbt za malo se nisam usrao u gace kad mi je Gugl izbacio rezultate za grofa PSG.

                                Hahahaha
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X