Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • madrid - Uros 1:0

    14.09.18 - Sportklub Forum, Pricaonica - madrid - K.O. u prvoj rundi.

    Mozda smo na pragu velikog rivalstva

    Spoiler
    Last edited by Mr. Wolf; 14-09-18, 15:46.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      madrid - Uros 1:0

      14.09.18 - Sportklub Forum, Pricaonica - K.O. u prvoj rundi.

      Mozda smo na pragu velikog rivalstva

      Spoiler
      Nismo. Ja 95% ne ucestvujem vise u pricama o religiji, zemlji i slicnim stvarima. Nema to nikakve veze sa Urosem, nego nisu stvari koje mi prave motivaciju i oko kojih sam entuzijasta.

      Comment


      • Ni meni, zaista, šalio sam se malo. Ne sa iznesenim stavovima nego sa ovim oko rivalstva. Stvarno ne mogu oko toga da se bakćem, ja to udjem ad hoc istražujem za potrebe debate ovde, ovde sam baš tanak nije mi to specijalnost uopšte, naprotiv.

        Indigo brate je l uvidjaš ti nešto? To tražiš racionalno objašnjenje ko drži svet i kako stoji, a ja ti pričam o Bogu kao supersili koja to kontroliše dok ti konstanto tražiš razlog koji bi bio racionalan sa čovečijeg aspekta, da ne pričam o tvome nerazlikovanju crkve i religije.

        To šta je papa pričao ne bih komentarisao. 98,9% nazov "hrišćanskih" religija, nazovi hrišćanskih, nisu hrišćanske.

        Ja kao ignorant fool postavljam pitanja, evo Madrid je pametno odgovarao i ja pošto nemam znanja za dalju raspravu neću bandoglavo da izmišljam bilo šta da bih bio u pravu, iako i dalje mislim da nije okrugla i to samo zbog religije.

        Ne znam kako to misliš da bude dan ako Sunce i Mesec po pravilu kruže ili šta već rade i manji su od Zemlje.

        Ali najjače pita mene čovek koji sam vernik, šta drži Sunce i Mesec. Tebra moj, ja ne razmišljam u tim kategorijama da moram sve da shvatim, drži ih onaj ko ih je stvorio, a kad bih sve to video i egzaktno znao, onda bi svi videl pa bi svi verovali.

        I znači mi nismo sami u svemiru, ništa nas svih tih milijardi godina nije pogodilo, nijedna druga rasa nije dospela ovde, ali opet pitanje kako smo nastali iz kosmičke prašine, iz čega je ona nastala?

        Tvorca ne možeš ukloniti, jbg.

        A ti Indigo imaš ozbiljan problem što mešaš religiju i crkvenu religij opijum za mase, mešaš individualni čin i akt i instrument kolektivne manipulacije.

        Rimski papa i ja se dogmatski razlikujemo i nalazimo se na najsuprotnijim mogućim polovima, tako da ako ga već prizivaš moraš znati njegovu agendu i da ima veze sa hrišćanstvom kao deda Mile iz Mojkovca sa Serenom Vilijams.

        Comment


        • Urose, ako je Bog stvorio svet - ko je stvorio Boga?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Pitaj ga kada ga vidiš, nisam toliko drzak da dovodim u pitanje nastanak tvorca. Slobodno ti priupitaj.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Za sve ima pojedincno objasnjenje(kao sto je da je mesec hologram), samo sto jedina teorija po kojoj su objasnjenja kompatibilna je heliocentricni model 3d zemlje. U ostalim teorijama mozes da doguras do lupam 3/10. Kada ubacis cetvrtu stavku postaje nekompatibilno. Ali i to se resi lako. Od jednog jutubera pokupis te 3, od sledeceg uzmes jos 3, pa onda jos po 2. I ne proveravas da li se medjusobno pobijaju. I eto.

              Aj zz Uki, uzivaj.
              Nemoj to da mu radis. Kako da nadje kompatibilne teorije kad ni jedan ozbiljan naucnik nije toliko prso da svoje vreme trosi na takve gluposti. Prvenstveno zato sto se osnove fizike koju ceo zivot istrazuju zasnivaju i na Ajnstajnovoj i Njutnovoj fizici koja pobija sve te gluposti o jebenoj ploci.
              Last edited by bici; 14-09-18, 16:37.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Pitaj ga kada ga vidiš, nisam toliko drzak da dovodim u pitanje nastanak tvorca. Slobodno ti priupitaj.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Nemoj to da mu radis. Kako da nadje kompatibilne teorije kad ni jedan ozbiljan naucnik nije toliko prso da svoje vreme trosi na takve gluposti
                  Baš mi je žao, sad ću se ubiti. Jao. Svevišnji Biconegro. Ja se izvinjavam, povlačim se, stigao je il capo dei capi

                  Kroni prijatelju slobodno. Liberalizam je odličan. Diskutujemo pa ima svako svoj izbor.

                  Comment


                  • Mnogo se mi cimamo oko dokazivanja ovakvih stvari za bica koja zive u virtuelnoj realnosti dok su prikljuceni na neke masine slicne onim u matriksu.
                    Last edited by Mr. Wolf; 14-09-18, 16:45.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Baš mi je žao, sad ću se ubiti. Jao. Svevišnji Biconegro. Ja se izvinjavam, povlačim se, stigao je il capo dei capi

                      Kroni prijatelju slobodno. Liberalizam je odličan. Diskutujemo pa ima svako svoj izbor.
                      Ja sam Uki jos odavno rekao da nisam preterano tvrdoglav tip i da cu prihvatiti tu teoriju o ravnoj ploci kao tacnu ako mi to potkrepite naucnim dokazima. Za boga, alaha, brahmu, jin-jang i ostalo mi puca milorad, inteligencija mi ne dozvoljava da to prihvatim kao cinjenice.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Pošteno. I meni ne dozvoljava da ne prihvatim činjenice koje su navedene i koje se ispunjavaju. Nemam ja ništa sa većinom pobrojanih, ja u njih ne verujem, a da je isto nije isto ali nije ovo škola a i mrsko mi da pišem više. Ja ne pamtim kada sa preko kompa ušao na forum, a ovako kada blejim negde napolju udjem i na WA i na forum i slično, tako da nismo prikovani za mašine, ali svakako smo navučeni.

                        Kako li to mom Biciju izgleda tako apstraktno u glavi kad je meni čisto kao suza, logično i dokazivo.

                        Comment


                        • Koja je religija u pravu?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Mnogo se mi cimamo oko dokazivanja ovakvih stvari za bica koja zive u virtuelnoj realnosti dok su prikljuceni na neke masine slicne onim u matriksu.
                            Mislis da smo uopste prikljuceni ili smo samo niz binarnih kodova u okviru nekog programa.
                            Tipa
                            01110101000110010
                            i
                            01100100010100101 -1 ako imas cerku

                            Urose, kad mi neko krene tako pametovati oko religije i vere ja imam obicaj da kazem da sam ateista.
                            Tako da Urose ja sam ateista a ti veruj u uskrsnjeg zeca, tvoje pravo.
                            Last edited by Indigo; 14-09-18, 17:33.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • S obzirom da forum u zadnje vrijeme potresa afera oko United medije i vlasnika foruma, predlazem da SK forum preimenujemo u Sekularizovani klub forum. Cak nece biti potrebe ni logo da mijenjamo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Koja je religija u pravu?
                                Svaka i ni jedna. Sa naucne strane sve je to naravno gomila gluposti. Sa druge strane, ono sto svaka od njih predstavlja i ono sto zeli da nauci, se na kraju svodi na licnu preferenciju i na to gde se ti u svemu tome pronadjes ili ne pronadjes i sta ti deluje najispravnije. Bar ja na to tako gledam.

                                Za mene je hedonizam religija, i verni sam pratilac iste
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X